11:2400
SON DAKİKA ANADOLU AJANSI HABERLERİ

Son Dakika Anadolu Ajansı Haberleri


ANADOLU AJANSI

... Devamı

  TBMM'nin 94. Açılış Yıl Dönümü Resepsiyonu

  TBMM'nin 94. Açılış Yıl Dönümü Resepsiyonu

  TBMM Başkanı Çiçek eşiyle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Meclis'in 94. açılış yıldönümü dolayısıyla resepsiyon verdi Resepsiyona, Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Bahçeli, HDP Eşbaşkanı Kürkçü, bazı yüksek yargı organları temsilcileri, kuvvet komutanları ve çok sayıda davetli katıldı TBMM ana binasında, Kurtuluş Savaşı'ndan Meclis'in açılışına giden süreci anlatan üç boyutlu ışık ve ses gösterisi ile havai fişek gösterisi (Dün 22:32)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  Ekonomi Bakanı Zeybekci, twitter hesabından paylaştığı, AA'nın yayınlandığı "Türkiye'yi yöneten siyasetçilerin çocukluk fotoğrafları" ile çocukların bayramını kutladı. (Dün 18:30)

   

  Pamuğun Tekstile Yolculuğunu Anlatan Sergi Şanlıurfa'da Görücüye Çıkacak

  Pamuğun Tekstile Yolculuğunu Anlatan Sergi Şanlıurfa'da Görücüye Çıkacak

  Pamuğun, tohumdan konfeksiyona kadar geçirdiği süreci konu alan ve 2010 yılında Anadolu Ajansı'nın 90. kuruluşu yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Süvari Tekstil işbirliğinde hazırlanan fotoğraf sergisi, 29 Nisan Salı günü saat 16.00’da Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sanatseverlerle buluşacak. (Dün 16:39)

   

  Anadolu Ajansı DirectFN ile Anlaşma İmzaladı

  Anadolu Ajansı DirectFN ile Anlaşma İmzaladı

  AA, haber fotoğraf ve video ürünlerinin Suudi Arabistan ve Kuveyt'te pazarlanması ve satışı konusunda Ortadoğu ve Asya'nın en büyük veri dağıtım şirketi olan DirectFN ile anlaşma imzaladı. (Dün 12:27)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  TBMM Başkanı Çiçek, Meclis'in açılışının 94. yıldönümü dolayısıyla kutlamaları kabul etti Başbakan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Bahçeli, Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç, Çiçek'e tebriklerini sundu Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel yurtdışında olması nedeniyle kutlamalara katılmadı. (Dün 12:26)

   

  Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Turhan Açıklaması

  Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Turhan Açıklaması

  "İstanbul'un finans merkezleri içinde ilk 10'da yer alması zorlu bir süreç" "Ülkedeki genel yatırım ortamının iyileştirilmesi, istikrar ortamının sağlanması, iyi yönetişim kurallarının hayatın her alanında etkin bir şekilde kullanılması çok önemli" "2. tur stratejik ortaklıklar, Borsa İstanbul'un değerini. (Dün 11:55)

   

  Uluslararası Filistin Medya ve İletişim Forumu

  Filistin davasının medya ekseninde tartışılacağı Uluslararası Filistin Medya ve İletişim Forumu başladı Foruma gazeteci, akademisyen, siyasetçi yaklaşık 400 kişi katılıyor. (Dün 11:36)

   

  ICCI 2014, Yarın Kapılarını Açacak

  Türkiye'nin bulunduğu coğrafyadaki en büyük ve en kapsamlı enerji ve çevre organizasyonu olan ICCI 2014, İstanbul Fuar Merkezinde yarın başlayacak. (Dün 11:17)

   

  Beşir Derneği'nden Aa'ya Ziyaret

  Beşir Derneği Konya Temsilcisi Nuri Kaya, Anadolu Ajansı (AA) Konya Bölge Müdürü Ahmet Kayır'ı makamında ziyaret etti. (Dün 10:27)

   

  Gündem / 23 Nisan 2014

  Gündem / 23 Nisan 2014

  ANADOLU AJANSI. (Dün 09:03)

   

  Gündem Özeti / 23 Nisan 2014

  Gündem Özeti / 23 Nisan 2014

  ANADOLU AJANSI. (Dün 00:07)

   

  Anadolu Ajansı ve Yeni Nesil Gazetecilik' Konferansı

  Anadolu Ajansı ve Yeni Nesil Gazetecilik" Konferansı

  Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Öztürk: "Twitter, Anayasa Mahkemesi kararıyla açıldığı gün, 35 insandan küfür yedim, seçim sonuçlarını niye öyle verdik diye... Ben de o zaman şunu sordum, hukuki muhataplık ve hesap verebilir olmak. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Aa Sivas Bölge Müdürü Coşkun'dan Emniyet Müdürü Çalışkan'a Ziyaret

  Anadolu Ajansı (AA) Sivas Bölge Müdürü Cemal Coşkun, Sivas Emniyet Müdürü Turgay Çalışkan'a "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  AA Editörü Öymez Baba Oldu

  Anadolu Ajansı İç Haberler Editörü Hasan Öymez, 3. kez baba oldu. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Aa, Directfn ile Anlaşma İmzaladı

  AA, haber fotoğraf ve video ürünlerinin Suudi Arabistan ve Kuveyt’te pazarlanması ve satışı konusunda Ortadoğu ve Asya’nın en büyük veri dağıtım şirketi olan DirectFN ile anlaşma imzaladı AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Öztürk: "Suudi Arabistan ve Kuveyt'te bundan sonra daha etkin bir şekilde. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Suriye'ye Aşı" Projesi

  İHH, Uluslararası Doktorlar Birliği ve Türkiye Gençlik Vakfı iş birliğiyle, çocuk felci riskiyle karşı karşıya kalan Suriyeli çocuklar için aşı projesi başlatıldı. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Enerji Sektörü ICCI 2014'Te Buluşacak

  Enerji Sektörü ICCI 2014'Te Buluşacak

  Türkiye'de enerji alanındaki önemli etkinliklerden olan "20. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı" (ICCI 2014), 24-25-26 Nisan tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Kabinenin Çocuk Yüzü

  Anadolu Ajansı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda "Türkiye'yi yöneten siyasetçilerin çocukluk fotoğrafları", "81 İlden 81 Çocuk" ve "Suriyeli Çocuklar" isimli üç ayrı fotoğraf seçkisi hazırladı Fotoğraf seçkilerinde, Başbakan Erdoğan, başbakan yardımcıları ve bazı bakanların çocukluk fotoğrafları paylaşılıyor Ülkelerinde üç yıldır süren iç savaş dolayısıyla bayramlarının tadını çıkaramayan Suriyeli çocukları yansıtan 23 kare de ayrı bir seçkiyle sunuluyor Her ili temsilen seçilen (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Enerji Sektörü Iccı 2014'te Buluşacak

  Enerji Sektörü Iccı 2014'te Buluşacak

  20. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı (ICCI 2014), Anadolu Ajansı'nın Ana Basın Sponsorluğu'nda, 24 26 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek AA Kurumsal İletişim Direktörü Solmaz: "Türkiye'de enerji alanında gerçekleştirilen önemli uluslararası etkinlikler. (22 Nisan 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri