SON DAKİKA MEHMET ÇERÇİ HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Çerçi Haberleri


MEHMET ÇERÇİ

Mehmet Çerçi, 31 Ekim 1960'ta İzmir'de doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Ümmügülsüm'dür. Tıp Doktoru ve Öğretim Üyesi; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni bitirdi. İhtisas eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Patoloji Anabilim Dalı'nda tamamladı. Ankara Çankaya... Devamı

16:03
Yuntdağlı Çiftçilere 3 Bin Ceviz Fidanı Dağıtıldı Yunusemre Belediyesi Yuntdağı bölgesini kalkındırmak amacıyla başlattığı, “Meyveciliği Yayma ve Geliştirme” projesi kapsamında bölgede yaşayan çiftçiye ilk aşamada 3 bin ceviz fidanı dağıttı.
Yuntdağlı Çiftçilere 3 Bin Ceviz Fidanı Dağıtıldı
11:59
Yunusemre İlçesinin İlk Tanıtım Belgeseli Çekildi Manisa’nın Büyükşehir belediyesi olmasının ardından merkezde kurulan 2 ilçeden biri olan Yunusemre ilçesinin ilk tanıtım belgeseli çekildi.
Yunusemre İlçesinin İlk Tanıtım Belgeseli Çekildi
11:51
Satranç Kulübünden Başkan Çerçi'ye Ziyaret Yunusemre Belediyespor Satranç Kulübü, Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi ziyaret etti.
Satranç Kulübünden Başkan Çerçi'ye Ziyaret
18:14
Manisa'da 'Çocuklarımız Yarınlara Yüzüyor' Projesi Yunusemre Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortak organizasyonu ile hazırlanan “Çocuklarımız Yarınlara Yüzüyor” projesi hayata geçirildi.
Manisa'da 'Çocuklarımız Yarınlara Yüzüyor' Projesi
16:16
Yunusemre Belediyesinden Ahmet Bedevi Ortaokuluna Destek Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Manisa Tarzanı Ahmet Bedevi Ortaokulunda veliler ve öğretmenler ile bir araya gelerek, sıkıntıları dinledi.
Yunusemre Belediyesinden Ahmet Bedevi Ortaokuluna Destek
12:38
Yunusemre Belediyesi'nden Torunumla Bir Gün Projesi Sosyal Belediyecilik anlayışıyla hareket eden Yunusemre Belediyesi nesiller arası kaynaşmayı sağlamak amacıyla “Torunumla Bir Gün” projesini hayata geçirdi.
Yunusemre Belediyesi'nden Torunumla Bir Gün Projesi
14:51
Gazeteciler Gününde Doyasıya Eğlendiler Yunusmere Belediyesi Kent Konseyinin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında düzenlediği gecede gazeteciler bol bol eğlenip, stres attılar.
Gazeteciler Gününde Doyasıya Eğlendiler
19:24
Aytaç'tan 'Özgür Basın' Vurgusu Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç, “Basın, yasama, yürütme ve yargı organlarından sonra demokrasilerdeki 4’üncü büyük güçtür.
Aytaç'tan 'Özgür Basın' Vurgusu
18:52
Erdoğan Türek Son Yolculuğuna Uğurlandı Manisa Organize Sanayi Bölgesi Başkanı ve Yonca Gıda’nın Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek’in amcası ve Manisa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ergün Türek’in babası olan Erdoğan Türek, hayata veda etti.
Erdoğan Türek Son Yolculuğuna Uğurlandı
12:15
Başkan Çerçi'den Gazetecilere Kutlama Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Çerçi'den Gazetecilere Kutlama
16:35
Başkan Çerçi Yunusemreli Muhtarlarla Bir Araya Geldi Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, mahalle muhtarlarıyla sık sık bir araya gelerek, sorunları ve projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuyor.
Başkan Çerçi Yunusemreli Muhtarlarla Bir Araya Geldi
17:41
Başkan Çerçi'den Memur-Sen'e Ziyaret Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Memur-Sen İl Temsilciliği’ne ziyaret gerçekleştirdi.
