SON DAKİKA KARATAŞ HABERLERİ

Son Dakika Karataş Haberleri

 • 17:33MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş'tan CHP'ye Eleştiri AçıklamasıMHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş'tan CHP'ye Eleştiri AçıklamasıMHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, geçtiğimiz günlerde yapılan Meclis Başkanı seçimi sonrasında MHP’nin sorumlu tutulduğunu ancak asıl sorumlunun CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu ifade ederek, "CHP İhsanoğlu’nu Cumhurbaşkanlığına layık gördü ama Meclis Başkanlığına görmedi" dedi.
 • 12:19Didim'de Fuarlar ve 7. Turizm Zirvesi KonuşulduDidim'de Fuarlar ve 7. Turizm Zirvesi KonuşulduDidim Ticaret Odasının ev sahipliğinde her ay gerçekleşen Didim Turizm Yatırım Zirvesi değerlendirme toplantısının Haziran ayı oturumu gerçekleşti.
 • 18:14Mor Güvercin ProjesiSabancı Üniversitesi Mor Sertifika birimi ortaklığı ve KAMER Vakfı katılımı, Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü işbirliği, Avrupa Birliği Merkezi Finans ve İhale Birimi finansal desteği ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı danışmanlığında yürütülen Mor Güvercin Projesi kapsamında 607 mahpus kadın tahliye sonrası hizmetler ve yereldeki STK'lar ile ŞÖNİM'ler hakkında bilgilendirildi.
 • 16:51Almanya Ormanlarında Arıcılık YapıyorAlmanya Ormanlarında Arıcılık YapıyorAlmanya'nın Köln kentinde hobi olarak arıcılığa başlayan Sivaslı Nurettin Karataş, yılda yaklaşık 200 kilo bal üreterek çevresindekilere dağıtıyor.
 • 15:32Osmaniye'de İnşaatın Beton Kalıpları Çöktü: 4'ü Suriyeli 7 İşçi YaralandıOsmaniye'de İnşaatın Beton Kalıpları Çöktü: 4'ü Suriyeli 7 İşçi YaralandıOsmaniye'de bir inşaatta beton dökümü yapılırken kalıplar çöktü.
 • 14:48Eski Belediye Başkanının Adı Meydana VerildiAdana'nın Karataş ilçesinde belediye meclisi, eski belediye başkanlarından Cumali Ünal'ın adını yeni düzenlenen meydana verdi.
 • 14:21Seyhan Nehri'nde TemizlikSeyhan Nehri'nde dalgıçlar tarafından temizlik yapıldı.
 • 14:05Osmaniye'de İnşaatın Beton Kalıpları Çöktü: 7 İşçi YaralandıOsmaniye'de İnşaatın Beton Kalıpları Çöktü: 7 İşçi YaralandıOsmaniye'de bir inşaatta beton dökümü yapılırken kalıplar çökmesi üzerine 4'ü Suriyeli 7 işçi yaralandı.
 • 13:14Almanya Ormanlarında Arıcılık YapıyorAlmanya'nın Köln kentinde hobi olarak arıcılığa başlayan Sivaslı Nurettin Karataş (53), yılda yaklaşık 200 kilo bal üreterek çevresindekilere dağıtıyor.
 • 12:45Osmaniye'de İnşaat Çöktü: 7 YaralıOsmaniye'de İnşaat Çöktü: 7 YaralıOsmaniye’de bir inşaatta tabla beton dökümü esnasında meydana gelen çökme sonucu, 4’ü Suriyeli 7 işçi yaralandı.
 • 12:26Osmaniye'de İnşaat Göçtü: 6 YaralıOsmaniye'de İnşaat Göçtü: 6 YaralıOsmaniye'de yapımı devam eden inşaat, beton döküldüğü sırada göçtü, 6 kişi yaralandı.
 • 12:02Osmaniye'de İş Kazası: 7 YaralıOsmaniye'de İş Kazası: 7 YaralıOsmaniye'de bir inşaatta beton dökülen kalıbın çökmesi sonucu 4'ü Suriye uyruklu 7 işçi yaralandı.
 • 11:51Seyhan Dalgıçlarla TemizleniyorSeyhan Dalgıçlarla TemizleniyorAdana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Daire Başkanlığı Denizcilik ve İç Su Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından Seyhan iç gölde ve Taşköprü çevresinde yosun temizliği başlatıldı.
