SON DAKİKA NURAY ERÇAĞAN HABERLERİ

Son Dakika Nuray Erçağan Haberleri

 • 20 Haziran 2017 11:51 Kırmızı Fularlı Kız'ın Anne ve Babasına Cenaze Törenindeki Fotoğraflardan Soruşturma Kırmızı Fularlı Kız'ın Anne ve Babasına Cenaze Törenindeki Fotoğraflardan Soruşturma GEZİ eylemleri nedeniyle hakkında dava açılınca PKK'ya katılan 'Kırmızı fularlı kız' Ayşe Deniz Karacagil'in annesi Nuray Erçağan ile babası Ömer Karacagil'in, Rakka'da öldürülen kızlarının Kobani'de düzenlenen cenaze töreninde çekilen fotoğrafları yüzünden gözaltına alındığı ortaya çıktı.
 • 19 Haziran 2017 18:31 Ayşe Deniz Karacagil'in Annesi Babası Serbest Bırakıldı PYD'ye katıldıktan sonra Rakka'da öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in Kobani'de yapılan cenaze törenine katıldıktan sonra geldikleri Sabiha Gökçen Havalimanı'nda "Terör örgütü propagandası yapmak" suçundan gözaltına alınan babası Ömer Karacagil ve annesi Nuray Erçağan, adli kontrol...
 • 19 Haziran 2017 13:52 Arşiv Görüntü) Rakka'da Öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in Anne ve Babası Gözaltında TERÖR örgütü PKK'ya katıldıktan sonra Rakka'da öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in babası Ömer Karacagil ve annesi Nuray Erçağan "terör örgütü propagandası yapmak" suçlamasıyla gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.
 • 19 Haziran 2017 13:10 Rakka'da Öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in Anne ve Babası Gözaltında Rakka'da Öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in Anne ve Babası Gözaltında TERÖR örgütü PKK'ya katıldıktan sonra Rakka'da öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in babası Ömer Karacagil ve annesi Nuray Erçağan "terör örgütü propagandası yapmak" suçlamasıyla gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.
 • 19 Haziran 2017 13:02 Rakka'da Öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in Anne ve Babası Gözaltına Alındı Rakka'da Öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in Anne ve Babası Gözaltına Alındı * "Terör örgütü propagandası yapmak" suçlamasıyla Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gözaltına alınnan Ömer Karacagil ve Nuray Erçağan adliyeye sevkedildi.
 • 19 Haziran 2017 12:51 Dha İstanbul- Rakka'da Öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in Anne ve Babası Gözaltında Dha İstanbul- Rakka'da Öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in Anne ve Babası Gözaltında "Terör örgütü propagandası yapmak" suçlamasıyla Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gözaltına alınnan Ömer Karacagil ve Nuray Erçağan adliyeye sevkedildi.
 • 18 Nisan 2015 12:47 Polislerin Hakaret ve Tehdit Şikayetine 'Takipsizlik' Polislerin Hakaret ve Tehdit Şikayetine 'Takipsizlik' Antalya Sanatçılar Derneği'ne (ANSAN) tahsis edilen çay bahçesinin polis tarafından boşaltılması sırasıda gözaltına alınan 17 yaşındaki D.K. ve annesi Nuray Erçağan'ın, polislere hakaret ettikleri iddiasıyla ilgili olarak savcılık takipsizlik kararı verdi.
 • 07 Nisan 2015 16:33 Kırmızı Fularlı Kız'ın Annesi Antalya'da HDP Adayı Kırmızı Fularlı Kız'ın Annesi Antalya'da HDP Adayı HDP, Antalya'da Gezi Parkı eylemleri nedeniyle 103 yıl hapisle yargılanırken PKK'ya katılan 'Kırmızı Fularlı Kız'ın annesi Nuray Erçağan'ı, 3'üncü sıradan milletvekili adayı gösterdi.
 • 23 Şubat 2015 18:05 Antalya - 'Kırmızı Fularlı Kız'ın Annesi Hdp'den Aday Adayı Antalya - 'Kırmızı Fularlı Kız'ın Annesi Hdp'den Aday Adayı 'Kırmızı fularlı kız'ın annesi HDP'den aday adayı Antalya'daki Gezi Parkı eylemlerinde 'kırmızı fularlı kız' olarak tanınan ve iki ayrı davada 103 yıl hapis cezası istemiyle yargılanırken PKK'ya katılan 21 yaşındaki Ayşe Deniz Karacagil'in annesi Nuray Erçağan, 7 Haziran seçimleri için HDP'den aday adaylığı başvurusunda bulundu.