Başkan Çerçi'den Memur-Sen'e Ziyaret
11:26
Manisa'da Karla Mücadele Çalışmaları Sürüyor Kar yağışının etkili olduğu Manisa genelindeki üç ilçede okullar tatil edilirken, taşımalı eğitim veren okulların da tatil edildiği öğrenildi.
Manisa'da Karla Mücadele Çalışmaları Sürüyor
12:27
Hızlı Okuma Teknikleri İlk Olarak Öğretmenlere Anlatıldı Yunusemre ilçesinde öğrenim gören öğrencilere yönelik anlayarak hızlı okuma ve fotografik hafıza tekniklerinin öğretilmesi amacıyla ilk eğitimler öğretmenlere verildi.
Hızlı Okuma Teknikleri İlk Olarak Öğretmenlere Anlatıldı
13:31
Liseli Öğrenciler Yardıma Koştu Yunusemre Belediyesi’nin desteğiyle lise öğrencileri ilçede ihtiyaç sahiplerine yardım kolisi dağıttı.
Liseli Öğrenciler Yardıma Koştu
13:15
Yaşlı Adam ve Çocukları Sahipsiz Kalmadı Yunusemre Belediyesi, yardıma muhtaç olarak yaşayan 85 yaşındaki Hüseyin Kahveci ve 3 oğluna yardım elini uzattı.
Yaşlı Adam ve Çocukları Sahipsiz Kalmadı
17:29
Başkan Çerçi'den Ensar Vakfı'na Destek Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Ensar Vakfı Manisa Şube Başkanı Arif Çeler ve üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldi.
Başkan Çerçi'den Ensar Vakfı'na Destek
18:50
Manisa'dan Kısa Kısa Tiyatro ile uyuşturucunun zararlarını anlattılar.
13:57
Yunusemre Belediyesinden Ahmet Yesevi Ortaokuluna Destek Sözü Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Ahmet Yesevi İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti.
Yunusemre Belediyesinden Ahmet Yesevi Ortaokuluna Destek Sözü
15:29
Yunusemre Belediyesi Karaali'nin Yolunu Açtı Yunusemre Belediyesi Manisa Menemen yolu üzerindeki Karaali mahallesine giriş yolu açtı.
Yunusemre Belediyesi Karaali'nin Yolunu Açtı
15:21
Öğrenciler Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri Öğrenecek Yunusemre Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Yunusemre Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında öğrencilere yönelik anlayarak hızlı okuma ve fotografik hafıza tekniklerinin öğretilmesi amacıyla protokol imzalandı.
Öğrenciler Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri Öğrenecek
15:19
Zihinsel Engelliler Yunusemre İçin Çiçek Üretecek Manisa Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nde, orta ve ağır derecesindeki zihinsel engelli öğrencilerin okul bahçesindeki serada yetiştirdiği çiçekler, Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışmalarında kullanılacak.
Zihinsel Engelliler Yunusemre İçin Çiçek Üretecek
18:37
Başkan Çerçi Barbaros'ta Vatandaşlarla Buluştu Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Barbaros Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi.
Başkan Çerçi Barbaros'ta Vatandaşlarla Buluştu
15:49
Yunusemre'de Asansörlerin Denetimini TSE Yapacak Yunusemre Belediyesi ile TSE arasında ilçedeki asansörlerin yıllık periyodik kontrollerinin güvenli bir şekilde yapılması amacıyla işbirliği protokolü imzalandı.
Yunusemre'de Asansörlerin Denetimini TSE Yapacak
13:28
Yunusemre Belediyesi'ne İki Kardeş Belediye Yunusemre Belediyesi, Denizli Büyükşehir ve Kavaklıdere belediyeleriyle kardeş belediye oldu.
Yunusemre Belediyesi'ne İki Kardeş Belediye
17:43
Manisa Barosu Hizmet Binası ve Sosyal Tesis Yapacak Yunusemre Belediye Başkan Vekili Zülfikar Gürcan’ı ziyaret eden Manisa Baro Başkanı Zeynel Balkız, Güzelyurt Mahallesi’nde Manisa Barosu’nun hizmet binası ve resmi kurum ve kuruluşların da yararlanabileceği bir sosyal tesis yapılacağını söyledi.
