SON DAKİKA KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Son Dakika Karayolları Genel Müdürlüğü Haberleri

10:08
Öyk Kararları Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), bazı gayrimenkullere ilişkin imar planı değişikliklerini ve ihale sonuçlarını onayladı.
Öyk Kararları
08:38
Karayollarında Durum Karayollarının enerji iletim hattı ve yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
14:25
Araç Sahiplerini Çıldırtan Cezaya Ayar 100 bin TL'yi bulan miktarlar ile araç sahiplerini perişan eden köprü ve otoyol kaçak geçiş ceza oranlarına düzenleme geliyor.
Araç Sahiplerini Çıldırtan Cezaya Ayar
13:24
Anapara Tamam, Faiz Ödenmeyecek! Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde yol genişletme çalışmaları nedeniyle arazileri kamulaştırılan vatandaşların sorunları nihayet çözüme kavuştu.
Anapara Tamam, Faiz Ödenmeyecek!
17:56
Fsm Köprüsü'ndeki Çalışmalar Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü'nde dün başlayan ve 4 gişenin trafiğe kapatıldığı çalışmalarda, trafik akışı OGS ve HGS etiketli araçların aynı şeridi kullanacakları 6 gişeden sağlanıyor Köprüdeki asfaltlama ve yatay düşey trafik işaretlemeleri devam ediyor.
16:46
Edirne'de, Tarihi Selimiye Camii Isıtılacak, Tarihi Köprüler Aydınlatılacak Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, kentin en önemli tarihi yapılarından olan Meriç ve Tunca Köprüleri’nin yaz sonuna kadar aydınlatılacağını söyledi.
Edirne'de, Tarihi Selimiye Camii Isıtılacak, Tarihi Köprüler Aydınlatılacak
09:37
4 Gişe Kapatıldı, Tem'de Trafik Felç Oldu Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü, OGS ve HGS Serbest Geçiş Ücret Toplama Sistemi test çalışmaları kapsamında kapatılan 4 gişe nedeniyle TEM trafiği felç oldu.
4 Gişe Kapatıldı, Tem'de Trafik Felç Oldu
09:13
Dört Gişe Kapatıldı Tem'de Trafik Felç Oldu Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, OGS ve HGS Serbest Geçiş Ücret Toplama Sistemi test çalışmaları kapsamında kapatılan dört gişe nedeniyle TEM trafiği felç oldu.
Dört Gişe Kapatıldı Tem'de Trafik Felç Oldu
11:25
3'üncü Köprüye İlk Çelik Tabliyeler Yerleştirildi... İlk çelik tabliyeler ve yapılan çalışmalar DHA gökyüzü kamerasıyla görüntülendi.
3'üncü Köprüye İlk Çelik Tabliyeler Yerleştirildi...
10:58
3'üncü Köprüye İlk Çelik Tabliyeler Yerleştirildi 3. köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu projesinde, Anadolu yakasında temelden 318 metre, Avrupa yakasında ise 322 metreye ulaşan kulelerin yapımı tamamlandı.
3'üncü Köprüye İlk Çelik Tabliyeler Yerleştirildi
08:39
FSM Köprüsü'nde 4 Gişe Kapandı Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, OGS ve HGS Serbest Geçiş Ücret Toplama Sistemi test çalışmaları nedeniyle 4 gişeyi kaldırma çalışmaları başladı.
FSM Köprüsü'nde 4 Gişe Kapandı
03:38
Fsm Köprüsü'nde 4 Gişe Çalışma Nedeniyle Trafiğe Kapatıldı (İHA) Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü, OGS ve HGS Serbest Geçiş Ücret Toplama Sistemi test çalışmaları nedeniyle 4 gişeyi kaldırma çalışmaları saat 01.00 itibariyle başladı.
03:04
Fsm'de 4 Gişe Kapatıldı Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü'nde Serbest Geçiş Ücret Toplama Sistemi'nin devreye girmesiyle atıl duruma geçecek 4 gişeyi kaldırma çalışmaları başladı.
Fsm'de 4 Gişe Kapatıldı
02:34
Fsm Köprüsü'nde 4 Gişede Sürecek Çalışma Başladı * Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde Serbest Geçiş Ücret Toplama Sistemi'nin devreye girmesiyle atıl duruma geçecek 4 gişeyi kaldırma çalışmaları saat 01: 00 itibariyle başladı.
