SON DAKİKA ANADOLU AJANSI HABERLERİ

Son Dakika Anadolu Ajansı Haberleri


ANADOLU AJANSI

... Devamı

12:30
Aa Destekli "Medya İletişim" Eğitimi Gaziantep'te, AA destekli "Medya İletişim" eğitimi- BEKAM ve AA iş birliğinde düzenlenen eğitim, kameramanlık eğitimleriyle sürüyor Gaziantep'te, Bilim Eğitim ve Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) ile Anadolu Ajansı (AA) iş birliğinde, muhabir yetiştirmek ve sektöre insan kaynağı sağlamak amacıyla hazırlanan "Medya İletişim" eğitimi sürüyor.
Aa Destekli 'Medya İletişim' Eğitimi
10:35
Gaziantep'te, Aa Destekli "Medya İletişim" Eğitimi BEKAM ve AA iş birliğinde düzenlenen eğitim, kameramanlık eğitimleriyle sürüyor.
21:41
Aa Muhabiri Güneş, İkinci Kez Baba Oldu Anadolu Ajansı (AA) Siirt muhabirlerinden Zekeriya Güneş, ikinci kez baba oldu.
21:36
Dünya Gazeteciler Derneğinden AA'ya Ödül Dünya Gazeteciler Derneğince düzenlenen "Medya Oscarları 2014" ödülleri sahiplerini buldu.
Dünya Gazeteciler Derneğinden AA'ya Ödül
20:59
Dünya Gazeteciler Derneğinden Aa'ya Ödül "Medya Oscarları 2014" ödülleri sahiplerini buldu Anadolu Ajansı, medya kategorisinde, "En İyi Haber Ajansı" ödülüne layık görüldü.
17:42
İstanbul Photo Awards"A Başvurular Yarın Sona Eriyor Şimdiye kadar 100 ülkeden başvurunun yapıldığı ve kazananın fotoğraf alanında dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı jüri tarafından belirleneceği yarışmaya başvurular yarın sona erecek Yarışmada haber tekil, haber seri fotoğraf, spor tekil ve spor seri fotoğraf olmak üzere dört kategori ile bir jüri özel ödülü için toplam 58 bin dolar ödül verilecek.
14:30
AA, Fethullah Gülen'in Yaşadığı Yeri Görüntüledi Anadolu Ajansı, Fethullah Gülen'in yaşadığı yere gidip çekim yaptı. AA'nın haberine göre, Gülen'in kaldığı yerde sessizlik hakim...
AA, Fethullah Gülen'in Yaşadığı Yeri Görüntüledi
17:51
Yabancı Dil Tazminatı Artırılacak Kalkınma İçin Uluslararası İşbirliği Altyapısının Geliştirilmesi Programına göre, kamu kurumlarının dış ilişkiler birimlerinin yabancı dil kapasitesi geliştirilecek, dil öğrenimini teşvik amacıyla yabancı dil tazminatı artırılacak Küresel algı ve farkındalığın artırılması amacıyla Türkiye ve yurtdışındaki eğitim kurumlarına yönelik hibe programları uygulanacak Üniversitelerin yabancı dil bölümlerinden mezun olanların dış ilişkiler birimlerinde görevlendirilmek üzere uzman yardımcılığı
13:15
Bozdağ - AİHM'deki Perinçek Davası Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ - AİHM'deki Perinçek Davası
12:37
Bozdağ - Yurt Dışındaki Okulların Dönüştürülmesi Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ - Yurt Dışındaki Okulların Dönüştürülmesi
12:26
Bozdağ: "Türkiye Cezaevlerinde Gazetecilik Faaliyeti Nedeniyle Tutuklu Hiç Kimse Yok" Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ: 'Türkiye Cezaevlerinde Gazetecilik Faaliyeti Nedeniyle Tutuklu Hiç Kimse Yok'
12:10
Bozdağ: "Benimle İlgili Terörden Soruşturma Başlattılar" Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ: 'Benimle İlgili Terörden Soruşturma Başlattılar'
11:59
Bozdağ - Fethullah Gülen'in İadesi Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ - Fethullah Gülen'in İadesi
11:41
Bozdağ - MİT Tırlarının Aranması Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ - MİT Tırlarının Aranması
11:12
