SON DAKİKA ALİ ÖZKAN HABERLERİ

Son Dakika Ali Özkan Haberleri

19:01
Karacabey'e Defne Kurutma Tesisi Kuruldu Bursa'nın Karacabey ilçesine bağlı Kurşunlu köyünde Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) desteğiyle kurulan Defne Kurutma Tesisi Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nun katıldığı törenle hizmete açıldı.
Karacabey'e Defne Kurutma Tesisi Kuruldu
17:53
Karacabey'e Defne Kurutma Tesisi Karacabey’e bağlı Kurşunlu köyünde Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) desteğiyle kurulan Defne Kurutma Tesisi Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nun katıldığı törenle hizmete açıldı.
15:20
Sanatkarlardan Vefa Örneği Ünye Madeni Eşya Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Özkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, önceden oda başkanlığı yapmış ve şimdi ise hastalıkla mücadele eden kişileri evinde ziyaret ederek, vefa örneği gösterdi.
Sanatkarlardan Vefa Örneği
12:25
Çeyrek Asırlık Muhtar 'Artık Yeter' Dedi Osmaniye merkez Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nin 29 Mart 1989 tarihinden beri muhtarlığını yapan 71 yaşındaki Mehmet Ali Özkan, artık bu işi bırakacağını söyledi.
Çeyrek Asırlık Muhtar 'Artık Yeter' Dedi
11:03
Büyükşehir'den Karacabey'e Sosyal Tesis Müjdesi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kent merkezinde büyük takdir kazanan sosyal tesisler zincirine Karacabey ile yeni bir halka daha ekleneceğinin müjdesini verdi.
Büyükşehir'den Karacabey'e Sosyal Tesis Müjdesi
10:32
Büyükşehir'den Karacabey'e Sosyal Tesis Müjdesi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kent merkezinde büyük takdir kazanan sosyal tesisler zincirine Karacabey ile yeni bir halka daha ekleneceğinin müjdesini verdi.
Büyükşehir'den Karacabey'e Sosyal Tesis Müjdesi
13:00
2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılının İlk Yarıyılının Sona Ermesi Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk yarıyılının sona ermesiyle ilgili, "Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2014-2015 yarıyıl karnesinin kırıklarla dolu olduğunu gözler önüne sermektedir.
13:43
Karacabey'in Stadyumuna Büyükşehir İmzası Bursa'yı sporda da marka bir kent yapma hedefiyle hizmetlerini aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, M. Fehmi Gerçeker Stadyumu'nda Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.
14:36
Karacabey Longozu Belgeselle Dünyaya Tanıtılıyor Bursa’nın Karacabey ilçesinde bulunan, ekolojisi ve biyolojik çeşitliliğiyle önemli bir değer olan longoz ormanlarının tanıtımı için Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan belgeselin ilçedeki galası büyük ilgi gördü.
Karacabey Longozu Belgeselle Dünyaya Tanıtılıyor
12:44
Aksaray Otomobil Takla Attı 4 Yaralı Aksaray'da buzlanma nedeniyle kayganlaşan yolda kontrol çıkan otomobilin takla atması sonucu 5 kişi yaralandı.
Aksaray Otomobil Takla Attı 4 Yaralı
09:10
Ak Partili Gençlerden Özkan'a Yoğun İlgi AK Parti Soma İlçe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi’nde AK Partili gençler, eski AK Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Özkan’a yoğun ilgi gösterdi.
Ak Partili Gençlerden Özkan'a Yoğun İlgi
10:22
Trabzonlu Çılgın Doktorda Yok Yok Trabzon’da, 26 yıldır doktor olarak görev yapan Ali Özkan’ın çılgınlıkları bitmek bilmiyor.
Trabzonlu Çılgın Doktorda Yok Yok
09:46
Trabzonlu Çılgın Doktor Bu Kez Halat Yardımıyla Kayak Yaptı Trabzon'da, doktor olan Ali Özkan, 15 Avrupa ülkesini tekerlekli patenle gezmesinin ardından şimdi de lüks aracın peşinden şarkı söyleyerek halat yardımıyla kaydı.
