SON DAKİKA YUSUF KAVAKLİ/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Yusuf Kavakli/biyografisi Haberleri

  • 19:10Yusuf Akyel, Bandırmaspor 'DaYusuf Akyel, Bandırmaspor 'DaSpor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor, Manisaspor'dan orta saha oyuncusu Yusuf Akyel ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.
  • 16:45Yusuf Şimşek'in Hedefleri BüyükYusuf Şimşek'in Hedefleri Büyük- Yeşil sahalarda top koştururken Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta da oynayan Antalyaspor Teknik Direktörü Şimşek, teknik adamlık kariyerinde de adından söz ettirmeyi hedefliyor- Teknik direktör Şimşek: "Futbolculukta büyük takımlarda oynama isteğim vardı, ona kavuştum. Antrenörlükte de gidebildiğim en yüksek yere kadar gitmeyi hedefliyorum"- "Hedeflerimi daha yüksek koysaydım, yurt dışı koysaydım, futbolculuk dönemimde keşke bir Arda Turan gibi, daha önce giden ağabeylerimiz gibi kendime yurt dışı hedefi koymuş olsaydım. Türkiye'deki büyük takımlara gittikten sonra hedeflerimin biteceğini düşündüm ama maalesef yanılmışım" HÜSEYİN YEŞİLKAVAK - Futbolculuğu döneminde Fenerbahçe ve Beşiktaş başta olmak üzere çok sayıda takımda forma giyen Antalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, teknik adamlık kariyerinde de isminden söz ettirmek istiyor.
  • 11:07Yusuf Şimşek'in Hedefleri BüyükFutbolculuğu döneminde Fenerbahçe ve Beşiktaş başta olmak üzere çok sayıda takımda forma giyen Antalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, teknik adamlık kariyerinde de isminden söz ettirmek istiyor.
  • 13:44Yusuf Alemdar'dan Basın Bayramı MesajıYusuf Alemdar'dan Basın Bayramı MesajıSerdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, basının toplumda lokomotif görevi gördüğünü ifade ederek, tüm basın mensuplarının Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı.
  • 18:55Yusuf Tunaoğlu, Mezarı Başında AnıldıBeşiktaş'ın unutulmaz futbolcularından Yusuf Tunaoğlu, ölümünün 15. yılında mezarı başında anıldı.
  • 14:51Suruç'taki Terör Saldırısından Sağ Kurtulan Yusuf PolatSuruç'taki Terör Saldırısından Sağ Kurtulan Yusuf PolatGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Patlamanın olduğu alan - Osman Baydemir'in görüntüsü- Suruç'taki terör saldırısından sağ kurtulan Yusuf Polat Suruç'taki terör saldırısı- Olaydan sağ kurtulan Yusuf Polat: - "Kapının önünde yerli halktan biri olsaydı yani bir görevlendirme olsaydı, çantalarımız aransaydı en azından o şahıs bu kadar rahat hareket edemeyebilirdi"- "Şimdi bize 'hiç bilgi verilmedi' diyorlar.
  • 19:54Yusuf Erdoğan'ın Hedefi, Trabzonspor'un Lider Oyuncusu OlmakYusuf Erdoğan'ın Hedefi, Trabzonspor'un Lider Oyuncusu OlmakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Trabzonspor'un kanat oyuncusu Yusuf Erdoğan'ın açıklamaları Yusuf Erdoğan'ın hedefi, Trabzonspor'un lider oyuncusu olmakTrabzonsporlu futbolcu Yusuf: - "Çocukluk dönemim bitti artık Trabzonspor'da sonuca etki eden liderlik görevini üstlenen, gerçekten bir yıldız statüsünde oynamak istiyorum"-"Şota hoca kendi Trabzonspor dönemindeki ruhu bize yansıtmaya çalışıyor.
  • 18:14Antalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek 3-4 Transfer Daha YapacağızAntalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek 3-4 Transfer Daha YapacağızAntalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek 3-4 transfer daha yapacağız Spor Toto Süper Lig'in yeni takımı Antalyaspor'un teknik direktörü Yusuf Şimşek, 3-4 transfer daha yapacaklarını açıkladı.
  • 17:43Yusuf Erdoğan'ın Hedefi, Trabzonspor'un Lider Oyuncusu OlmakTrabzonspor'un kanat oyuncusu Yusuf Erdoğan, bordo-mavili takımda çocukluk döneminin bittiğini, sonuca etki eden, liderlik görevini üstlenen, gerçekten bir yıldız statüsünde oynamak istediğini söyledi.
  • 17:21Yusuf Şimşek: 3-4 Transfer Daha YapacağızYusuf Şimşek: 3-4 Transfer Daha YapacağızSpor Toto Süper Lig'in yeni takımı Antalyaspor'un Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, 3-4 transfer daha yapacaklarını açıkladı.