SON DAKİKA ORTAKENT HABERLERİ

Son Dakika Ortakent Haberleri

 • 14:40Kaçakların Geride Sadece Eşyaları KalıyorKaçakların Geride Sadece Eşyaları KalıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kaçakların çıkış noktası- Eşyalardan detaylar- Bölgeden görüntüler- Bırakılan diploma ve diğer evraklardan görüntü Kaçakların geride sadece eşyaları kalıyor- Muğla'nın Bodrum ilçesinde, yasa dışı yollardan yurtdışına geçmeye çalışan kaçaklar, geride giysi, ayakkabı, çanta gibi kişisel eşyalarını bırakıyor Bodrum'dan yasa dışı yollarla yurtdışına geçmeye çalışan kaçakların, geride bıraktıkları özel eşyalar, yaşadıkları dramı ortaya koyuyor.
 • 13:51Kaçakların Geride Sadece Eşyaları KalıyorBodrum'dan yasa dışı yollarla yurtdışına geçmeye çalışan kaçakların, geride bıraktıkları özel eşyalar, yaşadıkları dramı ortaya koyuyor.
 • 18:36Bodrum Akut'tan Kedi Kurtarma OperasyonuBodrum Akut'tan Kedi Kurtarma OperasyonuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bodrum AKUT'tan kedi kurtarma operasyonu Bodrum AKUT'tan kedi kurtarma operasyonu- Bodrum Çelebi Adası'nda mahsur kalan kedi, AKUT ekiplerince kapan kullanılarak kurtarıldı Hayvan Arama Kurtarma (HAKUT) Başkanı sanatçı Yonca Evcimik'in ihbarı ile Çelebi Adası'ndaki kedi AKUT ekiplerince kurtarıldı.
 • 14:58Bodrum Akut'tan Kedi Kurtarma OperasyonuHayvan Arama Kurtarma Başkanı sanatçı Yonca Evcimik'in ihbarı ile Çelebi Adasındaki kedi AKUT ekiplerince kurtarıldı.
 • 12:07Kaçakların Tehlikeli Yolculuğu Saniye Saniye KameradaKaçakların Tehlikeli Yolculuğu Saniye Saniye KameradaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kaçak botundan görüntü- Kaçakların batma tehlikesi geçirmesi- Otobüslerle bölgeye kaçak taşınması- Polisin operasyonu- Panelvan minibüs içindeki kaçaklar- Organizatörlerden detay Kaçakların tehlikeli yolculuğu saniye saniye kamerada- Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir grup kaçağın, Yunanistan'ın Kos Adası'na geçmeye çalıştığı ve batma tehlikesi atlattığı anlar, basın mensuplarınca saniye saniye kaydedildi Bodrum'da bir grup kaçağın, bir bota binerek yurtdışına geçmeye çalıştığı ve batma tehlikesi atlattığı anlar, saniye saniye kaydedildi.
 • 18:00Vali Büyükersoy Köy Yollarını İncelediVali Büyükersoy Köy Yollarını İncelediMuş Valisi Vedat Büyükersoy, merkeze bağlı Karakuyu, Ortakent, Eğirmenç ve Harman köylerinde yapılan asfalt çalışmalarını inceledi.
 • 13:47Hüseyin Demirağ Kaptanlık Kupası'nı Fikret Ünlü KazandıHüseyin Demirağ Kaptanlık Kupası'nı Fikret Ünlü KazandıMuğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen Hüseyin Demirağ Kaptanlık Kupası'nı eski Gençlik ve Spor Bakanı Fikret Ünlü kazandı.
 • 13:34Vali Büyükersoy, Asfalt Çalışmalarını İncelediMuş Valisi Vedat Büyükersoy, köy yollarında yapılan asfalt çalışmalarını inceledi.
 • 13:25Bodrum Plajlarında Turistlere Bodrum Plajlarında Turistlere "Deve Safari"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bodrum plajlarında turistlere "deve safari"- Develerden görüntü- Deve sahibi ile röportaj- Deveye binen çocuklarla röportaj- Plajdan görüntü Bodrum plajlarında turistlere "deve safari"- Muğla'nın Bodrum ilçesinde, yerli ve yabancı turistler, mavi tur tekneleriyle mola vermek için geldikleri Kargı Koyu'nda, deve turlarına katılıyor ALİ BALLI - Bodrum'a tatil için gelen yerli ve yabancı turistlere plajda develerle tur düzenleniyor.
 • 11:11Bodrum Plajlarında Turistlere "Deve Safari"Bodrum'a tatil için gelen yerli ve yabancı turistlere plajda develerle tur düzenleniyor.
