11:1500
SON DAKİKA KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Son Dakika Karayolları Genel Müdürlüğü Haberleri

  Ordu Çevre Yolu Tam Gaz

  Ordu Çevre Yolu Tam Gaz

  Ordu’da 2007 yılından bu yana çalışması yapılan ve 1.5 yıl önce temeli atılan Ordu Çevre Yolu inşaatı hız kesmeden sürüyor. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  İl Koordınasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

  İl Koordınasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

  Çanakkale’de 2014 yılı yatırımlarının 1. döneminin değerlendirildiği İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Vali Ahmet Çınar başkanlığında Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre Fuar Merkezi'nde yapıldı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  140 Yıllık Bekleyiş

  140 Yıllık Bekleyiş

  Ordu'da 140 yıl önce Sultan Abdülaziz döneminde Karadeniz'i İç Anadolu Bölgesi'ne bağlayacak yol olarak projelendirilen, ancak maliyetinin yüksek olması, hemen hemen kesintisiz devam eden savaşlar gibi bir dizi sebeplerden bir türlü yaptırılamayan tarihi Dereyolu'nun inşaatı hızla sürüyor. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  ÖYK'dan İmar Planı Değişikliklerine Onay

  ÖYK'dan İmar Planı Değişikliklerine Onay

  Özelleştirme Yüksek Kurulu, Kırklareli, Isparta, Malatya, Denizli, İstanbul ve Manisa'da yer alan taşınmazların imar planı değişikliklerini onayladı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Öyk Kararları

  Öyk Kararları

  Kurul, Kırklareli, Isparta, Malatya, İstanbul, Manisa ve Denizli'de özelleştirme kapsamında yer alan bazı taşınmazlara ilişkin çevre düzeni, nazım ve uygulama imar planı değişikliklerini onayladı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Taşeron İşçi Son Dakika Haberleri! CHP'den Hükümete 'Taşeron İşçi' Tepkisi (19.04.2014)

  Taşeron İşçi Son Dakika Haberleri! CHP'den Hükümete 'Taşeron İşçi' Tepkisi (19.04.2014)

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, "Oğulları için bir gecede yasa, yönetmelik ve savcı, emniyet müdürü, hâkim değiştirenler; iş taşeron işçilere gelince topu taca atmaktadırlar, çünkü taşeron sisteminden kendileri beslenmektedirler. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  CHP'den Hükümete 'Taşeron İşçi' Tepkisi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, “Oğulları için bir gecede yasa, yönetmelik ve savcı, emniyet müdürü, hâkim değiştirenler; iş taşeron işçilere gelince topu taca atmaktadırlar, çünkü taşeron sisteminden kendileri beslenmektedirler. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Otoyol ve Köprü Gelirleri Arttı

  Otoyol ve Köprü Gelirleri Arttı

  Türkiye'de bu yılın ilk çeyreğinde köprü ve otoyollardan geçen 94 milyon 201 bin 191 araçtan 196 milyon 307 bin 343 lira gelir sağlandı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Afyonkarahisar'daki Karayollarında Ağaçlandırma Seferberliği Başladı

  Isparta Orman Bölge Müdürlüğü, Afyonkarahisar’ın birçok ilçesindeki karayollarında ağaçlandırma çalışması yapıldığını açıkladı. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarının yapım ve üstyapı çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Beykoz'da Viyadük İnşaatındaki İş Kazası

  3. köprünün Reşadiye Çamlık bağlantı yolu üzerindeki 35 no'lu viyadüğün başlık kirişinin beton dökümü esnasında kalıbın açılması sonucu meydana gelen kazada ölü sayısı 3'e yükseldi. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

 

  Erzurum'da 15 Kişinin İşe Yerleştirildiği İddiası

  Karayolları 12. Bölge Müdürlüğü, 15 kişinin kurumda işe başlatıldığı iddialarla ilgili kamuoyunu bilgilendirildi. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Köprü ve Otoyolların İki Aylık Geliri 129 Milyon Lirayı Aştı

  Köprü ve otoyollardan, bu yılın ilk iki ayında 129 milyon 728 bin lira gelir elde edildi. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  3.köprüde Kuleler Eşitlendi

  3.köprüde Kuleler Eşitlendi

  İstanbul boğazı'nın Karadeniz girişinde inşaatı devam eden 3. Köprüde her iki yakada kulelerin yüksekliği eşitlendi. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyesine Ödül

  Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Tuba Kütük, ödüle layık görüldü. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Cennette Viyadükte Sevindiren Karar

  Cennette Viyadükte Sevindiren Karar

  Muğla 2 Nolu Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Komisyonu, Marmaris ve Fethiye'ye ulaşımının kesintisiz sağlanabilmesi için doğal ve arkeolojik SİT alanındaki Gökova Kavşağı'na yapılması düşünülen ve çevrenin doğal dokusunu bozacağı gerekçesiyle tepkilere neden olan viyadüğün 'uygun olmadığı yönünde karar aldı. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  3. Boğaz Köprüsü'nün Kuleleri Eşitlendi

  3. Boğaz Köprüsü'nün Kuleleri Eşitlendi

  Karayolları Genel Müdürlüğü, kule yüksekliğinin Avrupa yakasında 198 metre, Asya yakasında 198 metre olarak tamamlandığını bildirdi. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Bakan Işık: CHP İktidarı Koku, Pislik, Deniz Kirliliği, Yolsuzluk Demek

  Bakan Işık: CHP İktidarı Koku, Pislik, Deniz Kirliliği, Yolsuzluk Demek

  İzmit'te daha önce D-100 Karayolu'nun kent içi geçişini ağırlaştıran Kandıra Kavşağı olarak da bilinen bölgede Karayolları Genel Müdürlüğü'nce yaptırılan köprülü kavşak bugün açıldı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Öib'den Açıklama Açıklaması

  "KGM mülkiyetindeki 8 bin 181 metrekare yüzölçümlü taşınmazın imar planı değişiklikleri İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlık makamınca onaylanan üst ölçekli genel nazım plan ana kararlarına ve ilgili mevzuata uygundur" (18 Mart 2014 Salı )

   

  Öib: İzmir'in Konak İlçesinde Yer Alan Taşınmaz İçin Yapılan Planlamanın Mevzuatla Bağdaşmadığı...

