SON DAKİKA MEHMET ÇERÇİ HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Çerçi Haberleri

 • 17:00Yunusemre'de Kentsel Dönüşüm Çalıştayı YapıldıYunusemre'de Kentsel Dönüşüm Çalıştayı YapıldıYunusemre Belediyesi ve Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ), tarafından oluşturulan Yunusemre Kent Akademisi (YUKA), tarafından ‘Kentsel Dönüşüm Ve Kent Dokusuna Katkıları Çalıştayı’ düzenlendi.
 • 15:41Belediyenin Hedefi 'Yemyeşil Bir Yunusemre'Belediyenin Hedefi 'Yemyeşil Bir Yunusemre'Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Yunusemre Belediyesi sınırları içerisinde bulunan park ve bahçelerde temizlik ve bakım çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.
 • 16:08Onlar Artık Sertifikalı GirişimciOnlar Artık Sertifikalı GirişimciYunusemre Belediyesi ve KOSGEB arasında girişimci adaylarının eğitilmesi ve eğitim sonrası kendi işletmelerini kuran girişimcilere destek amacıyla gerçekleştirilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerinde başarılı olan 30 girişimciye sertifika töreni düzenlendi.
 • 18:10Yuntdağlılar Festivalde BuluştuYuntdağlılar Festivalde BuluştuYunusemre Belediyesi ve Yuntdağlılar Sosyal Yardımlaşma Kültür Spor ve Turizm Derneği (YUNT-DER) tarafından Yuntdağlılar 9. Kültür ve Turizm Festivali ile Yuntdağlılar 5. Çocuk Şenliği gerçekleştirildi.
 • 16:04Ak Partili Baybatur Gençlerle BuluştuAk Partili Baybatur Gençlerle BuluştuAK Parti Manisa Milletvekili adayı Murat Baybatur, AK Parti Şehzadeler Gençlik Kolları İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen Gençlik Şöleni’ne katıldı.
 • 16:46Kosgeb Destekli İşyerine İki Başkanlı AçılışKosgeb Destekli İşyerine İki Başkanlı AçılışManisa’da KOSGEB desteği ile açılan işyerlerine bir yenisi daha eklendi.
 • 17:35Öğrencilerden 'Madde Bağımlılığına Hayır' Müzik DinletisiÖğrencilerden 'Madde Bağımlılığına Hayır' Müzik DinletisiYunusemre Belediyesi ile Yunusemre Kaymakamlığı’nın desteklediği Manisa Yunusemre Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Uzm. Dr. Ümit Atman öncülüğünde başlatılan ’Gençliğine, Geleceğine Sahip Çık, Her Türlü Bağımlılık Yapıcı Maddeden Uzak Dur’ projesi kapsamında liseli öğrenciler tarafından müzik dinletisi düzenlendi.
 • 16:21Yunusemre'den Vatandaşlara Kur'an-ı KerimYunusemre'den Vatandaşlara Kur'an-ı KerimYunusemre Belediyesi, Miraç Kandili dolayısı ile vatandaşlara Kur’an-ı Kerim dağıttı.
 • 16:07Yunusemre'den Okullara Top DesteğiYunusemre'den Okullara Top DesteğiYunusemre Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde bulunan ilk ve orta öğretim okullarına ikişer adet futbol, voleybol, basketbol ve hentbol topu desteğinde bulundu.
 • 16:00Görme Engelli Kadının Evinden Yedi Traktör Çöp ÇıktıGörme Engelli Kadının Evinden Yedi Traktör Çöp ÇıktıManisa'da 64 yaşındaki şeker hastası ve görme engelli Emine Eroğlu'nun evinden 7 traktör çöp çıkarıldı.
 • 18:56Manisa Büyükşehir Belediyesi Mayıs Ayı Meclis ToplantısıManisa Büyükşehir Belediyesi Mayıs Ayı Meclis ToplantısıManisa Büyükşehir Belediyesi, Mayıs ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi.
 • 17:00Çerçi ve Özdağ Laleli'de Vatandaşlarla BuluştuÇerçi ve Özdağ Laleli'de Vatandaşlarla BuluştuYunusmere Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ve AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Türkiye Polis Emeklileri Derneği (TPEM) Manisa Şubesi’nde düzenlenen programa katıldı.
