17:4700
SON DAKİKA KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Son Dakika Karayolları Genel Müdürlüğü Haberleri

  Trafiğe Çıkacaklar Bu Yollara Dikkat

  Trafiğe Çıkacaklar Bu Yollara Dikkat

  Bayram süresince yol yapım çalışmalarının devam edeceğini açıklayan Karayolları Genel Müdürlüğü, vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  ÖYK'dan İmar Planı Değişikliği ve Taşınmaz Satışına Onay

  Özelleştirme Yüksek Kurulu, Kahramanmaraş, Nevşehir ve İzmir'de yer alan taşınmazların imar planı değişikliklerini onayladı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Öyk Kararları

  Öyk Kararları

  Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), özelleştirme kapsamındaki bazı taşınmazlara ilişkin nazım ve uygulama imar planı değişiklikleri ile Gayrimenkul AŞ adına kayıtlı kimi taşınmazların satışını onayladı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Torba Tasarı' Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Kabul Edildi

  Torba Tasarı" Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Kabul Edildi

  Bazı kamu alacaklarında faiz, cezai faiz, gecikme faizi, gecikme zammı Yİ ÜFE oranları esas alınarak yeniden hesaplanacak. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Coğrafya Taban Puanları 2014 (Tüm Üniversiteler, LYS - YGS 2014)

  Coğrafya Taban Puanları 2014 (Tüm Üniversiteler, LYS - YGS 2014)

  Coğrafya taban puanları, Coğrafya ile ilgili detaylı bilgiler haberler.com'da. LYS 2014 Tercih Kılavuzu ve YGS 2014 Tercih Kılavuzu indir. Coğrafya bölümü tüm üniversiteler taban puan (en küçük puan) çizelgesine haberimizden erişebilirsiniz. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Doç.dr. Özer, 'Edirne Sarayı'nın Milli Saraylara Devredilmesi Yapılan Çalışmaları da Hızlandırır'

  Doç.dr. Özer, "Edirne Sarayı'nın Milli Saraylara Devredilmesi Yapılan Çalışmaları da Hızlandırır"

  İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Öğretim Üyesi ve Edirne Sarayı Kazı Başkanı Doç Dr. Mustafa Özer, "Edirne Sarayı'nın, TBMM Milli Saraylar Dairesi Başkanlığı'na devri sağlanırsa, İstanbul Dolmabahçe, Beylerbeyi ve Çırağan Sarayları gibi milli saraylar kapsamına alınmasının olumlu olacağını düşünüyoruz” dedi. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Valiye Göre Mersin- Kazanlı Projesi Durdurulmadı, Kamulaştırma Bekleniyor

  Valiye Göre Mersin- Kazanlı Projesi Durdurulmadı, Kamulaştırma Bekleniyor

  Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Çukurova turizmine yeni bir destinasyon yaratacak olan Tarsus-Kazanlı Kültür ve Turizm Projesi'nin durdurulmasıyla ilgili açıklama yaptı. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Doğanlar'da Yol ve Kamulaştırma Tepkisi

  İzmir- İstanbul Otoyol projesinin İzmir'e son bağlantı noktası olan Doğanlar- Naldöken- Belkahve- Ulucak- Kemalpaşa kesiminde imar planı ve proje bağlamında teknik hataların bulunduğunu savunan Doğanlar Mahallesi sakinleri, avukatları Mustafa Kemal Turan'la birlikte, otoyolun geçeği bölgede basın açıklaması yaptı. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Bornova'da Viyadük Eylemi

  Bornova'da Viyadük Eylemi

  İzmir İstanbul Otoyolu Doğanlar Geçişi planlarının mağduriyete neden olduğunu iddia eden bir grup basın açıklaması yaptı. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  AYM'den Köprü ve Otoyol Projelerini İncelemeye Alacak Karar

  AYM'den Köprü ve Otoyol Projelerini İncelemeye Alacak Karar

  Anayasa Mahkemesi, köprü ve otoyol projelerini 'Çevresel Etki Değerlendirme' raporu dışında tutan maddeyi iptal etti. Dev projelerde ÇED tartışması yeniden başladı. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Filyos Çayı'ndaki Köprünün Çökmesi

  Filyos Çayı'ndaki Köprünün Çökmesi

  Danıştay, çöken köprüyle ilgili dönemin Çaycuma Belediye Başkanı ve Fen İşleri Müdür Vekili hakkında soruşturma izni verilmemesine yapılan itirazı reddetti. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Karayollarına Yaban Hayvanı Geçişi

  Karayollarına Yaban Hayvanı Geçişi

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Karayolları ve dışında yaban hayvanı ölümleri projesiyle veriler toplanacak. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.07.2014 17:47:01. #1.11#