Fsm Köprüsü'nde 4 Gişede Sürecek Çalışma Başladı
02:22
Fsm Köprüsü'nde 4 Gişede Sürecek Çalışmalar Başladı FATİH Sultan Mehmet Köprüsü'nde Serbest Geçiş Ücret Toplama Sistemi'nin devreye girmesiyle atıl duruma geçecek 4 gişeyi kaldırma çalışmaları saat 01: 00 itibariyle başladı.
Fsm Köprüsü'nde 4 Gişede Sürecek Çalışmalar Başladı
20:15
Fsm Köprüsü'nde Çalışma Yapılacak Çalışma nedeniyle 25 Ocak'tan 8 Şubat'a kadar 1, 2, 3 ve 4 numaralı gişeler trafiğe kapatılacak Trafik akışı, OGS ve HGS etiketli araçların aynı şeridi kullanacakları 6, 7, 8, 9, 10 ve 11 numaralı gişelerden sağlanacak.
18:42
Fsm Köprüsü'nde Ogs ve Hgs Çalışmaları Nedeniyle 4 Gişe Kapatılacak İstanbul valiliği, OGS ve HGS Serbest Geçiş Ücret Toplama Sistemi test çalışmaları nedeniyle, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde 25 Ocak Pazar gecesi saat 01.00'den 8 Şubat Pazar günü saat 14.00'e kadar 10 gişeden 4'ünün geçişlere kapatılacağını, geçişlerin 6 gişeden yapılacağını duyurdu.
11:22
Ak Partili Yöneticiye 'Kamu Malına Zarar Verme' Davası Ak Parti İzmir İl yöneticilerinden Mustafa Gedikoğlu ve yanında bulunduğu öne sürülen Fırat Parmanbek hakkında, geçen yerel seçimler öncesinde, Karayolları'na ait köprülü kavşağa sprey boya ile yazılar yazdıkları iddiasıyla, 'kamu malına zarar verme' suçundan 1 ila 6 yıl arasında hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Ak Partili Yöneticiye 'Kamu Malına Zarar Verme' Davası
18:42
Trafik Kazalarında Son Bir Yılda 12 Kişi Öldü Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Necat Özdemiroğlu, "Türkiye'de son bir yıldaki trafik kazalarında 4 bin kişi olay yerinde, 8 bin kişi ise tedavi sürecinde hayatını kaybetti.
Trafik Kazalarında Son Bir Yılda 12 Kişi Öldü
13:35
Dünyada Her Yıl 1 Milyon 250 Bin Kişi Trafik Kazalarında Ölüyor İzmir'de, Emniyet Genel Müdürlüğü, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Türkiye Belediyeler Birliği arasında 29 Aralık 2014 tarihinde imzalanarak hayata geçirilen Trafik Güvenliği Alanında İşbirliği Protokolü'nün bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Dünyada Her Yıl 1 Milyon 250 Bin Kişi Trafik Kazalarında Ölüyor
11:16
Başkan Mahmut Badem'den Yatırım Ziyareti Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Ankara ziyaretinde İzmir ve çevresinde devam eden kamu yatırımları ve bölgenin talepleri ile ilgili temaslarda bulundu.
Başkan Mahmut Badem'den Yatırım Ziyareti
10:47
AK Parti Hasköy İlçe Başkanlığı Kongresi Muş’un Hasköy ilçesinde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe Başkanlığı kongresi yapıldı.
AK Parti Hasköy İlçe Başkanlığı Kongresi
10:04
Karayolları 7. Bölge'den 1.1 Trilyonluk Yatırım Karayolları Samsun 7. Bölge Müdürlüğü, bölge genelinde yaptığı çalışmalar kapsamında 2014 yılı içerisinde toplam 1 trilyon 118 milyon 382 bin 672 lira harcadı.
Karayolları 7. Bölge'den 1.1 Trilyonluk Yatırım
18:00
Aydın, "Sincik-Malatya Yolunu, Karayolları Ağına Alıyoruz" AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Sincik-Malatya yolunu Karayolları ağına alınacağını söyledi.
Aydın, 'Sincik-Malatya Yolunu, Karayolları Ağına Alıyoruz'
15:23
Türel Ulaşım, İmar, Alt Yapı Projelerini Anlattı Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel, "Eskiden Antalya çalışıyordu belediye eğleniyordu.
