SON DAKİKA ŞAVŞAT HABERLERİ

Son Dakika Şavşat Haberleri

11:21
Türk Kızılayının Tenceresi 365 Gün Kaynayacak Ülke genelinde daha önce sadece ramazan ayında hizmet veren Türk Kızılayına ait aşevlerinden 13'ünde artık 365 gün boyunca sıcak yemek dağıtılıyor.
19:42
3. Sarıkamış Off-road Oyunlarıda Kaşar Peynirli Ödül Kars'ın Sarıkamış ilçesinde, 'Krsital Kar festivali' kapsamında iki gündür devam eden '3'ncü Sarıkamış Off-Road Oyunları' bugün yapılan genel klasman yarışlarıyla tamamlandı.
3. Sarıkamış Off-road Oyunlarıda Kaşar Peynirli Ödül
19:18
3. Sarıkamış Off-Road Oyunları Tamamlandı Sarıkamış’ta iki gündür devam eden 3. Sarıkamış Off Road Oyunları yapılan genel klasman yarışlarıyla tamamlandı.
3. Sarıkamış Off-Road Oyunları Tamamlandı
18:23
3. Sarıkamış Off-Road Oyunları Tamamlandı 3. Sarıkamış Off-Road Oyunları tamamlandı Kars'ın Sarıkamış ilçesinde devam eden 3. Sarıkamış Off-Road Oyunları bugün yapılan genel klasman yarışlarıyla tamamlandı.
3. Sarıkamış Off-Road Oyunları Tamamlandı
16:11
3. Sarıkamış Off-Road Oyunları Tamamlandı Kars'ın Sarıkamış ilçesinde devam eden 3. Sarıkamış Off Road Oyunları bugün yapılan genel klasman yarışlarıyla tamamlandı.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
13:19
Kaymakam Köklü, 2014 Yılı Çalışmalarını Değerlendirdi Bingöl’ün Genç İlçe Kaymakamı Abdullah Köklü, 2014 yılında ilçede yürütülen kamu yatırımlarını özetledi.
Kaymakam Köklü, 2014 Yılı Çalışmalarını Değerlendirdi
03:37
Arınç: Erdoğan Her Pazartesi Toplanalım Derse Garip Kaçar Bülent Arınç, Erdoğan'ın 19 Ocak'ta Bakanlar Kurulu'na başkanlık edecek olmasıyla ilgili "Her pazartesi Köşk'te toplanalım derse garip kaçabilir" dedi.
Arınç: Erdoğan Her Pazartesi Toplanalım Derse Garip Kaçar
03:37
Elinde Silahla Şiddet Uygulayan Teröristtir Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, akşam yerel bir televizyon kanalında gündeme dair açıklamalarda bulundu.
Elinde Silahla Şiddet Uygulayan Teröristtir
03:28
"1 Elinde Silahla Şiddet Uygulayan Teröristtir" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, akşam yerel bir televizyon kanalında gündeme dair açıklamalarda bulundu.
'1 Elinde Silahla Şiddet Uygulayan Teröristtir'
03:28
Bursa 2 Elinde Silahla Şiddet Uygulayan Teröristtir Elinde silahla şiddet uygulayan teröristtir Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, akşam yerel bir televizyon kanalında gündeme dair açıklamalarda bulundu.
Bursa 2 Elinde Silahla Şiddet Uygulayan Teröristtir
01:14
Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması "(HDP) Bir taraftan şiddetle, baskıyla şantajla bu oyları almaya çalışacaksın bir taraftan da 'Eğer barajı aşamazsam bu ülkeyi yakarım' diyeceksin, yok o kadar ucuz değil. Otur oturduğun yerde.
00:37
Arınç'tan Hdp'ye: Barajı Aşamazsan Millete Kabahat Bulma (2) Elinde SİLAHLA ŞİDDET UYGULAYAN TERÖRİSTTİR Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, akşam yerel bir televizyon kanalında gündeme dair açıklamalarda bulundu.
23:43
Ardahan-Şavşat Karayolu Ulaşıma Açıldı Kar yağışı ve tipi nedeniyle kapanan Ardahan-Şavşat karayolu ulaşıma açıldı.
15:40
Yurtta Kış Erzurum, Kars, Ağrı, Ardahan ve Iğdır'da bin 372 köy ve mahalle yoluna kar ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.
