SON DAKİKA YUSUF KAVAKLİ/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Yusuf Kavakli/biyografisi Haberleri

  • 01:07Şehit Er Yusuf Beylem'in Şanlıurfa'daki Baba Evine Acı Haber UlaştırıldıŞehit Er Yusuf Beylem'in Şanlıurfa'daki Baba Evine Acı Haber UlaştırıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit Beylem'in Akçakale ilçesindeki evinden detay- Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat Şehit Beylem'in yakınlarını ziyareti- Amca Ali Beylem'in açıklaması Kilis'teki çatışma- Şehit er Yusuf Beylem'in Şanlıurfa'daki baba evine acı haber ulaştırıldı Kilis'te, Suriye tarafından Türkiye'ye geçmeye çalışan kaçakçı grubunun güvenlik güçlerine ateş açması sonucu şehit olan er Yusuf Beylem'in Akçakale ilçesindeki evinde yas var.Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat, beraberinde 2. Hudut Tabur Komutanı Piyade Binbaşı Gürkan Işıl, Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cem Yılmaz ve Emniyet Müdürü Mahmut Çetin ile şehit Beylem'in Gündaş Mahallesi'ndeki yakınlarını ziyaret ederek, acı haberi paylaştı.
  • 00:44Şehit Yusuf Beylem'in Şanlıurfa'daki Evine Ateş DüştüŞehit Yusuf Beylem'in Şanlıurfa'daki Evine Ateş DüştüŞanlıurfa’nın Akçakale ilçesi Tepecik köyünde ikamet eden ve dört aylık asker olan 21 yaşındaki Yusuf Beylem, Terör örgütü IŞİD tarafından açılan ateş sonucu şehit oldu.
  • 16:58Balıkesir'de Yusuf Koca ve Şehitler İçin Gıyabi Cenaze Namazı KılındıBalıkesir'de Yusuf Koca ve Şehitler İçin Gıyabi Cenaze Namazı KılındıAK Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları tarafından, uğradığı saldırı sonucu hayatını kaybeden Diyarbakır eski İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Koca ve şehitler için gıyabi cenaze namazı kılındı.
  • 16:54Prof. Yusuf Demir: Türkiye Ciddi Kuraklık Riski ile Karşı KarşıyaProf. Yusuf Demir: Türkiye Ciddi Kuraklık Riski ile Karşı KarşıyaÇevre İçin Medya ve İletişim Ağı Çalıştayı’nda konuşan Prof. Dr. Yusuf Demir, 2050 yılında su sıkıntısı çeken ülkelerin sayısının 54’e, bu şartlarda yaşamak zorunda kalan insanların sayısının ise 3,7 milyara yükseleceğinin tahmin edildiğini söyledi.
  • 13:09Vali Yusuf Odabaş'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama MesajıVali Yusuf Odabaş'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama MesajıBayburt Valisi Yusuf Odabaş, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
  • 19:18Başkan Yusuf Alemdar'dan 30 Ağustos MesajıBaşkan Yusuf Alemdar'dan 30 Ağustos MesajıSerdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, yayınladığı mesajla 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Kutladı.
  • 09:48Lazar Markovic kimdir? Markovic golleri ve biyografisiLazar Markovic kimdir? Markovic golleri ve biyografisiLazar Markovic kimdir? Markovic golleri ve biyografisi. Fenerbahçe, Sırp oyuncu Lazar Markovic'in transferi için kulübü Liverpool ve futbolcu ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.
  • 12:55Yusuf Konak Basın Mensuplarıyla Bir Araya GeldiYusuf Konak Basın Mensuplarıyla Bir Araya GeldiVan’daki Bak Hele Bak Kahvaltı Salonu sahibi Yusuf Konak, Van Kahvaltısı’nın asıl mucitlerinin basın mensupları olduklarını belirterek, “Biz burada kahvaltı yarışması yapmıyoruz, hizmet yarışı yapıyoruz" dedi.
  • 11:14Kavaklı Sahili Kıyı Şeridi TemizlendiBeylikdüzü’nün Kavaklı Sahili ilçeye yakışır şekilde temizleyen Beylikdüzü Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri iş makinelerini kullanarak kumsalın temizliğini hummalı bir çalışmayla gerçekleştirdi.
  • 09:17Kavaklı Sahili Kıyı Şeridi TemizlendiBeylikdüzü Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri iş makinelerini kullanarak kumsalın temizliğini hummalı bir çalışmayla gerçekleştirdi.