 • 23 Şubat 2015 17:39 Kırmızı Fularlı Kız'ın Annesi Hdp'den Aday Adayı Kırmızı Fularlı Kız'ın Annesi Hdp'den Aday Adayı Antalya'daki Gezi Parkı eylemlerinde 'kırmızı fularlı kız' olarak tanınan ve iki ayrı davada 103 yıl hapis cezası istemiyle yargılanırken PKK'ya katılan 21 yaşındaki Ayşe Deniz Karacagil'in annesi Nuray Erçağan, 7 Haziran seçimleri için HDP'den aday adaylığı başvurusunda bulundu.
 • 02 Aralık 2014 18:49 Antalya Ansan Gözaltısında Polislere İşkence Suçlaması Antalya Ansan Gözaltısında Polislere İşkence Suçlaması Antalya'da polisin biber gazlı müdahalesiyle tahliye edilen Antalya Sanatçılar Derneği'nin (ANSAN) çay bahçesinde gözaltına alınan 'Kırmızı fularlı kız' olarak tanınan Ayşe Deniz Karacagil'in kız kardeşine ters kelepçe takılmasıyla ilgili polisler hakkında işkence ve görevi kötüye kullanma suçlamalarıyla suç duyurusunda bulunuldu.
 • 02 Aralık 2014 08:03 'Kırmızı Fularlı Kız'ın Annesi ve Kız Kardeşi Gözaltında 'Kırmızı Fularlı Kız'ın Annesi ve Kız Kardeşi Gözaltında Gezi'deki eylemleri nedeniyle 103 yıl hapis cezası ile yargılanırken PKK'ya katılan 'Kırmızı fularlı kız' Ayşe Deniz Karacagil'in annesi ile kız kardeşi Antalya'da gözaltına alındı.
 • 01 Aralık 2014 23:35 Kırmızı Fularlı Kız'ın Annesi ve Kız Kardeşine Gözaltı Kırmızı Fularlı Kız'ın Annesi ve Kız Kardeşine Gözaltı "Kırmızı fularlı kız" olarak tanınan Ayşe Deniz Karacagil'in annesi ve kız kardeşi gözaltına alındı.
 • 26 Haziran 2014 16:27 PKK'ya Katılan 'Kırmızı Fularlı Kız'ın Annesi Diyarbakır'da Oturma Eyleminde PKK'ya Katılan 'Kırmızı Fularlı Kız'ın Annesi Diyarbakır'da Oturma Eyleminde Antalya'daki Gezi Parkı eylemlerine katıldığı için hakkında 98 yıl hapis istemiyle dava açılan ve 4 ay tutuklu kaldıktan sonra PKK'ya katılan 'Kırmızı fularlı kız' olarak tanınan Ayşe Deniz Karacagil'in annesi Nuray Erçağan, Diyarbakır'da çocuklarını PKK'nın bırakmasını isteyen ailelere karşı toplanan de kendilerine 'Barış anneleri' adını veren grubun oturma eylemine katıldı.
 • 23 Haziran 2014 17:27 Kırmızı Fularlı Kıza, Kırmızı Fularlı Hacker Kırmızı Fularlı Kıza, Kırmızı Fularlı Hacker Gezi Parkı eylemlerinde 'kırmızı fularlı kız' olarak tanınan 21 yaşındaki Ayşe Deniz Karacagil için Facebook'ta oluşturulan 'Ayşe Deniz Karacagil'e Özgürlük' sayfası, genç kızın PKK'ya katılmasının ardından hacklendi.
 • 30 Kasım 2013 11:39 'Kırmızı Fularlı Kız'a Tahliye Yok 'Kırmızı Fularlı Kız'a Tahliye Yok Antalya'da Gezi Parkı protestosu sonrasında örgüt üyeliğinden tutuklanan ve 'kırmızı fularlı kız' olarak bilinen 20 yaşındaki Ayşe Deniz Karacagil'le ilgili görülen 'tutukluluk incelemesinde', tutukluluğunun devamına karar verildi.
 • 12 Ekim 2013 12:59 'Kızımın Nakli Apar Topar Bir Sürgün' 'Kızımın Nakli Apar Topar Bir Sürgün' Antalya'da Gezi Parkı ve sonrasındaki olaylar nedeniyle tutuklanan ve taktığı kırmızı fuların 'sosyalizmi simgelediği' suçlamasına da maruz kalan 20 yaşındaki Ayşe Deniz Karacagil, Antalya'dan Alanya L tipi Cezaevi'ne nakledildi.