 • 15:41Bodrum Bayramı Dolu Dolu GeçirdiBodrum Bayramı Dolu Dolu GeçirdiTürkiye’nin ve dünyanın gözde turizm merkezlerinden Bodrum, Ramazan Bayramı tatilinde ilçeye akın eden yerli turistlerle birlikte dolu dolu bir bayram geçirdi.
 • 02:23Bodrum?a Çıkarma YaptılarEda- Metin Özülkü çifti açtıkları Ortakent'teki Farmville adlı mekanın kapılarını aralarken şarkılarıyla da davetlileri coşturdu.
 • 18:39Bodrum'da Beach Club'lar Boşaldı, Halk Plajları CoştuBodrum'da Beach Club'lar Boşaldı, Halk Plajları CoştuBodrum'da beach club'lar boşaldı, halk plajları coştu MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde, dört günlük bayram tatilini fırsat bilen tatilciler, gözde turizm merkezindeki Göltürkbükü ve Yalıkavak'taki beach club'lar yerine, cennet koylardaki halk plajlarını doldurdu.
 • 18:24Bodrum'da Beach Club'lar Boşaldı, Halk Plajları Doldu TaştıBodrum'da Beach Club'lar Boşaldı, Halk Plajları Doldu TaştıBodrum'da, dört günlük bayram tatilini fırsat bilen tatilciler, gözde turizm merkezindeki Göltürkbükü ve Yalıkavak'taki beach club'lar yerine, cennet koylardaki halk plajlarını doldurdu.
 • 15:52Tatilciler Bodrum'da Güneşin ve Denizin Tadını ÇıkardıTatilciler Bodrum'da Güneşin ve Denizin Tadını ÇıkardıRamazan Bayramı tatili için Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne akın eden tatilcilerin de etkisiyle kentteki sahil ve sokaklarda adım atacak yer kalmadı.
 • 15:30Tatilciler Bodrum'da Güneşin ve Denizin Tadını ÇıkardıTatilciler Bodrum'da Güneşin ve Denizin Tadını ÇıkardıRamazan Bayramı tatili için Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne akın eden tatilcilerin de etkisiyle kentteki sahil ve sokaklarda adım atacak yer kalmadı.
 • 16:37Yangında Çok Sayıda Canlı Telef OlduYangında Çok Sayıda Canlı Telef OlduMuğla’nın Bodrum ilçesinde önceki gün çıkan yangında çok sayıda canlı telef oldu.
 • 11:50Bodrum İstanbul Değil BodrumBodrum İstanbul Değil BodrumMuğla'nın Bodrum İlçesi'nde 4 günlük Ramazan Bayramı tatili nedeniyle trafik yoğunluğu başladı.
 • 11:47Bodrum'da Çıldırtan Trafik! İstanbullular Oraya Akın EtmişBodrum'da Çıldırtan Trafik! İstanbullular Oraya Akın EtmişRamazan Bayramı tatili 4 güne çıkınca tatilciler yollara düştü. Bu sabah itibariyle Bodrum-Turgutreis karayolunu kullananlar 8 kilometrelik mesafeyi 1.5 saatte aşabildi.
 • 20:30Bodrum'da Makilik Alanda Çıkan Yangın SöndürüldüBodrum'da Makilik Alanda Çıkan Yangın SöndürüldüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yangından görüntüler- İtfaiye ve hava araçlarının müdahalesi- Vatandaşlardan görüntü- Alevlere müdahale- Detaylar Bodrum'da makilik alanda çıkan yangın- Yerleşim yeri yakınlarına kadar ulaşan yangın söndürüldü Bodrum'da makilik alanda çıkan yangın, havadan ve karadan yapılan müdahaleyle söndürüldü.
 • 19:38Bodrum'da Çıkan Yangın Lüks Villalara Kadar İlerlediBodrum'da Çıkan Yangın Lüks Villalara Kadar İlerlediMuğla’nın Bodrum ilçesinde çıkan yangın, rüzgarın da etkisiyle kısa sürede büyürken, alevler lüks villalara kadar yaklaştı.
 • 19:30Muğla Atılan Sigara İzmariti 14 Hektar Alanı Küle ÇevirdiMuğla Atılan Sigara İzmariti 14 Hektar Alanı Küle ÇevirdiMuğla'nın Bodrum İlçesi'nde, makilik alanda çıkan ve yakındaki tarım arazileri ile villaların bahçelerine de sıçrayan yangın korku ve paniğe neden oldu.
