21:1900
SON DAKİKA ŞAVŞAT HABERLERİ

Son Dakika Şavşat Haberleri

  Yaşlılara, Huzurevi Yerine Sokak Tipi Yaşam Merkezi

  Yaşlılara, Huzurevi Yerine Sokak Tipi Yaşam Merkezi

  Artvin'in Şavşat ilçesinde, Türkiye'nin ilk ve tek sokak tipi yaşlılar yaşam merkezi olma özelliğini taşıyacak ve Osmanlı sokakları ile yöre mimarisinin izlerini barındıran yaşam merkezi inşaatında sona gelindi. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Yaşlılara, Huzurevi Yerine Sokak Tipi Yaşam Merkezi

  Artvin'in Şavşat ilçesinde, Türkiye'nin ilk ve tek sokak tipi yaşlılar yaşam merkezi olma özelliğini taşıyacak ve Osmanlı sokakları ile yöre mimarisinin izlerini barındıran yaşam merkezi inşaatında sona geldi Vali Cirit: "Köy tüzel kişiliğine ait yaklaşık 5 bin metrekarelik alana kurulan sokak tipi yaşlılar merkezi yöre mimarisine de uygun yapılıyor. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Şehit Babası Yalanız, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Diyarbakır'ın Dicle ilçesi Kurşunlu köyü yakınlarında 7 yıl önce mayın patlaması sonucu şehit düşen Muharrem Yalanız'ın babası Turgut Yalanız, geçirdiği kalp krizi sonucu vafet etti. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Şehit Babası Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti

  Şehit Babası Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti

  Artvin’in Şavşat ilçesinde şehit babası Turgut Yalanız, kurbanını kestikten sonra kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Doğa Harikası Karagöl'ler, Ziyaretçilere Eşsiz Güzellikler Sunuyor

  Türkiye'nin saklı cennetleri arasında gösterilen Artvin’in Borçka ve Şavşat ilçelerindeki Karagöl'ler, doğayla iç içe tatil geçirmek isteyen ziyaretçilerin uğrak yerleri arasında yer alıyor. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Artvin, Geleceğini Turizmle Şekillendirecek

  Türkiye'nin doğal güzellikleri bakımından en önemli alanlarına sahip kentlerinden Artvin, doğa turizminde Türkiye ve bölge ülkelerinin cazibe merkezi olmayı hedefliyor. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 21:19:16. #1.12#