Türel Ulaşım, İmar, Alt Yapı Projelerini Anlattı
19:15
Elvan: "Anayasa Değişikliğini Yapabilecek Milletvekili Sayısıyla Meclis'e Gitmeliyiz" AK Parti Malatya 5. Olağan İl Kongresi- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: -"Eğer Türkiye'nin güçlenmesini, büyümesini istiyorsak, Türkiye'de istikrar istiyorsak, ekonomimizin daha da gelişmesini istiyorsak, 2015 yılı seçimlerinde Anayasa değişikliğini yapabilecek milletvekili sayısıyla Meclis'e gitmeliyiz.
Elvan: 'Anayasa Değişikliğini Yapabilecek Milletvekili Sayısıyla Meclis'e Gitmeliyiz'
16:54
AK Parti Malatya 5. Olağan İl Kongresi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Eğer Türkiye'nin güçlenmesini, büyümesini istiyorsak, Türkiye'de istikrar istiyorsak, ekonomimizin daha da gelişmesini istiyorsak, 2015 yılı seçimlerinde Anayasa değişikliğini yapabilecek milletvekili sayısıyla Meclis'e gitmeliyiz.
17:53
Yeniden // Dev Projede Sona Yaklaşıldı Orhangazi-izmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmit Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü ayaklarını oluşturan deniz üzerinde yükselen kuleler tamamlandı.
17:53
Kalkınma Bakanı Yılmaz Açıklaması "2015 Yılı Yatırım Programında tahsis edilen 53,5 milyar liralık başlangıç ödeneği, 2014 Yılı Yatırım Programında tahsis edilen 47,5 milyar liralık başlangıç ödeneğine göre yüzde 12,6 artış gösteriyor" "Program kapsamında gerçekleştirilmesi programlanan 53,5 milyar liralık yatırımın yüzde 74,8'ini merkezi.
14:11
2015'te En Yüksek Yatırım Payını Yüzde 27,1 ile Ulaştırma Sektörü Aldı Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, dün Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanan 2015 Yatırım Programı’na ilişkin değerlendirmesinde tahsis edilen 53,5 milyar TL’lik başlangıç ödeneğinin geçen yıla oranla yüzde 12,6 artış gösterdiğini söyledi.
12:47
Havadan Görüntülerle Sona Yaklaşılan Dev Proje Havadan GÖRÜNTÜLERLE SONA YAKLAŞILAN DEV PROJE (ek görüntü) Haber: Ali AKSOYER-İlhan PARÇALI/İSTANBUL(DHA) İstanbul -İzmir arasını 3,5 saatte indirecek olan Gebze-Orhangazi-İzmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmir Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü ayaklarını oluşturan deniz üzerinde yükselen kuleler tamamlandı.
Havadan Görüntülerle Sona Yaklaşılan Dev Proje
12:01
Havadan Görüntülerle Sona Yaklaşılan Dev Proje İstanbul -İzmir arasını 3,5 saatte indirecek olan Gebze-Orhangazi-İzmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmir Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü ayaklarını oluşturan deniz üzerinde yükselen kuleler tamamlandı.
Havadan Görüntülerle Sona Yaklaşılan Dev Proje
11:35
İzmir Otoyolu Körfez Geçiş Köprüsü'nde Sona Yaklaşıldı Orhangazi-İzmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmir Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü ayaklarını oluşturan deniz üzerinde yükselen kuleler tamamlandı.
İzmir Otoyolu Körfez Geçiş Köprüsü'nde Sona Yaklaşıldı
18:10
Bölünmüş Yollarda Hız Limiti Arttırılması Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğünce, Karayolları Genel Müdürlüğü’nün sorumluluğundaki taşıma kapasitesi yüksek ve bölünmüş yollar ile Büyükşehir Belediyesi sorumluluğundaki bölünmüş yollarda hız artırımı konusunda Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile yazışma yapıldığı bildirildi.
11:06
Aşırı Yağış ve Şiddetli Rüzgar Yolları Kapadı Antalya’da, saatteki hızı 145 kilometreye ulaşan fırtına ve sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, dev dalgalar yüzünden yollar da kapandı.
Aşırı Yağış ve Şiddetli Rüzgar Yolları Kapadı
10:27
Saatteki Hızı 145 Kilometreye Ulaşan Fırtına Yolları Kapadı Antalya'da, saatteki hızı 145 kilometreye ulaşan fırtına ve sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, dev dalgalar yüzünden yollar da kapandı.