 • 19:27Bodrum'da Makilik Alanda Çıkan YangınBodrum'da Makilik Alanda Çıkan YangınBodrum'da makilik alanda çıkan yangın, havadan ve karadan yapılan müdahaleyle söndürüldü.
 • 19:20Atılan Sigara İzmariti 14 Hektar Alanı Küle ÇevirdiAtılan Sigara İzmariti 14 Hektar Alanı Küle ÇevirdiBodrum'da, makilik alanda çıkan ve 5 hektar tarım arazisi ile 9 hektar makilik alanın kül olmasına neden olan yangının sigara izmariti nedeniyle başladığı ortaya çıktı.
 • 18:38Bodrum'da Makilik Alanda YangınBodrum'da Makilik Alanda YangınGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yangından çıkan yerden genel görüntü- İtfaiye ve vatandaşların müdahalesi- Bir evin çevresini saran alevler Bodrum'da makilik alanda yangın- Evlere de sıçrama tehlikesi bulunan yangına itfaiye ve orman işletme ekipleri müdahale ediyor Muğla'nın Bodrum ilçesinde makilik ve otluk alanda yangın çıktı.
 • 17:35Bodrum'da Makilik Alanda YangınBodrum'da Makilik Alanda YangınMuğla'nın Bodrum ilçesinde makilik ve otluk alanda yangın çıktı.
 • 20:22Bodrum Aranan Hükümlü YakalandıBodrum Aranan Hükümlü YakalandıAranan hükümlü yakalandı Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, hırsızlık suçundan hakkında 13 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 35 yaşındaki İ.T., polis tarafından yakalandı.
 • 18:18Bodrum'da Hırsızlık İddiasıBodrum'da Hırsızlık İddiasıGörüntü Dökümü: - Zanlının adliyeye getirilişi- Adliyeden detay görüntüsü Bodrum'da hırsızlık iddiası- Muğla'nın Bodrum ilçesinde, avukat çiftin evine girerek hırsızlık yaptığı öne sürülen zanlı tutuklandı Bodrum'da bir evden hırsızlık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan kişi, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • 18:07Hırsızlıktan Mahkum Olan Kişi YakalandıHırsızlıktan Mahkum Olan Kişi YakalandıMuğla'nın Bodrum İlçesi'nde hırsızlık suçundan hakkında 13 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 35 yaşındaki İ.T., polis tarafından yakalandı.
 • 15:46Bodrum'da Hırsızlık İddiasıBodrum'da bir evden hırsızlık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan kişi, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • 09:03Bodrum'da Hasta ve Yaşlı Çifte Ceza ŞokuBodrum'da Hasta ve Yaşlı Çifte Ceza ŞokuBodrum'da yaşayan yaşlı Kocagöz çifti, komşularıyla yaşadıkları tartışmanın ardından kendilerine tebliğ edilen bin 702 TL'lik ceza sonrası ne yapacaklarını şaşırdı.
 • 16:34Bodrum'da Halk Plajları İlgi GörüyorBodrum'da Halk Plajları İlgi GörüyorMuğla’nın Bodrum İlçesinde özellikle hafta sonları halk plajlarında boş şezlong bulmak mümkün olmazken, otellerin bulunduğu plajlardaki boşluklar dikkatlerden kaçmıyor.
 • 16:04Muğla'daki Mavi Bayraklı Plajlar DenetleniyorMuğla'daki Mavi Bayraklı Plajlar DenetleniyorUluslararası Çevre Eğitim Vakfı öncülüğünde ilgili kurumların yetkililerinden oluşan bir grup, Muğla'nın Bodrum ilçesindeki mavi bayraklı plaj ve marinalar ile yeşil anahtarlı tesisleri denetledi.
 • 17:39Kızılağaç ve Yalıçiftlik'te Aynı Günde İftar YemeğiKızılağaç ve Yalıçiftlik'te Aynı Günde İftar YemeğiRamazan ayı dolayısıyla düzenlenen ve Mumcular’dan başlatılan Bodrum Belediyesi iftar yemekleri, Kızılağaç ve Yalıçiftlik mahallelerinde devam etti.
 • 22:52Turizmciler, Bodrum Plajı'nı TemizlediTurizmciler, Bodrum Plajı'nı TemizlediGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Plaj temizliğinden görüntü- TUI Bodrum sorumlusu Arif Ceylan Satı ile röportajı- Turistler detay- Temizlik çalışması Turizmciler Bodrum Plajı'nı temizledi- Muğla'nın Bodrum ilçesinde, aralarında yerli ve yabancı turist rehberlerinin de bulunduğu 50 turizmci, Ortakent-Yahşi sahilinde kıyı temizliği yaptı Bodrum'da 50 turizmci, kıyı temizliği yaptı.
