19:3500
SON DAKİKA KARS HABERLERİ

Son Dakika Kars Haberleri

   

  Küçük Caner'in Ölüm Sebebi Çivili Tahta

  Küçük Caner'in Ölüm Sebebi Çivili Tahta

  Aydın'da hayatını kaybeden 4 yaşındaki Caner'in sapık tarafından öldürülmediği, üzerine çivili tahta düşmesi sonucu öldüğü açıklandı. (Bugün 18:23)

   

  Kardeş Okullarını Ziyaret Ettiler

  Kars Sultan Alparslan Koleji anasınıfı öğrencileri kardeş okul Mehmetçik İlkokulu anasınıfı öğrencilerini ziyaret etti. (Bugün 17:49)

   

  Mert'in Katil Zanlısı: Ben Bunu Neden Yaptım

  Mert'in Katil Zanlısı: Ben Bunu Neden Yaptım

  Kars'ta Mert Aydın'ı öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Aykut B.'nin, Elazığ'da tedavi sürerken ağladığı ve sürekli ben bunu neden yaptım dediği öğrenildi. (Bugün 16:43)

   

  Kutlu Doğum Haftası

  Sarıkamış ilçesinde Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında ilçe Müftülüğü tarafından bütün okullara kitap dağıtıldı, hastanede yatan hastalar ziyaret edilerek gül verildi. (Bugün 15:59)

   

  Sarıkamış'ta Liselerarası Bilgi Yarışması Düzenlendi

  Sarıkamış ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde liselerarası bilgi yarışması düzenlendi. (Bugün 15:52)

   

  Türkiye'deki Kadınların Sosyo-ekonomik ve Kültürel Durumu

  KADEM öncülüğünde 26 ilde yapılan araştırmaya katılan 5 bin 36 kadının yüzde 33,2'si siyasetle ilgilendiğini ifade ediyor Kadınlar, kendilerini tanımlarken yüzde 65,2 ile dindar, yüzde 63,9 ile Atatürkçü, yüzde 57,7 ile İslamcı, yüzde 48,9 ile de laik kimliğini uygun görürken, katılımcıların yüzde 52,1'i. (Bugün 15:40)

   

  Çocuklarının Acısını Paylaştılar

  Çocuklarının Acısını Paylaştılar

  Kırklareli'de öldürülen 10 yaşındaki Halil İbrahim Aktaş'ın babası, Kars'ta öldürülen Mert Aydın'ın ailesiyle görüşerek acısını paylaştı Aktaş, oğlunun katilinin idam edilmesi için başlatılan imza kampanyasına da destek verdi. (Bugün 14:39)

   

  Mert'in Katil Zanlısı Balk'ın Babası: Aykut Benim İçin Öldü

  Mert'in Katil Zanlısı Balk'ın Babası: Aykut Benim İçin Öldü

  Kars'ta Mert'in katil zanlısı olarak tutuklanan Aykut Balk'ın, olaydan sonra başka bir kente giden babası Mürsel Balk "Aykut benim için öldü." dedi. (Bugün 14:33)

   

  Ünlü Instagram Fotoğrafçıları, Türkiye'yi Tanıtacak

  Cumhurbaşkanlığı'nın öncülüğünde, ana sponsorluğunu TOBB'un yaptığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile TFMD tarafından desteklenen, Türkiye'nin tarihini, kültürünü, doğasını, insanlarını ve turistik yerlerini anlatmayı hedefleyen sosyal medya projesi #ComeSeeTurkey başladı İki etapta 24 şehrin gezileceği proje kapsamında, dünyanın farklı yerlerinden 20 Instagram fotoğrafçısı gezdikleri yerleri fotoğraflayarak paylaşacak. (Bugün 13:34)

   

 

Manşet Haberleri