Trabzonlu Çılgın Doktor Bu Kez Halat Yardımıyla Kayak Yaptı
17:11
Suriyeli Sığınmacıları Soğuktan Koruyan Destek Bursa'nın Karacabey İlçesi'nde kurdukları çadırlarda yaşamlarını sürdüren Suriyeli sığınmacıların soğukla mücadelesinde, imdatlarına Karacabey Belediyesi yetişti.
Suriyeli Sığınmacıları Soğuktan Koruyan Destek
10:56
Belediye Sahipsiz Hayvanlar İçin Yem Bıraktı Tüm yurtta etkili olan kar yağışları insanların olduğu kadar sahipsiz ve yabani hayvanlarında hayat şartlarını zorlaştırdı.
19:06
Uyuşturucudan Kurtulan Roman Gençler Belediyeden İş İstedi Bursa’nın Karacabey ilçesinde, Roman Kültürü Yaşatma ve Eğitim Derneği üyesi gençler, Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret ederek iş talebinde bulundu.
Uyuşturucudan Kurtulan Roman Gençler Belediyeden İş İstedi
10:14
2,5 Tonluk Çapa Balıkçı Ağlarına Takıldı Bursa’nın Karacabey ilçesinde balıkçının ağlara takılan 2 buçuk tonluk dev çapa, görenleri hayrete düşürüyor.
2,5 Tonluk Çapa Balıkçı Ağlarına Takıldı
11:24
Balıkçıların Ağlarına 2 Buçuk Tonluk Dev Gemi Çapası Takıldı Marmara denizinde balıkçıların ağlarına 2 buçuk tonluk dev gemi çapası takıldı.
17:37
Karacabey'de Domates Çalıştayı Bursa'nın Karacabey İlçe Belediyesi tarafından ilk kez düzenlenen 'Domates Çalıştayı' sanayici ve çiftçiyi buluşturdu.
Karacabey'de Domates Çalıştayı
16:47
Çiftçi ve Sanayici Domates Çalıştayında Buluştu Bursa’nın Karacabey ilçesinde belediye tarafından düzenlenen ’Domates Çalıştayı’ sanayici ve çiftçiyi buluşturdu.
Çiftçi ve Sanayici Domates Çalıştayında Buluştu
16:24
Karacabey'de Domates Çalıştayı Düzenlendi Karacabey Belediyesi, Domates Çalıştayı düzenledi.
16:17
Vali Büyük, Suriyeli Çocukların Eğitim Gördüğü Okulu Ziyaret Etti Adana Valisi Mustafa Büyük, Çukurova Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Suriyeli öğrencilerin de eğitim gördüğü Mehmet Zahit Kotku İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti.
Vali Büyük, Suriyeli Çocukların Eğitim Gördüğü Okulu Ziyaret Etti
17:27
Koç Grubu Zeytin Pazarlayacak Bursa merkezli faaliyet gösteren Marmara Zeytin Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (MARMARABİRLİK), siyah zeytin ve ezmesinden oluşan 25 ürün yelpazesinin bulunduğu MB Markası'nın dağıtım ve pazarlanması için Türkiye'nin en büyük pazarlama, satış ve dağıtım şirketlerinden biri olan Koç Grubu bünyesindeki Düzey Pazarlama A.Ş. ile anlaştı.
14:35
Marmarabirlik'in Yeni Markasını Koç Grubu Pazarlayacak Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Asa: "MB markası ve hazırlığı yapılan diğer marka çalışmalarımız ile önümüzdeki yıl 40 bin ton satış hedefliyoruz"
14:38
Karacabey Belediyesi Metruk Binaların Yıkımlarını Sürdürüyor Karacabey Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde kalan eski ve yıkılmak olan metruk binaların yıkımlarını sürdürüyor.