 • 14:22Hafsa Sultan Projesi Haziran Ayına KaldıManisa Büyükşehir Belediye Meclis toplantısına, Büyükşehir Belediyesi tarafından Hafsa Sultan Mahallesi'nde yapılması planlanan kentsel yenileme projesi damga vurdu.
 • 17:16Çerçi'den Konut Berber'den Site MüjdesiÇerçi'den Konut Berber'den Site MüjdesiTBMM Plan Bütçe Komisyon Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ile birlikte küçük sanayi sitesi esnafı ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
 • 11:56Yunusemreliler Ecdadıyla Buluşmaya Devam EdiyorYunusemreliler Ecdadıyla Buluşmaya Devam EdiyorYunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin talimatı doğrultusunda başlatılan ’Yunusemre Belediyesi Halkını Ecdadına Taşıyor’ projesi kapsamında bu hafta Aynı Ali Mahallesi sakinleri Çanakkale’de ecdadıyla buluştu.
 • 16:20Manisa'da "Uyuşturucuya Hayır" YürüyüşüManisa'da "Gençliğine ve Geleceğine Sahip Çık Her Türlü Bağımlılık Yapıcı Maddelerden Uzak Dur" projesi kapsamında gençler yürüyüş yaptı.
 • 14:55Liseliler Madde Bağımlılığına Karşı YürüdüLiseliler Madde Bağımlılığına Karşı YürüdüManisa'nın Yunusemre İlçesi'nde, Toplum Sağlığı Merkezi öncülüğünde başlatılan etkinlik kapsamında bir araya gelen yaklaşık 200 liseli, döviz ve pankartlar eşliğinde madde bağımlılığına karşı yürüdü.
 • 14:44Uyuşturucu ile Mücadele İçin YürüdülerUyuşturucu ile Mücadele İçin YürüdülerYunusemre Belediyesi, Yunusemre Toplum Sağlığı Merkezi ve Yunusemre Kaymakamlığı’nın destekleriyle gerçekleştirilen ‘Gençliğine ve Geleceğine Sahip Çık! Her Türlü Bağımlılık Yapıcı Maddelerden Uzak Dur’ projesi kapsamında madde bağımlılığına dur diyen gönüllü gençler, yürüyüş gerçekleştirerek halk oyunları oynadı.
 • 20:35Başkan Çerçi'ye Akmescit'te Yoğun İlgiBaşkan Çerçi'ye Akmescit'te Yoğun İlgiYunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Akmescit Camii’nde kıldığı Cuma namazının ardından vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 11:56Fikir Sofrasının Altıncısı YapıldıFikir Sofrasının Altıncısı YapıldıYunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Fikir Meclisi toplantısı kapsamında bir araya geldiği Güzelyurt Mahallesi Site Yöneticileriyle fikir alışverişinde bulundu.
 • 19:14Başkan Çerçi'den Anneler Günü MesajıBaşkan Çerçi'den Anneler Günü MesajıYunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
 • 18:06Dalgınlıkla 17 Bin Lirasını Poşetle Çöpe AttıYunusemre ilçesinde, bir kişi dalgınlıkla attığı içinde 17 bin lira bulunan poşeti çöp konteynerinde buldu.
 • 15:35Yunusemre'de Romanlara Unutulmaz GeceYunusemre'de Romanlara Unutulmaz GeceYunusemre Belediyesi tarafından düzenlenen "Romanlar Gecesi" programında doyasıya eğlenen roman vatandaşlar, unutulmaz bir gece yaşadı.
 • 14:53Belediye Temizlik Ekibi, 17 Bin Lirayı Çöpte AradıBelediye Temizlik Ekibi, 17 Bin Lirayı Çöpte AradıManisa'da kadın içinde 17 bin TL bulunan poşeti yanlışlıkla çöpe attı. 2 saat çöp kamyonunda aranan poşet, kadının evinin yanındaki çöp konteynerından çıktı.
 • 05:43Romanlar Gecesi Renkli Görüntülere Sahne OlduRomanlar Gecesi Renkli Görüntülere Sahne OlduYunusemre Belediyesinin Hıdırellez kutlamaları kapsamında düzenlenen Romanlar Gecesi renkli görüntülere sahne oldu.
 • 05:33Manisa'da Hıdırellez KutlamalarıManisa'da Hıdırellez KutlamalarıYunusemre Belediyesi'nin Hıdırellez kutlamaları kapsamında düzenlenen "Romanlar Gecesi" renkli görüntülere sahne oldu.