 • 11:40Osmaniye'de İş Kazası: 7 YaralıOsmaniye'de bir inşaatta beton dökülen kalıbın çökmesi sonucu 4'ü Suriye uyruklu 7 işçi yaralandı.
 • 11:22Eski Belediye Başkanı Cumali Ünal'ın Adı Meydanda YaşayacakEski Belediye Başkanı Cumali Ünal'ın Adı Meydanda YaşayacakKarataş Belediyesi 18 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Belediye Başkanı Cumali Ünal’ın adını sahilde yapılan yeni meydana verdi.
 • 10:27Seyhan Nehri Dalgıçlarla TemizleniyorSeyhan Nehri Dalgıçlarla TemizleniyorAdana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Daire Başkanlığı Denizcilik ve İç Su Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından Seyhan iç gölde ve Taş Köprü çevresinde yosun temizliği başlatıldı.
 • 03:30Vergi ve Arsa Maliyeti, Alt Gelirliye Proje Geliştirmede Engel OluyorVergi ve Arsa Maliyeti, Alt Gelirliye Proje Geliştirmede Engel OluyorGÜLİSTAN TOR/ GAZİANTEP Dar ve orta gelirli ailelere de hitap etmek istediklerini ancak büyük vergi ve harç yükünün yanı sıra arsa maliyetlerinin bu durumu engellediğine dikkat çeken Park İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Emre Yıldırım, vergilerin indirilmesi gerektiğini, belediyelerin de arsa üretimi yapmaları gerektiğini söyledi.
 • 23:15Ramazan AyıKurtalan'da, Halkbank Şubesi tarafından ilçedeki esnaf ve sanatkarlara iftar yemeği verdi.
 • 18:58Osmancık Belediyesi Araç Parkını GüçlendirdiOsmancık Belediyesi Araç Parkını GüçlendirdiOsmancık Belediyesi tarafından daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla araç filosuna iki yeni araç daha kazandırıldı.
 • 18:00Saü'de Saü'de "Kamu Hizmetlerinden Beklentiler Çalıştayı" GerçekleştirildiSakarya Üniversitesi’nin (SAÜ)’de ortakları arasında bulunduğu “Güvenli Bir Hayat Var” projesi kapsamında “Kamu Hizmetlerinden Beklentiler Çalıştayı” yapıldı.
 • 15:57Gemisander ve Dto'dan İftar YemeğiGemisander ve Dto'dan İftar YemeğiGemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği (GEMİSANDER) ile Deniz Ticaret Odası (DTO) İzmir Şubesi’nin, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kapsamında Aliağa’da düzenlediği iftar yemeği yaklaşık 500 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 15:25Doğu Türkistan'da Müslümanlara Yönelik Saldırılar Ardahan'da KınandıDoğu Türkistan'da Müslümanlara Yönelik Saldırılar Ardahan'da KınandıMemur-Sen Ardahan İl Temsilciliği’ne bağlı sendika üyeleri, Doğu Türkistan’da zulme devam eden Çin’i lanetledi.
 • 15:04Aliağalı Denizciler İftar Yemeğinde Buluştu İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi ile Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği'nin, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kapsamında Aliağa'da düzenlediği iftar yemeği, 450 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 14:27MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya AçıklamasıMHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, hükümetin Ankara’nın 4 ilçesinde planladığı uygulamanın kentsel dönüşümle ilgisinin olmadığını iddia ederek, “MHP olarak kentsel dönüşüme karşı değiliz. Ancak yeşil alanlar üzerinde kentsel dönüşüm olmaz. Olsa olsa rantsal bölüşüm olur” dedi.
 • 12:59MHP'li Çetinkaya: Kentsel Dönüşüm Değil Rantsal DönüşümMHP'li Çetinkaya: Kentsel Dönüşüm Değil Rantsal DönüşümMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Ankara’da kentsel dönüşüme uğrayacak bazı alanların rantsal dönüşüm kurbanı olacağını söyledi.
 • 11:14Madımak'ta ne olmuştu? Madımak Katliamı anılıyorMadımak'ta ne olmuştu? Madımak Katliamı anılıyorMadımak'ta ne olmuştu? Madımak Katliamı anılıyor. Türkiye tarihinin en kara olaylarından biri olan Sivas (Madımak) Katliamı'nın üzerinden tam 22 yıl geçti. Emniyet, kentteki anma törenleri öncesi teyakkuza geçti.
 • 08:19Madımak Katliamı'nın 22. Yıl DönümüMadımak Katliamı'nın 22. Yıl DönümüTürkiye tarihinin en kara olaylarından biri olan Sivas (Madımak) Katliamı'nın üzerinden tam 22 yıl geçti. Emniyet, kentteki anma törenleri öncesi teyakkuza geçti.
 • 18:54Müftülükten Huzur Evi Sakinlerine İftarMüftülükten Huzur Evi Sakinlerine İftarBartın İl Müftülüğü Huzurevi sakinleriyla iftarda ubluştu.
 • 18:45Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Aliağa'da KutlandıDenizcilik ve Kabotaj Bayramı Aliağa'da Kutlandı1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı, İzmir’in Aliağa ilçesinde düzenlenen törenle kutlandı.
 • 16:07İftarda 3 Bin 500 Kişilik Yemek Dağıtıldıİftarda 3 Bin 500 Kişilik Yemek DağıtıldıBattalgazi Belediyesi tarafından Ramazan ayı ile birlikte hizmete sunulan İftar Çadırı’nda yaklaşık 3 bin 500 kişilik yemek dağıtıldı.
 • 15:36Başkan Çerçi, Yaşlı Vatandaşların Duasını AldıBaşkan Çerçi, Yaşlı Vatandaşların Duasını AldıYunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, iftar programı öncesi 78 yaşındaki Yıldız Kılıç ve 98 yaşındaki Gülcan Sarıka’yı evinde ziyaret ederek, hayır duasını aldı.
 • 10:09CHP Kadın Kolları Myk Üyelerinden Başkan Atabay'a ZiyaretCHP Kadın Kolları Myk Üyelerinden Başkan Atabay'a ZiyaretCumhuriyet Halk Partisi Genel Merkez Kadın Kolları MYK Üyeleri Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ı ziyaret etti.
 • 17:16Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ndeki Yasa Dışı Dinleme İddiaları"Kamu görevlisinin resmi belgede sahteciliği, kişiler arasındaki aleni konuşmaları kaydetmek" suçlarından haklarında dava açılan, eski Sakarya Emniyet Müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu 10 emniyet mensubunun yargılanmasına devam edildi.
 • 14:08Adana'ya, Çiçek Üretimi İçin 66 Bin Liralık DestekAdana'ya, Çiçek Üretimi İçin 66 Bin Liralık DestekAdana Büyükşehir Belediyesi, Adana Ticaret Borsası, Çiçekli-Aflak Kırsal Kalkınma Kooperatifi, Hollanda Çiçek Borsası’nda faaliyet gösteren IQ Flowers, Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Garden Quala’nın birlikte yürüttüğü, 'Süs Bitkileri Yetiştiriciliği ve Pazarlaması İçin Fizibilite Çalışması' isimli projeye, Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) 66 bin liralık destek verdi.
 • 12:44Ümit Karataş: Rabia Ellerinin Doğu Türkistan İçin de Kalkmasını BekliyoruzÜmit Karataş: Rabia Ellerinin Doğu Türkistan İçin de Kalkmasını BekliyoruzAktif Sağlık-Sen Elazığ Şube Başkanı Ümit Karataş, katliama ve işkenceye maruz kalan Doğu Türkistanlılar için açıklama yaptı.
 • 11:49Adana Çiçek Diyarı OlacakAdana Çiçek Diyarı OlacakAdana Büyükşehir Belediyesi’nin öncülük ettiği “Süs Bitkileri Yetiştiriciliği ve Pazarlaması İçin Fizibilite Çalışması” isimli projeye, Çukurova Kalkınma Ajansı 66 bin liralık destek verdi.
 • 11:31Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Oruç Yasağına TepkiAktif Sağlık Hizmetleri Sınıfı ve Sosyal Hizmetler Çalışanları Sendikası (AKTİF SAĞLIK-SEN) Elazığ Şubesi Başkanı Ümit Karataş, İslam ülkeleri ve Birleşmiş Milletlerin Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki oruç yasağı nedeniyle uygulanan zulme sessiz kalmaması gerektiğini bildirdi.
 • 10:29Kocamaz: Kocamaz: "Vatandaşımızdan Biraz Sabır Bekliyoruz"Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Tulumba alt geçit projesiyle birlikte Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’nda da çalışma başlatmalarını, o bölgede trafik kapanmışken bulvarı da yenileyerek vatandaşı rahatlatmak için yaptıklarını söyledi.
 • 22:13Fatsa'da Vergi Rekortmenlerine PlaketFatsa'da Vergi Rekortmenlerine PlaketOrdu’nun Fatsa İlçe Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri Fatsa Belediyesi Atatürk Park Restoran’da iftar yemeğinde buluştular.
 • 18:55Olmayan Boruya 3 Milyon Lira' İddiasıOlmayan Boruya 3 Milyon Lira' İddiasıOsmaniye Hasanbeyli’deki kanalizasyon yolsuzluğunu MHP’li Başkan Alpaslan Koca ortaya çıkardı.
 • 16:24Didim, Abta Sağlık Komisyonu Toplantısına KatıldıDidim, Abta Sağlık Komisyonu Toplantısına KatıldıKültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Haluk Dursun ve Tanıtım Genel Müdürü İrfan Önal’ın katıldığı 2015 Turizm Değerlendirme ve 2016 turizmine bakış, toplantısı ETİK tarafından İzmir organize edildi.
 • 15:55Üzerine Çaydanlık Devrilen Çocuk YaralandıElbistan ilçesinde üzerine çaydanlık devrilen 10 yaşındaki çocuk yaralandı.
 • 13:31Tek Amacı Oğlunu OkutabilmekTek Amacı Oğlunu OkutabilmekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Anne Feride Karataş'ın çöpten plastik toplaması- Feride Karataş'ın oğlu Yiğitcan ile görüntüsü- Feride Karataş'ın konuşması- Feride Karataş'ın ağlaması- Yiğitcan'nın konuşması Tek amacı oğlunu okutabilmek- Adana'da eşinden boşanan kadın, çöpten topladığı plastiklerden kazandığı parayla oğluna bakmaya çalışıyor- Anne Feride Karataş: - "Oğlum, içinde bulunduğumuz yokluğa rağmen sınıfını yüksek notlarla geçti.
 • 12:53Kilis'te Ramazan Bir Başka YaşanıyorKilis'te Ramazan Bir Başka YaşanıyorKilis’te, geleneksel Ramazan coşkusu devam ediyor.
 • 10:39Tek Amacı Oğlunu OkutabilmekEşinden 10 yıl önce boşanan 46 yaşındaki Feride Karataş, oğlunu okutabilmek için çöpten plastik toplayıp satıyor.
 • 19:2489. Gazi Koşusu'nu Renk Kazandı89. Gazi Koşusu'nu Renk Kazandı89. Gazi Koşusu'nu Renk kazandı İSTANBUL, (DHA) Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen 89. Gazi Koşusu'nu Gülçin Kundakçı'nın sahibi olduğu, Ahmet Çelik'in jokeyliğini yaptığı Renk adlı safkan kazandı.
 • 19:0989. Gazi Koşusu'nu 89. Gazi Koşusu'nu "Renk" KazandıHipodromdan Görüntüler- Yarıştan Görüntüler- Ödül Töreni 89. Gazi Koşusu'nu "Renk" kazandı- Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen koşuda, Ahmet Çelik'in jokeyliğini yaptığı "Renk", 2.30.82'lik derecesiyle birinci oldu- Yarışta toplam 3 milyon 479 bin 500 lira ödül verildi At yarışlarında 89. Gazi Koşusu'nu Gülçin Kundakçı'nın sahibi olduğu, Ahmet Çelik'in jokeyliğini yaptığı "Renk" adlı safkan kazandı.
 • 18:5889. Gazi Koşusu'nu 'Renk' Kazandı89. Gazi Koşusu'nu 'Renk' Kazandı89. Gazi Koşusu’nu jokey Ahmet Çelik’in bindiği Renk isimli safkan kazandı.
 • 18:5089. Gazi Koşusu'nu "Renk" KazandıGazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen 89. Gazi Koşusu'nu Gülçin Kundakçı'nın sahibi olduğu, Ahmet Çelik'in jokeyliğini yaptığı "Renk" adlı safkan kazandı.
 • 18:1089. Gazi Koşusu'nu "Renk" KazandıAt yarışlarında 89. Gazi Koşusu'nu Gülçin Kundakçı'nın sahibi olduğu, Ahmet Çelik'in jokeyliğini yaptığı "Renk" adlı safkan kazandı.