Karacabey Belediyesi Metruk Binaların Yıkımlarını Sürdürüyor
10:08
Hopa'da Madde Bağımlılığıyla Mücadele Konferansı Hopa'da ilçesinde madde bağımlılığı ile mücadele konulu konferans düzenlendi.
12:33
Belediyeden Engellilere Özel Salıncak Bursa'nın Karacabey ilçesinde park ve meydanlara belediye tarafından engelli çocuklar için tekerlekli sandalyeyle binilebilen salıncaklar konuluyor.
Belediyeden Engellilere Özel Salıncak
10:38
Bursa'nın İlk Kadın Belediye Başkanı Anıldı Bursa’nın ilk kadın belediye başkanı olan ve 1973-1976 tarihlerinde Karacabey Belediye Başkanlığı yapan Şükran Yemişçioğlu mezarı başında anıldı.
09:54
Eski Karacabey Belediye Başkanı Yemişçioğlu Anıldı Bursa’nın ilk ve tek kadın belediye başkanı" olan ve 1973 1976 yıllarında Karacabey Belediye Başkanlığı yapan Şükran Yemişçioğlu, mezarı başında anıldı.
Eski Karacabey Belediye Başkanı Yemişçioğlu Anıldı
12:18
Trakya'nın En Yaşlı Meşe Ağacı Bulundu Trakya'nın en yaşlı meşe ağacı bulundu- 143 yıllık olduğu tespit edilen ağaç, Kırklareli Üniversitesi tarafından koruma altına alındı Kırklareli Üniversitesince (KLÜ) Trakya'nın en yaşlı meşe ağacını tespit edilerek koruma altına alındı.
Trakya'nın En Yaşlı Meşe Ağacı Bulundu
16:14
İşkur Tarafından 3. Kariyer Günleri Düzenlendi Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü tarafından ’3. Zonguldak İnsan Kaynakları ve Kariyer Günleri’ programı düzenlendi.
İşkur Tarafından 3. Kariyer Günleri Düzenlendi
13:18
İnsan Kaynakları ve Kariyer Günleri" Etkinliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Etyemez: "2023'e kadar istihdam oranını yüzde 55'e yükseltmeyi, işsizlik oranını yüzde 5'lere, kayıt dışı istihdam oranını ise yüzde 15'lere indirmeyi hedeflemekteyiz"
İnsan Kaynakları ve Kariyer Günleri' Etkinliği
19:56
Kilis'te Otomobil Devrildi: 1 Ölü Kilis'te, devrilen otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti.
16:45
Mersin'de Usulsüz Kullanılan 12 Lüks Araç Trafikten Men Edildi Türkiye'ye yabancı ülke pasaportu ile girişi yapılıp Türk vatandaşı tarafından kullanıldığı saptanan yabancı plakalı 12 lüks araç trafikten men edildi.
Mersin'de Usulsüz Kullanılan 12 Lüks Araç Trafikten Men Edildi
16:20
Kilis'te Otomobil Şarampole Yuvarlandı: 1 Ölü Kilis'te, otomobilin şarampole yuvarlanması sonucu meydana gelen kazada, sürücü hayatını kaybetti.
Kilis'te Otomobil Şarampole Yuvarlandı: 1 Ölü
15:28
Usulsüz Kullanılan 12 Yabancı Plakalı Araç Yakalandı Yurt dışından yasal yollarla getirilen ancak usulsüz yollarla farklı kişilerin kullanımına sunulan 12 yabancı plakalı araç, trafikten men edilkdikten sonra Mersin Gümrük Müdürlüğü'ne teslim edildi.
12:55
Mersin'de Usulsüz Kullanılan 12 Yabancı Plakalı Araç Yakalandı Mersin Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, yurt dışından yasal yollarla getirildikten sonra usulsüz kullanıldığını belirlediği 12 araca el koydu.