 • 16:59Yunusemre Kent Akademisi KurulduYunusemre Kent Akademisi KurulduYunusemre Belediyesi ile Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) arasında imzalanan protokol ile Yunusemre Kent Akademisi (YUKA) kuruldu.
 • 16:26Yunusemre Belediyesi'ne Makedonya'dan Kardeş ŞehirYunusemre Belediyesi'ne Makedonya'dan Kardeş ŞehirYunusemre Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis toplantısında, Makendonya’nın başkenti Üsküp’e bağlı Gazi Baba Belediyesi ile kardeş şehir olma yönündeki madde karar oy birliğiyle kabul edildi.
 • 15:57Yunusemre'de 5.5.5 ÇılgınlığıYunusemre'de 5.5.5 ÇılgınlığıEvlilik tarihlerini unutulmaz kılmak isteyen 15 Manisalı çift Yunusemre Belediyesi’nde nikahlarını kıydırarak 5.5.5. çılgınlığına ortak oldular.
 • 15:19Yunusemre Belediyesi Halkını Ecdada TaşıyorYunusemre Belediyesi Halkını Ecdada TaşıyorYunusemre Belediyesinin organizasyonu ile her hafta ilçeye bağlı bir mahallenin sakinleri Çanakkale’yi ziyarete götürülüyor.
 • 11:50Yunusemreli Hanımlar Kula'da Tarihe Yolculuk YaptıYunusemreli Hanımlar Kula'da Tarihe Yolculuk YaptıSosyal Belediyecilik alanında hayata geçirdiği projelerle vatandaşların takdirini kazanan Yunusemre Belediyesi ‘Tarihe Yolculuk’ projesi kapsamında yola çıkan 25 bayana Kula İlçesinin tarihi ve kültürel yerleri gezip görme imkânı sağladı.
 • 16:17Başkan Çerçi Yağcılar Mahallesinde Vatandaşlar ile BuluştuBaşkan Çerçi Yağcılar Mahallesinde Vatandaşlar ile BuluştuYunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yağcılar Mahallesinde Cuma namazını kıldıktan sonra vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 12:45Anayurt'tan Atayurda GidiyorlarAnayurt'tan Atayurda GidiyorlarYunusemre Belediyesi tarafından başlatılan ’Evlad-ı Fatihan Toprakları ile Buluşuyor’ sosyal projesi kapsamında yıllar önce Makedonya’dan göç ederek Manisa’ya yerleşen Makedonya göçmenleri, Atayurtları olan Makedonya’ya götürülüyor.
 • 14:05Başkan Çerçi: Başkan Çerçi: "Yuntdağı'nı Ticaret Üssü Yapacağız"Yuntdağı’nda bulunan köy muhtarları ve köylülerin katılımı gerçekleştirilen Kırsal Kalkınma Toplantılarının bir yenisi de Osmancalı Çok Programlı Lisesi’nde yapıldı.
 • 16:47Başkan Çerçi Hafsa Sultanlılarla BuluştuBaşkan Çerçi Hafsa Sultanlılarla BuluştuManisa Büyükşehir Belediyesi’nin Hafsa Sultan Mahallesinde yapmayı planladığı kentsel yenileme çalışmaları bilgilendirme toplantısının ardından Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi de 300’e yakın hak sahibi ile bir toplantı yaptı.
 • 15:03Yunusemre'ye Yerli Üretim İş Makinesi AlındıYunusemre'ye Yerli Üretim İş Makinesi AlındıYunusemre Belediyesi, aldığı yerli üretim iş makineleri ile araç filosunun gücüne güç katmaya devam ediyor.
 • 13:20Kırsaldaki Vatandaşlar Yunusemre ile KalkınacakKırsaldaki Vatandaşlar Yunusemre ile KalkınacakYunusemre Belediyesinin başlattığı ‘Sütte Soğuk Zincir’ projesi kapsamında Yağcılar Mahallesinde hayata geçen Süt Toplama Merkezi’nde incelemelerde bulunan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Kırsal kalkınmaya çok önem veren bir belediye olarak, kırsalda yaşayan vatandaşlarımızı kalkındırma adına yaptığımız çalışmalarımız aralıksız olarak devam ediyor.