6. Dünya Enerji Düzenleme Forumu Avrupa Enerji Düzenleyicileri İşbirliği Ajansı Yöneticisi Pototschnig: "Forum, bütün dünyadan enerji alanındaki düzenleyicileri biraraya getirecek" Batı Afrika Devletleri Ekonomik Topluluğu Bölgesel Elektrik Düzenleme Kurumu Başkanı Thiam: "Forumda gelişmiş ülkelerle deneyimleri paylaşacağız"
6. Dünya Enerji Düzenleme Forumu
10:58
Bozdağ - Özel Yetkili Mahkemelerin Geri Döneceği İddiaları Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ - Özel Yetkili Mahkemelerin Geri Döneceği İddiaları
10:47
Tekrar) - Bozdağ: "Fethullah Gülen, Humeyni'nin İran'a Dönüşü Gibi Dönebilirdi" Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Tekrar) - Bozdağ: 'Fethullah Gülen, Humeyni'nin İran'a Dönüşü Gibi Dönebilirdi'
10:35
Bozdağ: "Hakim ve Savcılarımız Yargı İçerisinde Böylesi Bir Yapılanmanın Varlığından Rahatsızlar" Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ: 'Hakim ve Savcılarımız Yargı İçerisinde Böylesi Bir Yapılanmanın Varlığından Rahatsızlar'
10:23
Bozdağ: "Fethullah Gülen, Humeyni'nin İran'a Dönüşü Gibi Dönebilirdi" Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ: 'Fethullah Gülen, Humeyni'nin İran'a Dönüşü Gibi Dönebilirdi'
10:22
AA'nın 2014 İngilizce ve Arapça Yıllıkları Çıkıyor Anadolu Ajansı tarafından İngilizce ve Arapça olarak hazırlanan 2014 yıllıkları, bugün seçkin kitapçılarda yerini alacak.
09:27
AA'nın 2014 İngilizce ve Arapça Yıllıkları Çıkıyor AA Kurumsal İletişim Direktörlüğü tarafından İngilizce ve Arapça olarak hazırlanan 2014 yıllıkları, bugün seçkin kitapçılarda yerini alacak.
AA'nın 2014 İngilizce ve Arapça Yıllıkları Çıkıyor
17:27
Mahçupyan'dan HDP'ye Barajı Geçme Formülü Başbakan Davutoğlu'nun Başdanışmanı Mahçupyan, "HDP'nin yüzde 10 barajını geçmesinin tek yolu Öcalan'ın silahların tamamen bırakıldığını deklare etmesi" dedi.
Mahçupyan'dan HDP'ye Barajı Geçme Formülü
16:44
Libya'da Türk Turistlerin Kaldığı Otele Bombalı Saldırı Libya'nın başkenti Trablus'ta Türklerin kaldığı otele saldırı düzenlendi. Etrafları kuşatılan saldırganlar kendilerini 24. katta havaya uçurdu.
Libya'da Türk Turistlerin Kaldığı Otele Bombalı Saldırı
16:03
Bakan Bozdağ, Aa'ya Konuk Olacak Adalet Bakanı Bozdağ, yarın AA Editör Masası'na konuk olacak.
Bakan Bozdağ, Aa'ya Konuk Olacak
15:07
Aa Ekibi Kobani'de (2) AA ekibi Kobani'de- Bölgedeki gelişmeleri Suriye sınırındaki Suruç ilçesi ve savaş bölgesinden takip eden AA muhabirleri, 4 ayda enkaz yığınına dönen Kobani'ye girdi- Ağır silahların kullanıldığı çatışmalardan geriye yıkılan binalar, harabeye dönen mahalleler, çöken altyapı ve hurdaya dönen araçlar kaldı RAUF MALTAŞ - YASİN DİKME - Anadolu Ajansı ekibi, terör örgütü IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar nedeniyle harabeye dönen Halep kentine bağlı Kobani'yi (Ayn el Arap)
Aa Ekibi Kobani'de (2)
14:49
Kar Perdesine Çarparak Ölen Öğrenci Gözyaşlarıyla Uğurlandı Erzurum'da kapalı pistte izinsiz kayak yaptığı sırada başını kar perdesine çarparak yaşamını yitiren üniversite öğrencisi, memleketi Aksaray'da toprağa verildi.
Kar Perdesine Çarparak Ölen Öğrenci Gözyaşlarıyla Uğurlandı
14:11
Aa Ekibi Kobani'de Bölgedeki gelişmeleri Suriye sınırındaki Suruç ilçesi ve savaş bölgesinden takip eden AA muhabirleri, 4 ayda enkaz yığınına dönen Kobani'ye girdi Ağır silahların kullanıldığı çatışmalardan geriye yıkılan binalar, harabeye dönen mahalleler, çöken altyapı ve hurdaya dönen araçlar kaldı.
