Son Dakika Haberleri: Doktor Atamaları

Doktor Atamaları

AK Parti Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, Gümüşhane'ye 22 doktor atamasının yapıldığını bildirdi.

13.10.2012 10:26
AK Parti Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, Gümüşhane'ye 22 doktor atamasının yapıldığını bildirdi.

Aydın, yaptığı yazılı açıklamada, ildeki kamu kurum ve kuruluşların sorunları ile yakından ilgilendiğini, sorunların çözümü için Bakanlıklar nezdinde girişimlerde bulunduğunu belirtti.

Sağlık hizmetlerindeki durumu da yakından takip ederek, gerek fiziki altyapının ve donanımların güçlendirilmesi gerekse hekim eksiklerini Sağlık Bakanlığı'nın üst düzey yetkilileri ile görüşerek çözüme kavuşturmaya çalıştığını ifade eden Aydın, Gümüşhane'ye son olarak 22 uzman hekim ve pratisyen hekimin atamasının yapılarak sağlık ordusunun güçlendirildiğini kaydetti.

Aydın, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Gümüşhane Devlet Hastanesi'ne acil tıp hekimi, göğüs hastalıkları, iç hastalıkları, kulak, burun boğaz, plastik cerrah, radyoloji uzmanı, tıbbi biyokimya uzmanı, 2 pratisyen hekim, Kelkit Devlet Hastanesi'ne göz hekimi, iç hastalıkları hekimi, çocuk hekimi, 4 pratisyen hekim, Kelkit Toplum Sağlık Merkezi'ne pratisyen hekim, Şiran Devlet Hastanesi'ne genel cerrah, 3 pratisyen hekim ve Şiran Toplum Sağlık Merkezi'ne pratisyen hekim olmak üzere 22 doktor ataması yapılmış bulunmaktadır."

Muhabir: İbrahim Özdemir

Yayıncı: Asena Akçay - GÜMÜŞHANE

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.04.2015 20:08:55. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Doktor Atamaları
[Hata Bildir]