01:1100
SON DAKİKA KARS HABERLERİ

Son Dakika Kars Haberleri

   

  Bakan Güllüce AK Parti Arnavutköy 3. Olağan İlçe Kongresi'nde Konuştu...

  Bakan Güllüce AK Parti Arnavutköy 3. Olağan İlçe Kongresi'nde Konuştu...

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Bir an için AK Parti olmadığını, koalisyon olduğunu ya da başka parti geldiğini gözünüzü yumun ben bir anlatayım. Havaalanı projesi kesin duracak. (Dün 16:45)

   

  Bakan Güllüce: En Büyük Projeleri 'Karşılık'

  Bakan Güllüce: En Büyük Projeleri "Karşılık"

  Ak Parti Arnavutköy 3. Olağan İlçe Kongresi'ne katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Bir an için AK Parti olmadığını, koalisyon olduğunu ya da başka parti geldiğini, gözünüzü yumun ben bir anlatayım. Havaalanı projesi kesin duracak. (Dün 16:43)

   

  6. Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu

  6. Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu

  Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu- Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılında 6'ncısı düzenlenen bin 879 kilometrelik turun Sakarya güzergahı geçildi İstanbul'dan dün başlayan bin 879 kilometrelik 6. Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu'nun Sakarya güzergahı geçildi. (Dün 13:54)

   

  Cıbıltepe'de Kayak Keyfi

  Cıbıltepe'de Kayak Keyfi

  Cıbıltepe'de kayak keyfi- Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi, hafta sonu kayakseverlerle doldu Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde, hafta sonu yoğunluğu yaşanıyor. (Dün 13:34)

   

  Ardahan Dondu; Eksi 15

  Ardahan Dondu; Eksi 15

  Zemheri soğukların etkisini sürdürdüğü Doğu Anadolu Bölgesi'nde hava sıcaklığının sıfırın altında 15 dereye düştüğü Ardahan'da çeşmeler buz tutarken, ağaçlar, tel örgüleri ve otomobiller kırağıdan beyaza büründü. (Dün 13:09)

   

  Kadın Dostu Kentler-2" Projesi

  Türkiye'de 12 ilde yürütülen, "Kadın Dostu Kentler 2" Projesinin Kars İl Kadın Hakları Üst Kurul Toplantısı yapıldı. (Dün 13:09)

   

  Kosova Genç İzciler Birliği Üyeleri Sarıkamış'ta Şehit Düşen Dedeleri İçin Sarıkamış'a Gidiyor

  Prizren'deki Kosova Genç İzciler Birliği Derneği üyeleri Türkiye İzcilik Federasyonu (TİF) tarafından 4 Ocak 2015 Pazar günü düzenlenen '100'üncü Yılda Sarıkamış-Asımın Nesli Asrın Yürüyüşü'ne' katılacak. (Dün 13:02)

   

  Cıbıltepe'de Kayak Keyfi

  Cıbıltepe'de Kayak Keyfi

  Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi, hafta sonu kayakseverlerle doldu. (Dün 12:49)

   

  Erzincan'da Yük Trenin İki Vagonu Raydan Çıktı

  Sivas'ın Divriği İlçesi'nden Erzurum'un Aşkale İlçesi'ne kömür taşıyan yük treninin iki vagonu, raydan çıktı. (Dün 12:42)

   

  7 Bin Askerimiz, Domuz Çiftliklerinde Açlıktan Öldü'

  7 Bin Askerimiz, Domuz Çiftliklerinde Açlıktan Öldü"

  "7 bin askerimiz, domuz çiftliklerinde açlıktan öldü"- Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Dündar: - "(Sarıkamış Harekatı) Ruslarla her zaman el birliği, gönül birliği içinde olan Ermenilerin o dönemde 4 tümeninden ikisi Ruslarla birleşerek, savaşın Ruslar lehine dönmesini sağladı. (Dün 12:10)

   

  Ani, Ziyaretçi Sayısını İkiye Katladı

  Birçok medeniyete ev sahipliği yaptığı için "Dünya kenti" olarak nitelendirilen Ani Ören Yeri'ni, 2013 yılı içinde 26 bin 630 kişi ziyaret ederken, bu sayı 2014 yılında 44 bine ulaştı İl Kültür ve Turizm Müdürü Doğanay: "Ani, ülkemiz, bölgemiz ve kentimiz için önemli bir kültür destinasyonu. Bunu da. (Dün 11:53)

   

  7 Bin Askerimiz, Domuz Çiftliklerinde Açlıktan Öldü"

  Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Dündar: "(Sarıkamış Harekatı) Ruslarla her zaman el birliği, gönül birliği içinde olan Ermenilerin o dönemde 4 tümeninden ikisi Ruslarla birleşerek, savaşın Ruslar lehine dönmesini sağladı. (Dün 11:53)