Saatteki Hızı 145 Kilometreye Ulaşan Fırtına Yolları Kapadı
10:13
3. Köprü İçin Acele Kamulaştırma Kararı 3. köprü yolu kapsamında, 8 ilçedeki bazı taşınmazlar için 'acele kamulaştırma' kararı alındı.
3. Köprü İçin Acele Kamulaştırma Kararı
03:06
Kuzey Marmara Otoyolu ile İlgili Acele Kamulaştırma Kararı Üçüncü Boğaz Köprüsü’nün de dahil olduğu Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamında bazı taşınmazların Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırılması ile ilgili Bakanlar Kurulu kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Kuzey Marmara Otoyolu ile İlgili Acele Kamulaştırma Kararı
18:12
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi Antalya'da fırtına ve yağmur yaşamı felç etti, okullar tatil edildi (ek) DEMRE'DE GEMİ KARAYA OTURDU Antalya'nın Demre İlçesi'ndeki sahil kıyısında bulunan Finike- Demre karayolu dev dalgalar nedeniyle çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi
17:34
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (11) Demre'de GEMİ KARAYA OTURDU Antalya'nın Demre İlçesi'ndeki sahil kıyısında bulunan Finike- Demre karayolu dev dalgalar nedeniyle çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (11)
13:49
CHP'li Özel: İnşaası Duran Sabuncubeli Tüneli Günden Güne Çöküyor Chp Manisa Milletvekili Özgür Özel, yüklenici firmanın iflasını açıklamasının ardından inşası duran Sabuncubeli Tüneli'nde inceleme yaptı.
CHP'li Özel: İnşaası Duran Sabuncubeli Tüneli Günden Güne Çöküyor
13:48
Manisa CHP'li Özel Sabuncubeli Tüneli'ni İnceledi CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, yüklenici firmanın iflasını açıklamasının ardından inşası duran Sabuncubeli Tüneli'nde inceleme yaptı.
Manisa CHP'li Özel Sabuncubeli Tüneli'ni İnceledi
17:31
Milli Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması "(Hüseyin Çelik'in eğitime ara verilmesiyle ilgili sözleri) Bizim önceliğimiz, çocuklarımızın, öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin sağlığıdır, güvenliğidir.
16:59
Kocaeli'de 8 Günlük Kar Bilançosu: 22 Kazada 1 Ölü, 30 Yaralı Kocaeli’de 8 gündür neredeyse aralıksız yağan kar yağışı nedeniyle kayganlaşan yollarda 22 kaza meydana geldi.
Kocaeli'de 8 Günlük Kar Bilançosu: 22 Kazada 1 Ölü, 30 Yaralı
18:54
Sakarya'da Kapanan 132 Köy Yolundan 103'ü Ulaşıma Açıldı Sakarya'da yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan 132 köy yolundan 103'ü ulaşıma açıldı.
16:22
Jeoloji Mühendisleri Odası: Sayıştay Raporu, Kaygımızı Haklı Çıkardı Jeoloji Mühendisleri Odası, Sayıştay raporunun kendilerinin kaygı ve tespitlerini bir kez daha haklı çıkardığını açıkladı.
13:39
Yeni Otoyol Afyon'a 70 Kilometre Uzakta, Kent Kavşak Özelliğini Kaybedecek Afyonkarahisar’dan geçip geçmeyeceği tartışmalara neden olan Ankara- İzmir Otoyolu Projesi, şehre yaklaşık 70 kilometre mesafeden geçiyor.
20:10
Yurtta Kış Karayolları Genel Müdürlüğü, kar ve tipi nedeniyle kapanan yolları açıkladı.
Yurtta Kış
18:55
Hdp'den Karayolları İşçileri İçin Meclis Araştırması İstemi HDP Grup Başkanvekili Baluken, mahkeme kararına rağmen, Karayolları Genel Müdürlüğü'nde sürekli işçi kadrosuna alınmayan işçilerin bu sorunları için Meclis Araştırması açılmasını istedi.
16:15
İzto'dan Stadyum ve Trafik İçin İki Proje İzmir Ticaret Odası (İZTO) Başkanı Ekrem Demirtaş, şehrin stadyum eksikliği ve trafik sıkışıklığı problemlerini çözebilmek amacıyla iki proje hazırladıklarını açıkladı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 00:22:44. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]