Aa Ekibi Kobani'de
13:13
Duayen Gazeteciler Türe ve Narler, Mezarları Başında Anıldı Çanakkale'nin duayen gazetecilerinden eski Anadolu Ajansı (AA) Büro Müdürü Yaşar Türe ve TRT Temsilcisi Turhan Narler, ölümlerinin 8'inci yılında mezarları başında anıldı.
12:59
Aa Ekibi Kobani'de (1) KOBANİ (AYN EL ARAP) - Anadolu Ajansı ekibi, IŞİD ile Kürt gruplar arasındaki çatışmaların yaşandığı Kobani'yi (Ayn el Arap) görüntüledi.
Aa Ekibi Kobani'de (1)
12:16
Fenerbahçe'den Cavcav'a Cevap Açıklaması "Öncelikli tavsiyemiz, karşı beyan ve görüşlerin ifade edilmesi sırasında genel ahlak ve terbiye kuralları nezdinde haddin aşılmamasına yöneliktir"
Fenerbahçe'den Cavcav'a Cevap Açıklaması
11:11
Haftanın Tarihine Bakış Türkiye ile Yunanistan arasında 30 Ocak 1923'te imzalanan anlaşmayla iki ülke arasında yaklaşık 1,5 milyon kişi yer değiştirdi TL'den 6 sıfır atılması ve Türkiye Cumhuriyeti para biriminin ''Yeni Türk Lirası'' (YTL) olmasını öngören yasa, 31 Ocak 2004'te Resmi Gazete'de yayımlandı.
Haftanın Tarihine Bakış
21:42
ABD'deki Sözleşmeli Okuldan Anadolu Ajansı'na Yalanlama ABD’nin Ohio eyaletinde “Concept Okulları” altında faaliyet gösteren sözleşmeli devlet okulu "Horizon Science Academy Dayton High School" yetkilileri Anadolu Ajansı’nda okulları hakkında çıkan haberin kesinlikle gerçeği yansıtmadığını söyledi.
ABD'deki Sözleşmeli Okuldan Anadolu Ajansı'na Yalanlama
16:54
Cavcav: "Aziz Yıldırım Gitsin Evinde Otursun" "Aziz Yıldırım gitsin evinde otursun"- Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Cavcav: "(Aziz Yıldırım'ın 'havuzdan çekiliriz' açıklaması) Beyefendi elini ayağını çeksin, gitsin evinde otursun. Efendi gibi maçını izleyecekse izlesin"- "(Yıldırım'ın bir dönem daha başkanlık yapıp çekileceğini açıklaması) Türk futbolunun selameti için, o dönemi beklemeden, bu dönemden elini ayağını çeksin"- "Mahmut Uslu diye bir kardeşimiz var, bana göre topu görse bomba zanneden bir insan"- Gençlerbirliği Kulübü Başkanı
Cavcav: 'Aziz Yıldırım Gitsin Evinde Otursun'
15:37
İlhan Cavcav: Mahmut Uslu Topu Görse Bomba Zanneder Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçeli Mahmut Uslu'yu hedef aldı, "Topu görse bomba zanneder. Benim ismimi ağzına alacağı zaman akıllı düşünmesi lazım." dedi.
İlhan Cavcav: Mahmut Uslu Topu Görse Bomba Zanneder
21:09
Yıldız: "Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım" 1. Ödüllü Bölgesel Medya Yarışması'nın ödül töreninde konuşan Yıldız, gazetelerin okunmadığını, bu yüzden yazılı basının daha aktif olması gerektiğini söyledi.
Yıldız: 'Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım'
19:57
1. Bölgesel Medya Yarışması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Yerel medya elbette sayı açısından ulusal medyadan fazla olsa da tiraj konusunda durum farklı oluyor"
15:07
Aa Muhabiri Seval Adıyaman İkinci Kez Anne Oldu Anadolu Ajansı (AA) Ekonomi Haberleri Editörlüğü muhabirlerinden Seval Ocak Adıyaman ikinci çocuğunu dünyaya getirdi.
15:03
Osman Yereşen Anıldı ÇGC Kurucu Başkanı ve Seyhanspor'un "efsane" olarak nitelendirilen başkanı merhum spor adamı Osman Yereşen anıldı.
14:11
Gazetecinin Acı Günü Anadolu Ajansı (AA) Van Büro Şefliği muhabiri Necat Hasar’ın babası hayatını kaybetti.