 • 18:09Çydd Bodrum Şubesi'nden Başkan Kocadon'a TeşekkürÇydd Bodrum Şubesi'nden Başkan Kocadon'a TeşekkürÇYDD Bodrum Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile makamında bir araya geldi.
 • 09:27Karayollarında DurumKarayollarının yenileme ve yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 15:09Bodrumda Halk Plajları Halka HazırBodrumda Halk Plajları Halka HazırBodrum Belediyesi, vatandaşına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla halk plajlarının eksiklerini tamamladı.
 • 17:04Bodrum Belediyesi Haziran Ayı Basın ToplantısıBodrum Belediyesi Haziran Ayı Basın ToplantısıBodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, düzenlenen olağan basın toplantısında Bodrum Belediyesinin faaliyetleri hakkında kamuoyuna bilgi verdi.
 • 11:59Survivor Sahra'nın Yarışmadaki Halinden Eser YokSurvivor Sahra'nın Yarışmadaki Halinden Eser YokSurvivor'dan elendikten sonra kendine bolca vakit ayıran Sahra Işık bikinisiyle görüntülendi. Sahra'nın Dominik'ten döndükten kısa süre sonra bu kadar kilo alması da dikkat çekti.
 • 14:31Başkan Kocadon, Şampiyon Folklorcuların Sevincini PaylaştıBaşkan Kocadon, Şampiyon Folklorcuların Sevincini PaylaştıYıldızlar Halkoyunları Geleneksel Düzenlemeli Dal’da Türkiye şampiyonluğunu elde eden Bodrumlu gençlerle buluşan Başkan Mehmet Kocadon, “Öğrencilerimiz inanmasaydı, velilerimiz ve eğitmenlerimiz inanmasaydı; bu güzel başarıyı yakalamak mümkün olmazdı.
 • 16:54Genç Çiftin Nikahını Başkan Kocadon KıydıGenç Çiftin Nikahını Başkan Kocadon KıydıBodrum gazetecilik yapan Nilüfer Kandırmış ile grafiker Cenk Demir Dünya evine girdi.
 • 08:28Koyulhisar'da Alt Yapı Çalışmaları Devam EdiyorKoyulhisar'da Alt Yapı Çalışmaları Devam EdiyorSivas İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Koyulhisar'da 5 köyü birbirine bağlayan Ortakent grup yolunu onarıma aldı.
 • 20:08Başkan Kocadon Yalıkavak Mahalle Sakinlerini DinlediBaşkan Kocadon Yalıkavak Mahalle Sakinlerini DinlediBodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Perşembe günkü mesaisini Yalıkavak Mahallesi’nde yer alan Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde vatandaşlar ile görüşerek değerlendirdi.
 • 19:12Prematüre Bebek Umuda UçtuPrematüre Bebek Umuda UçtuMuğla'nın Bodrum ilçesinde dünyaya gelen prematüre bebek, Sağlık Bakanlığına ait ambulans helikopterle Denizli'ye sevk edildi.
 • 17:26Prematüre Bebek Umuda UçtuBodrum'da, bir hastane 26 haftalık olarak dünyaya gelen ve solunum rahatsızlığı bulunan prematüre bebek, ambulans helikopterle Denizli'ye gönderildi.
 • 15:14Prematüre Bebek Ambulans Helikopterle Denizli'ye Sevk EdildiPrematüre Bebek Ambulans Helikopterle Denizli'ye Sevk EdildiBodrum’da 26 haftalık doğan prematüre bebek ambulans helikopterle Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi.
 • 17:25Rüzgarın Kızı Bodrumsporlu OlduRüzgarın Kızı Bodrumsporlu OlduSon olarak Güney Kore’nin Ulsan şehrinde gerçekleşen 2015 PWA Windsurf Dünya Kupası’nın ilk ayak yarışında dünya ikinciliği kupası kaldıran Lena Erdil, Bodrumsporlu oldu.
 • 11:43Sivas'ta Altyapı ÇalışmalarıSivas İl Özel İdaresince kırsalda altyapı çalışmalarının devam ettiği bildirildi.
 • 14:12Bodrumspor 'Un Eski ve Yeni Yöneticileri Kokteylde BuluştuBodrumspor 'Un Eski ve Yeni Yöneticileri Kokteylde BuluştuGeçtiğimiz Pazar günü yapılan Bodrum Belediyesi Bodrumspor genel kurulunda Rıza Karakaya başkanlığında seçilen yeni yönetime eski yönetici Caner Tuna tarafından hayırlı olsun kokteyli verildi.