07:3200
SON DAKİKA ANADOLU AJANSI HABERLERİ

Son Dakika Anadolu Ajansı Haberleri


ANADOLU AJANSI

... Devamı

   

  Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na: Seni Seviyorum

  Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na: Seni Seviyorum

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu sevdiğini söyleyerek, MİT'in partiyi karıştırmak için yaptığı şeylerin delillerini gösterebileceğini söyledi. (Dün 22:08)

   

  15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı Devam Ediyor

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin 15. Uluslararası Fuarı, 2. gününde "High Tech Port CEO Forum" etkinliklerine ev sahipliği yaptı. (Dün 19:53)

   

  15. Müsiad Uluslararası Fuarı

  TUSAŞ Helikopter Grubu İş Geliştirme Direktörü Oktay: "Helikopter sanayisinde montajdan Türkiye'nin kendi tasarımlarını üretinceye kadar geçen süre 30 yıl" (Dün 18:04)

   

 

  Peynirdeki Tuz Yüzde 40 Azalacak

  Peynirdeki Tuz Yüzde 40 Azalacak

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, beyaz, kaşar, eritme ve tulum peynirindeki tuzu yüzde 12 ile 40 arasında değişen oranlarda azaltacaklarını açıkladı. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  AA'dan Tunus'ta Seçim Başarısı

  Pazar günü yapılan cumhurbaşkanlığı seçimi için günler öncesinden hazırlanan Anadolu Ajansı Tunus ofisi, rakiplerini bir kez daha geride bıraktı (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  18. Uluslararası İş Forumu - Ibf Başkanı Yarar

  18. Uluslararası İş Forumu - Ibf Başkanı Yarar

  Bu yıl 18.'si düzenlenen ve Anadolu Ajansı'nın "Global İletişim Ortağı" olduğu Uluslararası İş Forumu (IBF) İstanbul Wow Kongre Merkezi'nde başladı. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  'AA Oradaydı' Özel Baskısı Erdoğan'a Takdim Edildi

  "AA Oradaydı" Özel Baskısı Erdoğan'a Takdim Edildi

  AA tarafından yayınlanan arşiv niteliğindeki "AA Oradaydı" özel koleksiyon baskısının "00" numaralı nüshaları AA Genel Müdürü Öztürk tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a takdim edildi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  1.5 Milyon Esnafın Gözü Ankara'da

  1.5 Milyon Esnafın Gözü Ankara'da

  16 yıl sonra ilk kez toplanacak Esnaf Şûrâsı iki gün sürecek, gündemde Perakende Yasası ile tüccar, esnaf, sanatkar gibi tanımların netleştirilmesi var. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  ABD'de Ferguson Protestoları

  Siyahi genci öldüren polisin yargılanmamasına yönelik gösteriler ABD'nin birçok kentinde sürüyor. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı

  Petform Gaz Grubu Başkanı Aktürk: "Aslında liberallikle, rekabetle ilişkisi olmayan tartışmaları sürdürdük ve geldik. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Aa Ferguson'dan Canlı Yayın Yapacak

  AA, ABD'nin St. Louis kentinin Ferguson semtinde siyahi bir genci öldüren polisin yargılanmamasına yönelik jüri kararı üzerine düzenlenen gösterileri bölgeden yapacağı canlı yayınla abonelerine ulaştıracak. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Karadeniz Haber Ajansları Birliği 7. Genel Kurulu Yapıldı

  Erivan'da yapılan genel kurulda, AA'nın da yer aldığı birlik üyeleri, aralarındaki işbirliğini güçlendirmeyi ele aldı. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Aa Genel Müdürü Öztürk: 'Türkiye'de İlk Defa Enerji Haberleri Editörlüğü Aa Bünyesinde Kurulmuş...

  Aa Genel Müdürü Öztürk: "Türkiye'de İlk Defa Enerji Haberleri Editörlüğü Aa Bünyesinde Kurulmuş...

  7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı- Petform Gaz Grubu Başkanı Aktürk: - "Aslında liberallikle, rekabetle ilişkisi olmayan tartışmaları sürdürdük ve geldik. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Aa'dan Tunus'ta Seçim Başarısı

  Pazar günü yapılan cumhurbaşkanlığı seçimi için günler öncesinden hazırlanan Anadolu Ajansı Tunus ofisi, rakiplerini bir kez daha geride bıraktı AA Tunus ofisinin abonelerine ulaştırdığı sonuçlar, YSK tarafından yapılan resmi açıklama ile teyit edildi AA'nın Nida Tunus Partisi lideri Sibsi'nin oy oranıyla ilgili verilen yüzde 39,5 ve mevcut Cumhurbaşkanı Merzuki ile ilgili aktarılan yüzde 33.4'lük sonuçlar, YSK'nın açıklamalarıyla birebir örtüştü. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  2. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali

  Anadolu Ajansı'nın global iletişim ortağı olduğu festival, film gösterimleri, atölye çalışmaları ve panellerle devam ediyor. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, 'Aa Oradaydı' Özel Koleksiyon Baskısı Takdim Edildi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "Aa Oradaydı" Özel Koleksiyon Baskısı Takdim Edildi

  Anadolu Ajansı tarafından yayınlanan arşiv niteliğindeki "Yarım Kalan Devrim: Mısır", "Abluka, Savaş, Direniş: Gazze" ve "Yetim Kalan Ülke: Suriye" kitaplarından oluşan "AA Oradaydı" özel koleksiyon baskısının "00" numaralı nüshaları AA Genel Müdürü Öztürk tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a takdim edildi Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bölgemiz çok sıkıntılı günler geçiriyor. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  2. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali

