09:3500
SON DAKİKA MEHMET AKİF ERSOY HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Akif Ersoy Haberleri


MEHMET AKİF ERSOY

"Mehmet Akif Ersoy Türk şair, düşünür, veteriner, öğretmen, vaiz, hafız, Kur'an mütercimi, milletvekili, şair
Türkiye Cumhuriyeti'nin ulusal marşı olan İstiklal Marşı'nın güftekarıdır. "Vatan şairi" ve "Milli Şair" unvanları ile anılır. Çanakkale Destanı, Bülbül en önemli eserlerindendir. II.... Devamı

   

  İsmail Bey Gaspıralı Çalıştayı

  İsmail Bey Gaspıralı Çalıştayı

  Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, gazeteciliğin sadece günlük tartışmaların içinde olmak değil, değerlere değer katanları geleceğe aktarmak olduğunu söyledi. (Dün 16:37)

   

  İsmail Bey Gaspıralı Çalıştayı"

  Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Atalay: "Gazetecilik yapmak, sadece günlük tartışmaların içinde olmak değil, değerlerimize değer katanları geleceğe aktarmaktır" (Dün 13:41)

   

  Küre Mehmet Akif Ersoy Orta Okulu Aile Birliği Toplantısı Yapıldı

  Küre Mehmet Akif Ersoy Orta Okulu Aile Birliği Toplantısı Yapıldı

  Küre Mehmet Akif Ersoy orta okulu aile birliği toplantısı yapıldıKüre İlçesi Mehmet Akif Ersoy Orta Okulu aile birliği toplantısında, aile birliği başkanı ve genel kurul yönetimi seçimi yapıldı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  1. Uluslararası Ticaret Kongresi

  1. Uluslararası Ticaret Kongresi- Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Metin: - "2023 hedefimiz Türkiye'yi dünyada en kolay ve güvenli ticaretin yapıldığı ülke haline getirmek. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  "Ak Saray Osmanlı'nın Batış Dönemindeki Dolmabahçe'ye Benziyor"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Ak saray Osmanlı'nın batış dönemindeki Dolmabahçe'ye benziyor." dedi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kılıçdaroğlu: Davutoğlu ile Öcalan Arasında Görüşmeler Yapılıyor (2)

  Kılıçdaroğlu: Davutoğlu ile Öcalan Arasında Görüşmeler Yapılıyor (2)

  "türkiye'de SENDİKACILIK BİTTİ SENDİKA AĞALARI ÇIKTI" İş ve işçi sorunlarına ilişkin bir soru üzerine Kılıçdaroğlu, "Türkiye'de sendikacılık bitti. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  1. Uluslararası Ticaret Kongresi

  1. Uluslararası Ticaret Kongresi

  Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Metin: "2023 hedefimiz Türkiye'yi dünyada en kolay ve güvenli ticaretin yapıldığı ülke haline getirmek. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kılıçdaroğlu: Davutoğlu ile Öcalan Arasında Görüşmeler Yapılıyor

  Kılıçdaroğlu: Davutoğlu ile Öcalan Arasında Görüşmeler Yapılıyor

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Davutoğlu ile Öcalan arasında görüşmeler yapılıyor. Ne görüşüyorlar kimse bilmiyor. Ne vaatlerde bulunuyorlar kimse bilmiyor" dedi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Şair' Tiyatroseverlerle Buluşuyor

  Şair' Tiyatroseverlerle Buluşuyor

  Kocaeli Şehir Tiyatroları’nın hazırladığı ve İstiklal Marşı’nın şairi Mehmet Akif Ersoy’un hayatından kesitlerin yer aldığı ’Şair’ adlı oyun, düzenlenecek gala ile tiyatroseverlerle buluşuyor. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  ''Şair'' Tiyatroseverlerle Buluşuyor

  Şehir Tiyatroları'nın milli şairimiz Akif'in hayatından kesitlerin yer aldığı ''Şair'' adlı oyunu galasıyla tiyatroseverlerle buluşuyor (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Karabük Üniversitesi'nde 81 İl Ay Yıldızın Altında Buluştu

  Karabük Üniversitesi 'İllerimiz Karabük Üniversitesi'nde Ayyıldızın Altında Buluşuyor' adı altında düzenlediği etkinlikte 81 stant açıp Türkiye'nin tüm renklerini, Türk bayrağının sembolü olan ay yıldızın altında buluşturdu. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Cami ve Gençlik Haftası'na Gençlerden Destek

  Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nın bu yılki teması olan Cami ve Gençlik Haftası'na, Gençlik Merkezlerinde görevli gönüllü gençler büyük katkı sağladı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Cami ve Gençlik Haftası'na Gençlerden Büyük Destek

  Cami ve Gençlik Haftası'na Gençlerden Büyük Destek

  Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 81 ilde çeşitli faaliyet ve etkinlikleri ile dolu dolu geçen ’Cami ve Gençlik Haftası’ programına, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı gençlik merkezleri de destek verdi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Tozlu Raflardaki Mürekkepli Hazine

  Bazı kitaplar, yazımının üzerinden yıllar geçmiş olsa da değerini yitirmiyor, aksine daha da değer kazanıyor Kitap tutkunları, yüzlerce onlarca yıl önce yazılmış kimisi paha biçilemeyen değerdeki kitaplara sahip olabilmek için soluğu sahaflarda alıyor Bursa'da 20 yılı aşkın süredir sahaflık yapan Kaynar: (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Canik'e Uluslararası Eğitim Kampusü

  Canik'e Uluslararası Eğitim Kampusü

  Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ilçede yapımı süren Mehmet Akif Ersoy Eğitim Kampusü içerisindeki Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nin uluslararası bir eğitim yuvası olacağını belirterek, "Buraya Orta Asya’dan, Balkanlardan, Kuzey Afrika’dan öğrenci gelecek. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Prof. Dr. İhsan Bakır: Robotik Cerrahi Yoğun Bakım Süresini Kısaltıyor

  Prof. Dr. İhsan Bakır: Robotik Cerrahi Yoğun Bakım Süresini Kısaltıyor

  Kamu Hastaneleri Birliği İstanbul Çekmece Bölgesi Genel Sekreteri Prof. Dr. İhsan Bakır, kalp ameliyatlarının robotik cerrahi ile yapılmasının, hastanın yoğun bakım ünitesinde kalma süresini kısalttığını söyledi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 09:35:32. #1.12#