11:55
Ardahan'da Kış Ulaşımı Felç Etti Ardahan'da kar ve tipi nedeniyle 28 köy yolu ile ulaşım sağlanamıyor.
Ardahan'da Kış Ulaşımı Felç Etti
17:06
Artvinde Kuvvetli Rüzgar Artvin'de önceki gün etkili olan kuvvetli rüzgar 229 yapı ve 15 araca zarar verdi.
Artvinde Kuvvetli Rüzgar
16:32
Yurtta Kış Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava nedeniyle 5 bin 845 köy yolunda ulaşım halen sağlanamıyor Dün etkili olan kar ve tipi dolayısıyla kapanan Konya'yı Karaman, Isparta ve Afyonkarahisar'a bağlayan yollar, trafiğe açıldı.
Yurtta Kış
15:29
Erzurum'da 15'İ Doğum 23 Hasta Kurtarıldı Erzurum'da son 24 saat içerisinde yolu ulaşıma kapalı olan köylerden 15'i doğum 23 hasta kurtarıldı.
11:17
Artvin'de 92 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Artvin'de kar yağışı nedeniyle 92 köy yolu ile ulaşım sağlanamıyor.
08:58
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
20:10
Yurtta Kış Karayolları Genel Müdürlüğü, kar ve tipi nedeniyle kapanan yolları açıkladı.
Yurtta Kış
13:38
Yurtta Kış Erzurum, Ağrı, Kars ve Ardahan'da bin 104 köy ve mahalle yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
16:52
Tipi Nedeniyle Ardahan'da Ulaşım Durdu Ardahan-Posof, Ardahan-Göle, Ardahan-Şavşat ve Ardahan-Kars karayolu, etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle öğle saatlerinde ulaşıma kapandı.
Tipi Nedeniyle Ardahan'da Ulaşım Durdu
16:51
Ardahan'da Eğitime Kar Engeli Ardahan'da merkeze bağlı köylerdeki okullarda eğitime bir gün ara verildi.
19:04
Kars "Bisikletliler Ardahan'dan Sarıkamış'a Uğurlandı" Haberine Ek Sarıkamış şehitlerini anmak için İstanbul'dan bisikletleriyle yola çıkan 11 sporcu kötü hava koşullarına rağmen Kars'a ulaşmayı başardı.
Kars 'Bisikletliler Ardahan'dan Sarıkamış'a Uğurlandı' Haberine Ek
18:10
Bisikletliler Ardahan'dan Sarıkamış'a Uğurlandı(2) bisikletliler KARS'A ULAŞTI Sarıkamış şehitlerini anmak için İstanbul'dan bisikletleriyle yola çıkan 11 sporcu kötü hava koşullarına rağmen Kars'a ulaşmayı başardı.
16:17
Milli Bisikletçiler Ardahan'a Ulaştı Sarıkamış Harekatı'nın 100'üncü yılı etkinlikleri kapsamında, 'Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu' ile İstanbul'dan yola çıkan 11 milli sporcu, Ardahan'a ulaştı.
Milli Bisikletçiler Ardahan'a Ulaştı
16:12
Ardahan Milli Bisikletçiler Ardahan?a Ulaştı Sarıkamış Harekatı'nın 100'üncü yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen, 'Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu' ile İstanbul'dan yola çıkan 11 milli sporcu, Ardahan'a ulaştı.
Ardahan Milli Bisikletçiler Ardahan?a Ulaştı
15:52
Milli Bisikletçiler Ardahan'a Ulaştı Sarıkamış Harekatı'nın 100'üncü yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen, 'Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu' ile İstanbul'dan yola çıkan 11 milli sporcu, Ardahan'a ulaştı.
Milli Bisikletçiler Ardahan'a Ulaştı
16:04
6. Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu Samsun Etabı Geçildi “6. Sarıkamış Şehitlerini Anma, Bisiklet Turu” Samsun Etabı yapılan toprak töreni ile devam etti.
6. Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu Samsun Etabı Geçildi
15:56
Sarıkamış Bisikletçileri Samsun'a Ulaştı Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılında 6'ncısı düzenlenen 'Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu'na katılan sporcular, bugün Samsun'dan hareket edip Giresun'a gitti.
Sarıkamış Bisikletçileri Samsun'a Ulaştı
13:54
6. Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu- Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılında 6'ncısı düzenlenen bin 879 kilometrelik turun Sakarya güzergahı geçildi İstanbul'dan dün başlayan bin 879 kilometrelik 6. Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu'nun Sakarya güzergahı geçildi.
6. Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu
11:48
Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılında 6'ncısı düzenlenen bin 879 kilometrelik turun Sakarya güzergahı geçildi.
13:22
Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılında 6'ncısı düzenlenen bin 879 kilometrelik tur, Sultanahmet'ten başladı.
18:49
Kuaförlük Kursiyerlerinden Şavşat Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünce açılan kuaförlük kursuna katılan kursiyerler, öğrencilerin saçlarını kesti.
16:27
Bigadiçli Hakim Yargıtay Üyeliğine Seçildi Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde doğan ve Bursa’da hakim olarak görev yapan Hikmet Kanık, Yargıtay üyeliğine seçildi.
Bigadiçli Hakim Yargıtay Üyeliğine Seçildi
18:20
Artvin'de TOKİ Heyetinden İnceleme Artvin'e gelen Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından görevlendirilen uzman ekip, Artvin Belediye Başkanlığı ve ilçe belediyelerinden yetkililere seminer vererek TOKİ aracılığıyla belediyelere neler yapılabileceğini anlattı.
16:23
Ardahan'da Yoğun Sis Ardahan'da yoğun sis ulaşımı olumsuz etkiledi.
Ardahan'da Yoğun Sis
12:36
Ardahan'da Kar Yağışı Ardahan'da yüksek kesimlerde kar yağışı etkili oluyor.
18:27
Artvin-Şavşat Karayolunun Heyelan Nedeniyle Kapanması (2) Artvin-Şavşat karayolunun heyelan nedeniyle kapanması- Sabah saatlerinde meydana gelen heyelan nedeniyle kapanan yolun ulaşıma açılması için çalışmalar sürüyorARTVİN (AA) - Sabah saatlerinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşıma kapanan Artvin-Şavşat karayolunun açılması için başlatılan çalışmalar sürüyor.
Artvin-Şavşat Karayolunun Heyelan Nedeniyle Kapanması (2)
17:07
Artvin-Şavşat Karayolunun Heyelan Nedeniyle Kapanması Artvin-Şavşat karayolunun heyelan nedeniyle kapanması- Sabah saatlerinde meydana gelen heyelan nedeniyle kapanan yolun ulaşıma açılması için çalışmalar sürüyorARTVİN (AA) - Sabah saatlerinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşıma kapanan Artvin-Şavşat karayolunun açılması için başlatılan çalışmalar sürüyor.
Artvin-Şavşat Karayolunun Heyelan Nedeniyle Kapanması
10:07
Artvin-Şavşat Karayolu Heyelan Nedeniyle Ulaşıma Kapandı Artvin Şavşat karayolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı.
Artvin-Şavşat Karayolu Heyelan Nedeniyle Ulaşıma Kapandı
10:31
Şavşat'ta Elektrik Kesintisi Artvin'in Şavşat ilçesinde elektrik kesintisi yapılacak.
Şavşat'ta Elektrik Kesintisi
11:44
Şavşat Müftüsü Ay, Medine'ye Atandı Şavşat Müftüsü Mahmut Ay, Medine Hac Koordinasyon ve İskan Başkanlığına atandı.
11:04
Doğu'da Kar Yağışı Kar yağışının etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesinde, gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 5 dereceyle Ardahan'da ölçüldü.
Doğu'da Kar Yağışı
10:58
Doğu'da Kar Yağışı Kar yağışın etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesinde, gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 5 dereceyle Ardahan'da ölçüldü.
16:07
Artvin'de 29 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Artvin İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü tarafından Hopa ve Şavşat ilçelerinde yaptığı uygulamalarla 29 bin 213 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Artvin'de 29 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
16:17
İlerlemiş Yaşına Rağmen Bilgisayar Öğreniyor Şavşat Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce açılan bilgisayar kursuna katılan 85 yaşındaki emekli öğretmen Osman Altun, azmiyle müdürlük çalışanları ve diğer kursiyerleri kendine hayrak bırakıyor.
İlerlemiş Yaşına Rağmen Bilgisayar Öğreniyor
09:57
Engellilerden Bursa Jandarma'ya Ziyaret Bursa’ya gelen Artvin-Şavşat Bedensel Engellilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyesi engelliler İl Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret etti.
Engellilerden Bursa Jandarma'ya Ziyaret
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 23:33:32. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞAVŞAT HABERLERİ
[Hata Bildir]