  Festival, "Dünyanın Gözünden Türk Sineması" paneline ev sahipliği yapacak. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Eker: 'Kırmızı Et Tüketimi 1 Milyon Tona Çıktı'

  Eker: "Kırmızı Et Tüketimi 1 Milyon Tona Çıktı"

  Bakan Eker, AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: - "Avrupa'da tüketilen etin yüzde 62'si domuz eti, koyun, keçi, sığır, dana toplamında kişi başına et tüketimi 17 kilogram. Türkiye'de ise kişi başına kırmızı et tüketimi 13 kilogram"- "Avrupa'nın birçok ülkesinde, market fiyatlarında birim libre olarak veriliyor. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Rusya'nın Kaybı 140 Milyar Dolar

  Rusya'nın Kaybı 140 Milyar Dolar

  Petrol fiyatlarındaki düşüşün ve ambargoların Rusya'ya maliyeti 140 milyar doları buldu. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Eker: "Tüketici, Parasını Ödediği Ürünün Ne Olduğunu Bilerek Alıyor"

  Bakan Eker, AA Editör Masası'na konuk oldu: (3)- "Türkiye'deki tavuklar hijyen ve sağlık olarak yüzde 100 emniyet ve güvenle tüketilebilir"- "Türkiye'de tekrar veteriner hekimliğin uzmanlık eğitimini başlatacağız. Bu meslek 33 yıldır uzmanlıktan mahrum kaldı"- "2007-2009 yılları arasında 6-7 milyon liralık yatırım yaptık, yumurtacılıktaki ihtiyacımızın tamamını karşılayabilecek bir sistem kurduk"ANKARA (AA) - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Türkiye'deki tavukların hijyen ve (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Eker'e, 'Aa Oradaydı' Özel Koleksiyon Baskısı Takdim Edildi

  Bakan Eker'e, "Aa Oradaydı" Özel Koleksiyon Baskısı Takdim Edildi

  Bakan Eker'e, "AA Oradaydı" özel koleksiyon baskısı takdim edildi- Anadolu Ajansı tarafından yayınlanan arşiv niteliğindeki "Yarım Kalan Devrim: Mısır", "Abluka, Savaş, Direniş: Gazze" ve "Yetim Kalan Ülke: Suriye" kitaplarından oluşan "AA Oradaydı" serisinin özel koleksiyon baskısının örnekleri, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker'e takdim edildi- Bakan Eker: - "Bu tarihi belge aslında. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Eker - Rusya'ya Gıda ve Tarım Ürünleri İhracatı

  Eker - Rusya'ya Gıda ve Tarım Ürünleri İhracatı

  Bakan Eker, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)- "Enflasyonu değerlendirirken, tek başına bunu gıda fiyatları üzerinden açıklamak doğru değil, yetersizdir" - "Ocak-eylül döneminde Rusya'ya yapılan beyaz et ihracatı yüzde 447 arttı"ANKARA (AA) - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, gıda fiyatlarının enflasyon üzerinde etkilerine ilişkin, "Enflasyonu değerlendirirken, tek başına bunu gıda fiyatları üzerinden açıklamak doğru değil, yetersizdir" dedi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Eker'e, "Aa Oradaydı" Özel Koleksiyon Baskısı Takdim Edildi

  Anadolu Ajansı tarafından yayınlanan arşiv niteliğindeki "Yarım Kalan Devrim: Mısır", "Abluka, Savaş, Direniş: Gazze" ve "Yetim Kalan Ülke: Suriye" kitaplarından oluşan "AA Oradaydı" serisinin özel koleksiyon baskısının örnekleri, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker'e takdim edildi Bakan Eker: "Bu tarihi belge aslında. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Eker'e Sürpriz

  Bakan Eker'e Sürpriz

  Bakan Eker, AA Editör Masası'na konuk oldu: (1)- "(Çözüm süreci) 17 Aralık da aslında bununla ilişkilidir. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Eker, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması

  Bakan Eker, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması

  "Enflasyonu değerlendirirken, tek başına bunu gıda fiyatları üzerinden açıklamak doğru değil, yetersizdir" "Ocak eylül döneminde Rusya'ya yapılan beyaz et ihracatı yüzde 447 arttı" (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Eker, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması

  "Türkiye'deki tavuklar hijyen ve sağlık olarak yüzde 100 emniyet ve güvenle tüketilebilir" "Türkiye'de tekrar veteriner hekimliğin uzmanlık eğitimini başlatacağız. Bu meslek 33 yıldır uzmanlıktan mahrum kaldı" "2007 2009 yılları arasında 6 7 milyon liralık yatırım yaptık, yumurtacılıktaki ihtiyacımızın. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Eker, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması

  Bakan Eker, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması

  "(Çözüm süreci) 17 Aralık da aslında bununla ilişkilidir. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Sana Büyükelçisi Çorman'dan Yemen Enformasyon Bakanı'na Ziyaret

  Sana Büyükelçisi Çorman'dan Yemen Enformasyon Bakanı'na Ziyaret

  Türkiye'nin Sana Büyükelçisi Çorman, Yemen Enformasyon Bakanı Sakkaf'ı ziyaret etti. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.11.2014 07:32:57. #1.13#