Manisa Barosu Hizmet Binası ve Sosyal Tesis Yapacak
16:27
Bursagaz'dan 82 Özel Eğitim Sınıfı Bursagaz, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde engelli çocuklar için 82 okulda özel eğitim sınıfı açtı.
17:04
Büyükşehir Başbakan Yardımcısı Arınç'ı Ağırladı MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı makamında ağırladı.
Büyükşehir Başbakan Yardımcısı Arınç'ı Ağırladı
15:48
Arınç'tan Yeni Büyükşehirler Müjdesi Hükümet Sözcüsü ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 30 olan büyükşehir sayısının en az 40’a yükseleceğini söyledi.
Arınç'tan Yeni Büyükşehirler Müjdesi
15:32
Arınç: "İnsan Milletvekili Olmak İster, Olur, Yemin Etmeye Fırsatı Olmaz" Başbakan Yardımcısı Arınç Manisa'da- Arınç: "(Bugün git yarın gel, hiç gelmesen daha iyi olur) Bunlar eski. Şimdi artık Çayınızı içerken biz bu işleri takip edelim'. Vatandaş hizmet odaklı anlayışı çok iyi benimsiyor.
Arınç: 'İnsan Milletvekili Olmak İster, Olur, Yemin Etmeye Fırsatı Olmaz'
15:23
Başbakan Yardımcısı Arınç Manisa'da Arınç: "(Bugün git yarın gel, hiç gelmesen daha iyi olur) Bunlar eski. Şimdi artık Çayınızı içerken biz bu işleri takip edelim'. Vatandaş hizmet odaklı anlayışı çok iyi benimsiyor.
Başbakan Yardımcısı Arınç Manisa'da
14:35
Arınç: "Bulunduğumuz Yer Şikayet Etme Yeri Değil Hizmet Üretme Yeridir" Başbakan Yardımcısı Arınç Manisa'da- Arınç: "(Bugün git yarın gel, hiç gelmesen daha iyi olur) Bunlar eski. Şimdi artık Çayınızı içerken biz bu işleri takip edelim'. Vatandaş hizmet odaklı anlayışı çok iyi benimsiyor.
Arınç: 'Bulunduğumuz Yer Şikayet Etme Yeri Değil Hizmet Üretme Yeridir'
14:34
Arınç'tan Şehirlerin İsimleri Değişebilir Sinyali Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bazı şehirlerinin isminin değiştirilebileceği sinyalini verdi.
Arınç'tan Şehirlerin İsimleri Değişebilir Sinyali
14:03
Arınç'a 20 Yıl Önceki Seçim Beyannamesi Sürprizi Hükümet Sözcüsü Arınç, Manisa'daki ziyaretlerinin 2. günü Manisa'nın Büyükşehir olmasının ardından merkezde kurulan Yunusemre ve Şehzadeler belediyelerini ziyaret etti.
Arınç'a 20 Yıl Önceki Seçim Beyannamesi Sürprizi
13:23
Arınç: Bedelli Askerlikten Gelen Para Savunma Sanayisine Aktarılacak Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bedelli askerlikten gelen paranın tamamının savunma sanayisinde kullanılacağını duyurdu.
Arınç: Bedelli Askerlikten Gelen Para Savunma Sanayisine Aktarılacak
13:12
Arınç Sinyali Verdi! Bazı Şehirlerin İsimleri Değişebilir Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa'da yaptığı açıklamada bazı şehirlerinin isminin değiştirilebileceği sinyalini verdi.
Arınç Sinyali Verdi! Bazı Şehirlerin İsimleri Değişebilir
13:11
Başbakan Yardımcısı Arınç, Manisa'da Arınç: "(Bunlar gitsin de eski günler gelsin) diyen, Türkiye varsın yansın, yıkılsın, hiç umurlarında olmayan, sayısı az ama gözlerini kan bürümüş bazı zavallı tipler var. Allah onlara fırsat vermesin" "(Türkiye'ye) Senede doğrudan veya dolaylı yatırım 200 milyar dolar seviyesinde.