Gazetecinin Acı Günü
12:29
Gaziantep'te, Aa Destekli "Medya İletişim" Eğitimi Gaziantep'te, AA destekli "Medya İletişim" eğitimi- BEKAM ve AA iş birliğinde düzenlenen eğitim, fotoğraf eğitimleriyle sürüyor Gaziantep'te, Bilim Eğitim ve Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) ile Anadolu Ajansı (AA) iş birliğinde, muhabir yetiştirmek ve sektöre insan kaynağı sağlamak amacıyla hazırlanan "Medya İletişim" eğitimi sürüyor.
Gaziantep'te, Aa Destekli 'Medya İletişim' Eğitimi
11:49
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Arap Prensin Dikkat Çeken Benzerliği Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın cenaze törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Arap prenslerden birinin benzerliği dikkat çekti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Arap Prensin Dikkat Çeken Benzerliği
11:48
Gaziantep'te, Aa Destekli "Medya İletişim" Eğitimi BEKAM ve AA iş birliğinde düzenlenen eğitim, fotoğraf eğitimleriyle sürüyor.
23:17
Başbakan Davutoğlu İsviçre'de Davutoğlu: (2) "O herkesin tahkir ettiği, tepeden baktığı Türkiye yok. Tepeden bakana, onurla bakan bir Türkiye var. İnandığımız değerleri tahkir etmeye kalkışana haddini bildiren bir Türkiye var. Gerektiğinde her yerde 'one minute' diyebilecek bir Türkiye var hamd olsun" "Bizim siyaset felsefemiz Türkiye'yi 'tek bir yumruk gibi' doğusuyla batısıyla, kuzeyiyle güneyiyle birleştirmek.
12:25
Okullarda Karne Heyecanı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı: "100 üzerinden konuşursak 50’nin altındaki bütün notların sorumluluğu bize ait, çocuklarınızı eğer tebrik etmek istiyorsanız 50’nin üzerindeki notlarından ötürü onları tebrik edebilirsiniz ama 50’nin altındaki notlara bakarak onlara kızmayın.
11:30
Türkerler Enerji Yönetim Kurulu Üyesi Türker Açıklaması "2015’te ilgilendiğimiz bazı şirketleri satın alarak enerji sektöründe daha da büyümeyi hedefliyoruz" "Doğalgaz sektöründe uygulanan sübvansiyonlar piyasanın dengesini bozuyor"
Türkerler Enerji Yönetim Kurulu Üyesi Türker Açıklaması
13:04
EPDK Başkanından Şaşırtan Kayıp Kaçak Bedeli Açıklaması EPDK Bakanı Mustafa Yılmaz, medyanın kayıp-kaçak bedelini maniple edip Türkiye'de kargaşa çıkarmaya çalıştığını söyledi.
EPDK Başkanından Şaşırtan Kayıp Kaçak Bedeli Açıklaması
12:52
Aa Bölge Müdürü Konuk'tan, Orman ve Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğü'ne Ziyaret Anadolu Ajansı (AA) Erzurum Bölge Müdürü Emine Konuk, Orman ve Su İşleri 13. Bölge Müdürü Ahmet Akkiprik'i ziyaret etti.
22:49
Türk-Japon Vakfı Kültür Merkezi'nde Sergi ve Piyano Resitali Türk-Japon Vakfı Kültür Merkezi'nde Aysun Ataç Özkırım ve Ahşap Rölyef Sergisi'nin açılışı yapıldı.
Türk-Japon Vakfı Kültür Merkezi'nde Sergi ve Piyano Resitali
21:54
Enerji Piyasaları Zirvesi" Resepsiyonu Ankara - EPDK'nın ev sahipliğinde, Enerji Uzmanları Derneği tarafından düzenlenen, Anadolu Ajansı'nın global iletişim ortağı olduğu "Enerji Piyasaları Zirvesi" dolayısıyla resepsiyon verildi.
Enerji Piyasaları Zirvesi' Resepsiyonu
19:46
Enerji Piyasaları Zirvesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji İşleri Genel Müdürü Demircan: "(Enerjide regülasyonlarla ilgili) Bunların temel amacı yeterli kalitede, düşük maliyetli ve güvenliği sağlanmış bir enerji arzının ortaya konulmasıdır" Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Kurul Üyesi Tancan: "Tüm piyasaların kanunlarındaki.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 21:11:06. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ANADOLU AJANSI HABERLERİ
[Hata Bildir]