Mersin'de Usulsüz Kullanılan 12 Yabancı Plakalı Araç Yakalandı
10:23
Usulsüz Yabancı Plakalı Araçlar Trafikten Men Edildi Mersin Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Türkiye’ye geçici olarak getirilip usulsüz olarak kullanıldığını tespit ettiği yabancı plakalı araçları trafikten men ederek, Gümrük Müdürlüğü’ne teslim etti.
Usulsüz Yabancı Plakalı Araçlar Trafikten Men Edildi
18:33
AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Erol Güven Tazeledi AK Parti Karacabey ilçe teşkilatının kongresinde Murat Erol güven tazeledi.
AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Erol Güven Tazeledi
09:39
Atmacaya Uydu Vericili Takip Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ile Arhavi Avcılar ve Atmacacılar Derneği'nin Artvin'in Arhavi ilçesinde düzenledikleri, atmaca salma ve halkalama şenliğinde, KuzeyDoğa Derneği Türkiye'de bir ilke imza attı.
Atmacaya Uydu Vericili Takip
15:50
Kanser Hastalığı İlerleyince Canına Kıydı İzmir'in Tire İlçesi'ndeki bir ilkokulda görev yapan sınıf öğretmeni 49 yaşındaki Ali Özkan, iddiaya göre yakalandığı kanser hastalığının ilerlediğini öğrenince, bunalıma girip çok sayıda hap içerek yaşamına son verdi.
Kanser Hastalığı İlerleyince Canına Kıydı
17:04
Artvin'de 150 Atmaca Doğa ile Buluştu Artvin’in Arhavi ilçesinde yaklaşık 150 atmaca düzenlenen törenle doğaya salındı.
Artvin'de 150 Atmaca Doğa ile Buluştu
16:38
Artvin'de 150 Atmaca Doğaya Salındı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri Daire Başkanı Altun: "Türkiye'de 10 ila 15 bin arasında kuş halkalanmaktadır"
22:06
İzmir Ticaret Odasının Gurur Günü Bu yıl 129. kuruluş yıl dönümünü kutlayan İzmir Ticaret Odası, İzmir Hilton Otelinde düzenlenen vergilendirme töreninde 1475 üyesini ödüllendirdi.
İzmir Ticaret Odasının Gurur Günü
18:13
İZTO, En Çok Vergi Ödeyen Üyelerini Ödüllendirdi İzmir Ticaret Odası, 2013 vergilendirme döneminde en çok vergi ödeyen üyelerini ödüllendirdi.
İZTO, En Çok Vergi Ödeyen Üyelerini Ödüllendirdi
19:03
Karacabey'de Şiddetli Yağış Bursa'nın Karacabey ilçesinde 3 gündür aralıklarla devam eden yağışlar hayatı olumsuz etkiledi.
Karacabey'de Şiddetli Yağış
18:01
Karacabey'de Su Baskını Bursa'nın Karacabey İlçesi'ne bağlı Kurşunlu, Yeniköy ile Malkara Köyü'nde şiddetli yağışla birlikte dağdan inen su ve çamur hayatı felç etti.
Karacabey'de Su Baskını
17:23
Karacabey Sele Teslim Bursa'nın Karacabey ilçesinde 3 gündür etkili olan yağışlar hayatı olumsuz etkilerken, tatil yöresi Yeniköy, Malkara ve Kurşunlu'da sokaklar göle döndü.
Karacabey Sele Teslim
15:48
Erken Uyarı ile Tarımda Verim Artacak Bursa Büyükşehir Belediyesi, kırsal kalkınma projeleri kapsamında tarım üretiminin yoğun olduğu 5 ilçeye erken uyarı istasyonu kurdu.
Erken Uyarı ile Tarımda Verim Artacak
13:28
Erken Uyarı İle Tarımda Verimlilik Artacak Bursa Büyükşehir Belediyesi, kırsal kalkınma projeleri kapsamında tarımsal üretimin yoğun olduğu 5 ilçeye erken uyarı istasyonu kurdu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 22:21:06. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ALİ ÖZKAN HABERLERİ
[Hata Bildir]