11:0000
SON DAKİKA ŞAVŞAT HABERLERİ

Son Dakika Şavşat Haberleri

  Sahara Geçitinde Kar ve Tipi

  Sahara Geçitinde Kar ve Tipi

  Ardahan ile Artvin'in Şavşat İlçesi'ni birbirine bağlayan Sahara Geçidi'nde kar ve tipi sürücüleri zor durumda bıraktı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  "Doğayı, Ekonomik Çıkar Elde Etmek İsteyen İnsanlardan Koruyun"

  Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Özyanık, "Doğayı, doğadan ekonomik çıkar elde etmek isteyen insanlardan korumaya çalışın." dedi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Şavşat'ta Yeni Hastane Yolunda İnceleme

  Şavşat Belediyesi Ekim ayı olağan meclis toplantıları başladı. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Yaşlılara, Huzurevi Yerine Sokak Tipi Yaşam Merkezi

  Yaşlılara, Huzurevi Yerine Sokak Tipi Yaşam Merkezi

  Artvin'in Şavşat ilçesinde, Türkiye'nin ilk ve tek sokak tipi yaşlılar yaşam merkezi olma özelliğini taşıyacak ve Osmanlı sokakları ile yöre mimarisinin izlerini barındıran yaşam merkezi inşaatında sona gelindi. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Yaşlılara, Huzurevi Yerine Sokak Tipi Yaşam Merkezi

  Artvin'in Şavşat ilçesinde, Türkiye'nin ilk ve tek sokak tipi yaşlılar yaşam merkezi olma özelliğini taşıyacak ve Osmanlı sokakları ile yöre mimarisinin izlerini barındıran yaşam merkezi inşaatında sona geldi Vali Cirit: "Köy tüzel kişiliğine ait yaklaşık 5 bin metrekarelik alana kurulan sokak tipi yaşlılar merkezi yöre mimarisine de uygun yapılıyor. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Şehit Babası Yalanız, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Diyarbakır'ın Dicle ilçesi Kurşunlu köyü yakınlarında 7 yıl önce mayın patlaması sonucu şehit düşen Muharrem Yalanız'ın babası Turgut Yalanız, geçirdiği kalp krizi sonucu vafet etti. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 11:00:27. #1.13#