Başbakan Yardımcısı Arınç, Manisa'da
12:59
Arınç, Bedelli Askerlikten Gelen Paranın Nereye Harcanacağını Açıkladı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bedelli askerlikten gelen paranın savunma sanayiine aktarılacağını söyledi.
Arınç, Bedelli Askerlikten Gelen Paranın Nereye Harcanacağını Açıkladı
19:12
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu 30-40 yıl önce yapılması gereken işleri yaptıklarını ve yapmaya devam ettiklerini belirterek, “Biz şu anda kaybolan zamanı, heba olan zamanı telafi etmek için çok hızlı çalışıyoruz.
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Açıklaması
18:39
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Manisa'da Bakan Eroğlu: "2015 yılında Gördük Barajını inşa edeceğiz.
16:59
Nafiz Zorlu'ya Okul Çağrısı Manisa'nın Yunusemre İlçesi'nde bir anaokulunun üçüncü şubesinin açılışına Vestel Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu da katıldı.
Nafiz Zorlu'ya Okul Çağrısı
10:38
Başkan Çerçi'den Öğrencilere "Uyuşturucudan Uzak Durun" Çağrısı Yunusemre Belediyesi ile Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün Bonzai ile mücadele kapsamında birlikte yürüttüğü seminerlerde binlerce öğrenci uyuşturucu maddelerden uzak durmak adına bağımsızlık yemini etti.
Başkan Çerçi'den Öğrencilere 'Uyuşturucudan Uzak Durun' Çağrısı
18:34
AK Parti'de İl Başkanlığı Beklerken İlçe Başkanlığına Aday Gösterildi AK Parti Genel Merkezi, Yunusemre İlçe Başkanlığı’nın 7 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek kongrede tek aday olarak İl Teşkilat Başkanı Zafer İkinci’yi gösterdi.
AK Parti'de İl Başkanlığı Beklerken İlçe Başkanlığına Aday Gösterildi
18:31
Engelliler Gösterileri ile Engellerini Kaldırdı Yunusemre Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle organize ettiği program, birbirinden renkli ve anlamlı gösterilere sahne oldu.
Engelliler Gösterileri ile Engellerini Kaldırdı
12:53
Engelliler Günü Atatürk Spor Salonu'nda Kutlanacak Yunusemre Belediyesi ile Manisa İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Atatürk Spor Salonu’nda bir dizi etkinlik düzenleyecek.
Engelliler Günü Atatürk Spor Salonu'nda Kutlanacak
17:19
Öğrencilere Ayakkabı Yaşlılara Baston Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yuntdağı bölgesindeki Siyekli ve Düzlen İlkokulu’nda öğrencilere ayakkabı ve eğitim seti dağıttı.
Öğrencilere Ayakkabı Yaşlılara Baston
18:34
Başkan Çerçi Çocukları Sevindirdi Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 50. Yıl Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
Başkan Çerçi Çocukları Sevindirdi
13:59
Yunusemre Belediyesinden Öğretmenler Günü Kutlaması Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Taytanlı İlhan İlkokulunda düzenlenen etkinlikte öğretmenlere karanfil dağıttı.
Yunusemre Belediyesinden Öğretmenler Günü Kutlaması
14:34
24 Kasım Öğretmenler Günü Manisa ve ilçelerinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla çeşitli etkinler yapıldı.
24 Kasım Öğretmenler Günü
13:10
Manisa'da Mesleğe Başlayan 24 Öğretmen Yemin Etti Manisa'da 24 Kasım Öğretmenler Günü için düzenlenen programda, mesleğe yeni başlayan 24 öğretmen yemin etti.
Manisa'da Mesleğe Başlayan 24 Öğretmen Yemin Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 14:16:17. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEHMET ÇERÇİ HABERLERİ
[Hata Bildir]