   

  Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu

  Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılında 6'ncısı düzenlenen bin 879 kilometrelik turun Sakarya güzergahı geçildi. (Dün 11:48)

   

  Başkan Darıca'daki Hemşeri Derneklerini Ziyaret Etti

  Başkan Darıca'daki Hemşeri Derneklerini Ziyaret Etti

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Darıca’da faaliyet gösteren Kars İli ve İlçeleri ile Samsunlular derneklerini ziyaret etti. (Dün 11:42)

   

  Kars Belediyesi'nin 'Kadın Dostu Kentler' Çalışması

  Kars Belediyesi'nin "Kadın Dostu Kentler" Çalışması

  İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü ve Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA), Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNDP)’nin işbirliğinde İsveç Uluslararası Kalkınma ve İşbirliği Ajansı (SIDA)’nin mali katkılarıyla 12 ilde yürütülen “Kadın Dostu Kentler-2” Projesi Kars İl Kadın Hakları Üst Kurul toplantısı Valilik Gazi Salonu’nda Vali Yardımcısı Akif Pektaş Başkanlığı’nda gerçekleştirildi. (Dün 10:58)

   

  Kars Belediyesi Özel Kalem Müdürü Koç, İletişim Ağı Toplantısı'na Katıldı

  Kars Belediyesi Özel Kalem Müdürü Koç, İletişim Ağı Toplantısı'na Katıldı

  Kars Belediyesi Özel Kalem Müdürü Muhammet Koç, merkezi Ankara’da bulunan Türkiye Belediyeler Birliği’nin “İletişim Ağı” Toplantısı’na katıldı. (Dün 10:55)

   

  Doğu'da Soğuk Hava ve Kar Yağışı

  Doğu'da Soğuk Hava ve Kar Yağışı

  Gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 15 dereceyle Ardahan'da ölçüldü. (Dün 10:38)

   

  Kosova Genç İzciler Birliği 100. Yılda Sarıkamış'ta Şehit Düşen Dedeleri İçin Sarıkamış'a Gidiyorlar

  Kosova Genç İzciler Birliği 100. Yılda Sarıkamış'ta Şehit Düşen Dedeleri İçin Sarıkamış'a Gidiyorlar

  Türkiye İzcilik Federasyonu (TİF) tarafından 100. Yılda Sarıkamış 'Asımın Nesli Asrın Yürüyüşünde' programına katılmak için Prizren'deki Kosova Genç İzciler Birliği Derneği üyeleri Türkiye'ye gidiyor. (Dün 10:32)

   

  1982 Anayasası'nın Mimarlarından Abbas Gökçe Vefat Etti

  Danışma Meclisi üyeliği yapan ve 1982 Anayasası'nın mimarlarından olan Abbas Gökçe vefat etti. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  'Kuraklığa Rağmen Hiçbir Şehri Susuz Bırakmadık'

  "Kuraklığa Rağmen Hiçbir Şehri Susuz Bırakmadık"

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, "Büyükşehirlerde su akmaması için neredeyse beddua etmeye kalktılar." dedi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Erzurum Halk Sağlığı Laboratuvarı 15 Kente Hizmet Veriyor

  Erzurum Halk Sağlığı Laboratuvarı 15 Kente Hizmet Veriyor

  Erzurum Halk Sağlığı Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvarında, 15 kente hizmet veriliyor. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması

  Bakan Eroğlu: "Büyükşehirlerde su akmaması için neredeyse beddua etmeye kalktılar. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Doğu'da Kayak Keyfi - Erzurum/

  Doğu'da Kayak Keyfi - Erzurum/

  Doğu'da kayak keyfi- Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Erzurum'daki Palandöken ve Konaklı ile Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe'de, hafta sonunu fırsat bilen vatandaşlar kayak yapmanın keyfini yaşıyor- Pistleri dolduran kayak severler, snowboard ve kayak yaptı, kızakla kaydıERZURUM/ Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Erzurum'daki Palandöken ve Konaklı ile Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe'de, hafta sonunu fırsat bilen vatandaşlar pistleri (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Doğu'da Kayak Keyfi

  Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Erzurum'daki Palandöken ve Konaklı ile Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe'de, hafta sonunu fırsat bilen vatandaşlar kayak yapmanın keyfini yaşıyor Pistleri dolduran kayak severler, snowboard ve kayak yaptı, kızakla kaydı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Serka Genel Sekreterliği'ne Doç.dr.hüsnü Kapu Atandı

  Serka Genel Sekreterliği'ne Doç.dr.hüsnü Kapu Atandı

  Kalkınma Bakanlığı, Kafkas Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Hüsnü Kapu’yu, merkezi Kars’ta bulunan Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA)’ya Genel Sekreter olarak atadı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 01:11:36. #1.11#