08:5400
SON DAKİKA ANADOLU AJANSI HABERLERİ

Son Dakika Anadolu Ajansı Haberleri

   

  Aa Ferguson'dan Canlı Yayın Yapacak

  Aa Ferguson'dan Canlı Yayın Yapacak

  AA, Ferguson'da siyahi gencin öldürülmesiyle başlayan olayları canlı yayınla abonelerine ulaştıracak. (Bugün 08:44)

   

  Arınç: Abd Polisinin Yaptığı Kabul Edilemez

  ABD'de silahsız siyah genç Michael Brown'un, beyaz polis tarafından öldürülmesinin ardından başlayan protestolar devam ediyor. Olayları takip eden Anadolu Ajansı muhabiri... (Bugün 08:01)

   

  Abd Basın Özgürlüğü Sınavından Kaldı

  TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün, Ferguson'daki olayları takip sırasında başta Anadolu Ajansı muhabiri olmak üzere onlarca gazetecinin gözaltına alındığını belirterek, "Hiç kimse basın özgürlüğü kutsaldır lafı etmesin. ABD bu sınavdan kalmıştır" dedi. (Bugün 07:37)

   

  Gündem Özeti / 22 Ağustos 2014

  Gündem Özeti / 22 Ağustos 2014

  ANADOLU AJANSI. (Bugün 00:05)

   

  Gazze'yle dayanışma yürüyüşü - NEW

  Gazze'yle dayanışma yürüyüşü - NEW

  İsrail'in Gazze saldırıları nedeniyle ABD'nin New York kentinde, Filistin halkıyla dayanışmayı simgeleyen büyük bir protesto etkinliği düzenlendi. (Dün 23:52)

   

  Irak'ta kaybettiği ailesini Türkiye'de buldu -

  Irak'ta kaybettiği ailesini Türkiye'de buldu -

  SELAHATTİN EROL - Irak Şam İslam Devleti'nin (IŞİD) saldırılarının ardından yaşadıkları Sincar'ı terk etmek zorunda kalan ailesinden 20 gündür haber alamayan Süleyman Davut Yusuf, anne ve babası ile 5 kardeşine Midyat'taki Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) kampında kavuştu. (Dün 19:48)

   

  ABD'de Polisin, Aa Muhabirini Gözaltına Alması

  ABD'de Polisin, Aa Muhabirini Gözaltına Alması

  İngiliz Basın ve Yayın Özgürlüğü İçin Kampanya, Ferguson'daki olayları takip eden AA muhabiri Şaşmaz'ın yaşadıklarını "rezillik" olarak nitelendirdi. (Dün 18:48)

   

  ABD'de Polisin Aa Muhabirini Gözaltına Alması

  Rus insan halkarı savunucuları, polisin Ferguson'daki olayları görüntülemeye çalışan AA muhabirini kelepçeleyerek gözaltına alması nedeniyle ABD'yi kınadı. (Dün 18:11)

   

  ABD'de Polisin Aa Muhabirini Gözaltına Alması

  Azerbaycan Basın Konseyi, Ferguson'daki olayları takip eden Anadolu Ajansı muhabiri Şaşmaz'ın polis tarafından ölümle tehdit edilip gözaltına alınmasını kınadı. (Dün 17:05)

   

  ABD'de Polisin Aa Muhabirini Gözaltına Alması

  Başbakan Yardımcısı Arınç: "Görevini hakkıyla yerine getirmeye çalışan bir arkadaşımıza ölüm tehdidi ve arkasından darp ve gözaltı muamelesi uygulanmıştır. (Dün 16:36)

   

  ABD'de Polisin Aa Muhabirini Gözaltına Alması

  Başbakan Yardımcısı Arınç: "Görevini hakkıyla yerine getirmeye çalışan bir arkadaşımıza ölüm tehdidi ve arkasından darp ve gözaltı muamelesi uygulanmıştır. (Dün 16:35)

   

  ABD'de Polisin Aa Muhabirini Gözaltına Alması

  Sınır Tanımayan Gazeteciler örgütü Şaşmaz'ın gözaltına alınmasını kınadı İngiliz Ulusal Gazeteciler Birliği, olay karşısında şoke olduklarını açıkladı. (Dün 15:48)

   

  Aa Muhabiri Şaşmaz'ın Gözaltına Alınması

  Medya İş Genel Başkanı Eser: "Ferguson'da, göstericilerle polisin çatışmasını haberleştirmek isteyen basın mensuplarına polis tarafından uygulanan kötü muamele ve şiddeti kınıyoruz" "Basın özgürlükleri başta olmak üzere tüm dünyaya hak hukuk dersi veren ABD makamları, Ferguson'da eylemcileri bahane ederek. (Dün 12:42)

   

  Aa Fotoğrafları, Haber Fotoğrafçılığının Gündemini Oluşturan "Paris-Match" Dergisinde

  The Independent gazetesi aynı hafta içinde iki kez AA fotoğraflarını manşetten gördü 100. yıl vizyonu çerçevesinde fotoğraf dağıtım ağını dünyanın dört bir yanına ulaştırmayı başaran Anadolu Ajansı, etkinliğini yine uluslararası alanda duyurmayı başardı. (Dün 12:39)

   

  Irak'ta Kaybettiği Ailesini Türkiye'de Buldu

  Irak'ta IŞİD'in saldırılarının ardındandan yaşadıkları Sincar'ı terk etmek zorunda kalan ailesinden 20 gündür haber alamayan Yezidi Süleyman Davut Yusuf, anne ve babası ile 5 kardeşine Midyat'taki AFAD kampında kavuştu. (Dün 12:05)

   

  Aa Muhabirinin Ferguson'da Gözaltına Alınması

  Anadolu Yayın Platformu Başkanı Burhan: "ABD'deki polis şiddetini ve Anadolu Ajansı muhabirine yapılan sansürü kınıyoruz" (Dün 11:53)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.08.2014 08:54:08. #1.12#