 • 13:09Yunusemre Türk Sanat Musikisi Korosu KuruyorYunusemre Türk Sanat Musikisi Korosu KuruyorKültürel ve Sosyal etkinliklerin en çok gerçekleştirildiği belediyelerin başında yer alan Yunusemre Belediyesi, yeni bir çalışma daha yaparak belediye bünyesinde Musiki Korosu kuruyor.
 • 16:38Mesir Macunu Almak İsteyen 40 Bin Kişi Mücadele EttiMesir Macunu Almak İsteyen 40 Bin Kişi Mücadele EttiManisa'da bu yıl 475'incisi düzenlenen Mesir Macunu Festivali'nin son gününde, dağıtılan 5 ton mesir macunundan almak isteyen 40 bin kişi çetin bir mücadeleye girişti.
 • 14:19Mesir Macunu 475. Kez Şifa DağıttıMesir Macunu 475. Kez Şifa DağıttıKanuni Sultan Süleyman’ın annesi, Yavuz Sultan Selim’in eşi Ayşe Hafsa Sultanı yakalandığı amansız hastalıktan kurtaran şifalı Mesir Macunu, Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali kapsamında bu yıl 475. kez Sultan Camisi kubbe ve minarelerinden dağıtıldı.
 • 13:24475. Mesir Saçım Töreni Kortej Yürüyüşüyle Başladı475. Mesir Saçım Töreni Kortej Yürüyüşüyle BaşladıManisa’da, 475. kez düzenlenen Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali, kortej yürüyüşüyle başladı.
 • 17:34Başkan Çerçi Yabancı Konukları AğırladıBaşkan Çerçi Yabancı Konukları AğırladıYunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 475. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali nedeniyle Manisa’da bulunan yabancı konukları makamında ağırladı.
 • 09:33Yabancı Konuklara Manisa'yı AnlattılarManisa Mesir Macunu Festivali, coşkulu bir şekilde devam ederken, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası da, festival kapsamında ilimize gelen büyükelçi ve yabancı delegasyona Manisa'yı anlattı.
 • 18:58Basın Yayın ve Enformasyon İzmir İl Müdürü Dev'den Başkan Çerçi'ye ZiyaretBasın Yayın ve Enformasyon İzmir İl Müdürü Dev'den Başkan Çerçi'ye ZiyaretBir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Manisa’ya gelen Basın Yayın ve Enformasyon İzmir İl Müdürü Deniz Dev, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 17:41Başkan Çerçi Yeni Mahalle Sakinliriyle BuluştuBaşkan Çerçi Yeni Mahalle Sakinliriyle BuluştuYunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Cuma namazı sonrası Yenimahalle sakinleriyle bir araya geldi.
 • 14:26Yunusemre Belediyesi'nden İzmir'de İnceleme GezisiYunusemre Belediyesi'nden İzmir'de İnceleme GezisiYunusemre Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü Karşıyaka, Konak ve Bornova belediyelerine inceleme gezisi gerçekleştirildi.
 • 13:45Başkan Çerçi Bursa Müftüsünü Makamında AğırladıBaşkan Çerçi Bursa Müftüsünü Makamında AğırladıYunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yunusemre Belediyesinin düzenlemiş olduğu ‘Asr-ı Saadetten Günümüze Kutlu Doğum’ etkinliği kapsamında Manisa’ya gelen Bursa İl Müftüsü Prof. Dr. Mehmet Emin Ay’ı makamında ağırladı.
 • 12:01Mehmet Emin Ay Manisalılarla BuluştuMehmet Emin Ay Manisalılarla BuluştuYunusemre Belediyesince düzenlenen ‘Asr-ı Saadetten Günümüze Kutlu Doğum Etkinlikleri’ kapsamında Manisa’ya gelen, Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim üyesi ve Bursa İl Müftüsü Prof. Dr. Mehmet Emin Ay, ‘Peygamberimiz ve Birlikte Yaşama Ahlakı’ konulu verdiği konferansıyla vatandaşları aydınlattı.
 • 20:24Başkan Çerçi'den 23 Nisan MesajıBaşkan Çerçi'den 23 Nisan MesajıYunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 18:05Yunusemre'de 23 Nisan CoşkusuYunusemre'de 23 Nisan CoşkusuYunusemre Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında gerçekleştirilen çocuk şenliği programında, minik öğrenciler doyasıya eğlendi.