SON DAKİKA KAVGA HABERLERİ

Son Dakika Kavga Haberleri

12:34
Gaziantep'te İki Grup Arasında Çıkan Kavgada Polise Ateş Açıldığı İddia Edildi Gaziantep’te iki grup arasında çıkan silahlı ve sopalı kavgada, bir şahsın polise ateş açtığı öne sürüldü.
Gaziantep'te İki Grup Arasında Çıkan Kavgada Polise Ateş Açıldığı İddia Edildi
12:26
Restorant Sahiplerinin Tabancalı Kavgası: 1 Ölü, 1 Yaralı Adapazarı'ndaki Çark Caddesi'nde bir pasajın üst katında bulunan iki restoran sahibinden 63 yaşındaki İsmail Gümüş, 48 yaşındaki Gültekin Arma'yı tabanca ile öldürdü.
12:25
Çeyrek Asırlık Muhtar 'Artık Yeter' Dedi Osmaniye merkez Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nin 29 Mart 1989 tarihinden beri muhtarlığını yapan 71 yaşındaki Mehmet Ali Özkan, artık bu işi bırakacağını söyledi.
Çeyrek Asırlık Muhtar 'Artık Yeter' Dedi
10:47
Çekyatın İçindeki Cesedin Sırrı Çözüldü Şirinevler'de bir evde, öldürüldükten sonra elleri ve ayakları bağlanmış bir şekilde çekyatın içinde bulunan Bülent E.'nin ev arkadaşı tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.
Çekyatın İçindeki Cesedin Sırrı Çözüldü
10:32
Çekyatın İçindeki Cesedin Esrarı Çözüldü Şirinevler'de bir evde, çek yatın içinde boğularak öldürüldükten sonra elleri ve ayakları bağlanmış bir şekilde bulunan Bülent E. cinayeti aydınlatıldı.
Çekyatın İçindeki Cesedin Esrarı Çözüldü
10:28
Belçim Bilgin Öpüşme Sahnesine Gelen Tepkiler İçin Konuştu Güzel oyuncu, 'Çalsın Sazlar' filmindeki öpüşme sahnesine gelen tepkileri eleştirerek "Öpüşme sahnesi, konuştuğumuz, güldüğümüz bir sahneden farksız" dedi.
Belçim Bilgin Öpüşme Sahnesine Gelen Tepkiler İçin Konuştu
09:19
Alişan, Demet Akalın'ın Kardeşini Mahkemeye Verdi Alişan, hakkında "Seni de, o travesti yeğenlerini de ben acıtacağım" şeklinde tweet atan Akalın'ın kardeşi Emir Çağ Adanur'u mahkemeye verdi.
Alişan, Demet Akalın'ın Kardeşini Mahkemeye Verdi
08:55
Aziz Yıldırım: Bir Dönem Daha Başkanlık Yapacağım Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, “Bu kulübe sahip çıkın.
Aziz Yıldırım: Bir Dönem Daha Başkanlık Yapacağım
22:44
Fenerbahçe Başkanı: Türkiye'yi Karanlık Günler Bekliyor Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 3 Temmuz süreciyle birlikte Türkiye'nin karanlığa doğru gittiğini söyledi.
Fenerbahçe Başkanı: Türkiye'yi Karanlık Günler Bekliyor
21:48
Antalya "Oğlum Sopayla Vurdu, Karım Benzin Döküp Yaktı" Antalya'da kavga ettiği eşi ve oğlu tarafından benzin dökülerek yakıldığını ileri süren Ramazan Yavuzsan, "Oğlum sopayla vurdu, karım benzin döküp yaktı." dedi.
Antalya 'Oğlum Sopayla Vurdu, Karım Benzin Döküp Yaktı'
11:44
Baca Yüzünden Bütün Aile Birbirine Girdi Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde evine baca yaptığı için kardeşi, annesi ve babası ile tartışan genç adam eline aldığı bıçak ile kendisini öldüreceğini söyledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 12:21:02. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KAVGA HABERLERİ
[Hata Bildir]