  Özelleştirme İdaresi(ÖİB) Başkanlığı, İzmir'in Konak İlçesi özelleştirme kapsam ve programında olan bir taşınmazın parsel sınırları içerisinde kalan alanı kapsadığından ve yapılan plan değişikliğinin kanunen verilen yetki çerçevesinde yapıldığından parsel ölçeğinde planlama yapılamayacağı ve yapılan planlamanın mevzuatla bağdaşmadığı iddialarının yersiz olduğunu bildirdi. (18 Mart 2014 Salı )

   

  İzmit Körfez Köprüsü Ayağı Keson Batırma Töreni

  Başbakan Erdoğan: (3) "Yurt dışından Türkiye'yi karıştırmaya çalışanlar var. Perde gerisine saklanıp namertçe saldıranlar var. İsmini, yüzünü saklayıp ortalığa montaj dağıtıp, Türkiye'de huzur ve istikrarı yaralamaya çalışanlar var" "Devlete, milli güvenliğimize, bütünlüğümüze yönelik bu saldırılara siyasi partiler sahip çıkmamalı, medya tarafsız olmalı, iş dünyası prim vermemeli. Kasetle montajla tahrikle Türkiye gündeminin esir alınmaya çalışılmasına hiç kimse destek olmamalı" "Türkiye'ye (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Yenifoça Biyolojik Arıtmaya Kavuşuyor

  Yenifoça Biyolojik Arıtmaya Kavuşuyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, kamulaştırma sorunu, açılan davalar ve kurumlarca verilmeyen izinler nedeniyle bir türlü hayata geçirilemeyen Yeni Foça İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi ve kanalizasyon şebekesi için ihale hazırlıklarını bitirdi ve KİK ihale tarihini 14 Nisan 2014 olarak açıkladı. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Başkentli Sanayici Yol Sorununun Çözülmesini İstiyor

  Ankara'nın Temelli ilçesindeki Anadolu OSB'yi Eskişehir Yolu'na bağlayan yaklaşık 7 kilometrelik yolun yapım ihalesinin iptal edilmesi nedeniyle ulaşımda sıkıntı yaşanıyor Bölgede işletmeleri bulunan sanayiciler, yolun bu haliyle olası bir kazaya davetiye çıkardığını belirterek, sorunun bir an önce çözülmesini istiyor. (11 Mart 2014 Salı )

   

  ÖİB İmar Planı Kararları

  Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Maliye Hazinesi adına kayıtlı parsellerde imar planı değişikliğini onayladı. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Kentin Her Köşesine Kesintisiz Ulaşım

  Kentin Her Köşesine Kesintisiz Ulaşım

  Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli genelinde hayata geçirdiği köprülü kavşak, battı-çıktı ve tünellerle kesintisiz ulaşım dönemini başlattı. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Çınar, Gülşen'in Açıklamasına Tepki Gösterdi

  Çınar, Gülşen'in Açıklamasına Tepki Gösterdi

  MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen’in açıklamalarını Kastamonu halkının vicdanına bıraktığını söyledi. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerindeki bakım ve yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor. (05 Mart 2014 Çarşamba )

   

  03.03.2014 - ÖSYM KPSS TERCİH SINAV TARİHLERİ / KPSS (ÖSYM) 2014 BAŞVURULARI

  03.03.2014 - ÖSYM KPSS TERCİH SINAV TARİHLERİ / KPSS (ÖSYM) 2014 BAŞVURULARI

  ÖSYM KPSS haberleri. Güncel ÖSYM haberleri. KPSS Tercih Sınav Tarihleri Duyuruldu KPSS 2014 Başvuruları Ne Zaman? KPSS 2014 başvuru ve sınav tarihleri belli oldu 2014 KPSS Lisans Önlisans Sınav ve Başvuru Tarihi Ne Zaman? KPSS öncesi adaylara altın değerinde öneriler... Hepsi haberimizde... (03 Mart 2014 Pazartesi )

   

  ÖSYM KPSS TERCİH SINAV TARİHLERİ / KPSS (ÖSYM) 2014 BAŞVURULARI

  ÖSYM KPSS TERCİH SINAV TARİHLERİ / KPSS (ÖSYM) 2014 BAŞVURULARI

  KPSS Tercih Sınav Tarihleri Duyuruldu KPSS 2014 Başvuruları Ne Zaman? KPSS 2014 başvuru ve sınav tarihleri belli oldu 2014 KPSS Lisans Önlisans Sınav ve Başvuru Tarihi Ne Zaman? KPSS öncesi adaylara altın değerinde öneriler... Hepsi haberimizde... (03 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesinde Son Durum

  Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesinde Son Durum

  Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en maliyetli projelerinden olan Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu projesi inşaatının yüzde 30'luk kısmı bitti. (03 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Konya Yoluna Odabaşı Neşteri

  Konya Yoluna Odabaşı Neşteri

  Yakup Odabaşı, ilçeyi ikiye bölünmüş bir yerleşim yeri görünümünden kurtaracak bir proje hazırlandığını ve Karayolları Genel Müdürlüğü'ne sunulduğunu açıkladı. (28 Şubat 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri