SON DAKİKA MUSTAFA SARIGÜL HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Sarıgül Haberleri


MUSTAFA SARIGÜL

ADAY-CHP-İSTANBUL-BÜYÜKŞEHİR

1956 yılında Erzincan'da doğdu.

Eğitimine sırasıyla Talatpaşa İlköğretim okulu, Şişli Ortaokulu, Zincirlikuyu Yapı Teknik Lisesi'nde devam etti ve Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden mezun oldu.

İş yaşamına Kağıthane Belediyesi,... Devamı

18:11
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti'li Aygün: "2014 yerel seçiminde can simidi olarak sarıldığınız Mustafa Sarıgül'ün 3,5 milyon dolar parayı Bank Ekspres'te Korkmaz Yiğit ile nasıl çaldığını orada burada konuşan arkadaşlar, bunu gelip buradan anlatsınlar.
14:23
Emir Sarıgül: Görevimden İstifa Ediyorum Emir SARIGÜL: GÖREVİMDEN İSTİFA EDİYORUM (ek görüntü) Emir Sarıgül, " Gelinen bu noktada her fırsatta belediyeyi yönetemediğinden şikayet eden Hayri İnönü'ye istediği fırsatı vermek üzere bugün itibariyle öncelikle Şişli Belediyesi Başkanvekilliği görevimden ve Şişli Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevimden istifa ediyorum" Sarıgül'e bina önünde bekleyen grup, sloganlarla destek verdi.
Emir Sarıgül: Görevimden İstifa Ediyorum
13:58
Emir Sarıgül: Görevimden İstifa Ediyorum (3) Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül, Şişli Belediyesi başkan vekilliği ve başkan yardımcılığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Emir Sarıgül: Görevimden İstifa Ediyorum (3)
13:49
Şişli Belediyesi ile İlgili Tartışmalar Şişli Belediye Başkanvekilliği ve Başkan Yardımcılığı görevlerinden istifa eden Emir Sarıgül: "Ne tehdit ne de küfür.
13:31
Hamzaçebi: 14 Aralık Operasyonu Hazırlanmış, Planmış Bir Operasyondur CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, 14 Aralık 2014 tarihinde yapılan operasyonun hazırlanmış, planmış bir operasyon olduğunu söyledi.
13:14
Emir Sarıgül: "Ne Tehdit, Ne Küfür Bunlar Bizim Tarzımıza Uygun Davranışlar Değil" Şişli Belediye Başkanvekilliği ve Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Emir Sarıgül, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün yaptığı açıklamaların gerçeği yansıtmadığını belirterek, “Ne tehdit, ne küfür bunlar bizim asla ve asla tarzımıza uygun davranışlar değildir” dedi.
12:11
Mustafa Sarıgül'den Oğluna Destek Tweet'i Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’yle yaşadığı sorunlar nedeniyle Şişli Belediye Başkanvekili ve Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Emir Sarıgül’e, babası Mustafa Sarıgül Twitter’dan “Üzülme oğlum” diyerek destek verdi.
Mustafa Sarıgül'den Oğluna Destek Tweet'i
11:45
Mustafa Sarıgül'den İstifaya İlk Yorum Şişli Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Emir Sarıgül'e, babası Mustafa Sarıgül'den destek geldi. Sarıgül tweet atarak "Üzülme oğlum" dedi.
Mustafa Sarıgül'den İstifaya İlk Yorum
11:28
Emir Sarıgül İstifa Etti , Sarıgül Kimdir ? Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül Şişli Belediyesi'ndeki görevinden istifa etti. Belediye başkan yardımcısı Emir Sarıgül, görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Emir Sarıgül İstifa Etti , Sarıgül Kimdir ?
10:45
Mustafa Sarıgül: "Hayri İnönü, Sitemlerimi Tehdit Olarak Algılıyorsa Takdir Kamuoyunun" Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün kendisine yönelik yaptığı açıklamalara Twitter hesabından cevap veren Şişli Belediye Eski Başkanı Mustafa Sarıgül, İnönü’nün açıklamalarını hayretle okuduğunu belirterek, “Sayın Hayri İnönü, benim sitemlerimi tehdit olarak algılıyorsa, konuyu kamuoyunun takdirine bırakıyorum” dedi.
Mustafa Sarıgül: 'Hayri İnönü, Sitemlerimi Tehdit Olarak Algılıyorsa Takdir Kamuoyunun'
09:55
Sarıgül'den Hayri İnönü'ye: Tebrik Ediyorum "Beni tehdit eden Mustafa Sarıgül" diyen Hayri İnönü'ye Twitter'dan yanıt veren Mustafa Sarıgül "Demek ki iyiliğin de bir bedeli varmış; Hayri'yi tebrik ediyorum!" dedi.
Sarıgül'den Hayri İnönü'ye: Tebrik Ediyorum
20:22
Şişli Belediyesi ile İlgili Tartışmalar Şişli Belediye Başkanı İnönü: "Belediyemiz başkan yardımcısı Emir Sarıgül hakkındaki görüşmelerin, eşimin ifade ettiği Mustafa Sarıgül ile yaşanmışlıklarla birbirine karıştırılarak, algıların yanıltılması kabul edilebilir nitelikte değildir.
17:37
Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'den Açıklama Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, eşi Nazlı İnönü ve kendisiyle ilgili basında yer alan haberlerle ilgili açıklama yaptı.
15:46
İhsan Özkes: İktidar Dini Törenleri Cemaati Haklama Arenasına Dönüştürdü CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, iktidarın dini törenleri cemaati haklama arenasına dönüştürdüğünü söylediCHP Konya Milletvekili Atilla Kart ve İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te basın toplantısı düzenledi.
14:42
Hazreti Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Törenleri CHP İstanbul milletvekili Özkes: "Mevlanımızın gecesine siyasetin, ayrışmanın, kutuplaştırmanın gölgesi düşmüştür" CHP Konya Milletvekili Kart: "Mevlana'nın 7 öğüdünden bihaber olanların cumhurun başkanı, devletin başı görevlerini bihakkın yapmadıkları, yapamayacakları bir kez daha ortaya çıktı"
13:59
CHP'li Onur: "Seçilmiş Belediye Başkanı Var, Hepimiz Onun Arkasında Olacağız" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Melda Onur, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül tarafından tehdit edildiği iddialarına ilişkin, “Seçilmiş belediye başkanı var. Hepimiz onun arkasında olacağız” dedi.
12:54
CHP'li Onur Açıklaması "Şişli'de seçilmiş Belediye Başkanı var. Hepimiz onun arkasında olacağız"
11:49
Şişli Belediyesi ile İlgili Tartışmalar Eski Şişli Belediye Başkanı Sarıgül: "Nazlı İnönü, şahsımla ilgili gerçek dışı suçlama ve iftiralarda bulunmaktadır.
11:31
Mustafa Sarıgül'den, Nazlı İnönü'ye Yanıt Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, kendisiyle ilgili açıklamalarda bulunan Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün eşi Nazlı İnönü’ye yanıt verdi.
08:13
Hayri İnönü'nün Eşi: Sarıgül Bizi Ölümle Tehdit Etti Hayri İnönü'nün eşi Doç. Dr. Nazlı İnönü, eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün kendilerini ölümle tehdit ettiğini belirterek "Çocuklarım için korkuyorum" dedi.
Hayri İnönü'nün Eşi: Sarıgül Bizi Ölümle Tehdit Etti
15:15
İhsan Özkes, Şişli Belediyesi ile İlgili Tartışmalara İlişkin Açıklama Yaptı -1 CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Şişli Belediyesi ile ilgili tartışmalara ilişkin, Belediye Başkanı Hayri İnönü ve Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül'ün, TBMM'de, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptıkları görüşmede, tokalaşıp, birlikte çalışma sözü verdiklerini söyledi.
18:09
Eski Şişli Belediye Başkanı Sarıgül Bolu'da Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, “Şişli Belediye Meclisi’nin verdiği kararlara ben de dahil herkes uymak zorundadır” dedi.
Eski Şişli Belediye Başkanı Sarıgül Bolu'da
16:44
Bolu Mustafa Sarıgül Belediye Başkanı Meclisinin Kararlarına Uymakla Mükelleftir Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Şişli Belediyesi'nde meclisin verdiği kararlara başkanın uyması gerektiğini belirterek, Belediye meclisinin verdiği kararlara ben yıllarca uydum, her belediye başkanı da meclisin vereceği kararlara uymakla mükelleftir dedi.
Bolu Mustafa Sarıgül Belediye Başkanı Meclisinin Kararlarına Uymakla Mükelleftir
16:43
Mustafa Sarıgül: Belediye Başkanı Meclisinin Kararlarına Uymakla Mükelleftir Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Şişli Belediyesi'nde meclisin verdiği kararlara başkanın uyması gerektiğini belirterek, "Belediye meclisinin verdiği kararlara ben yıllarca uydum, her belediye başkanı da meclisin vereceği kararlara uymakla mükelleftir" dedi.
Mustafa Sarıgül: Belediye Başkanı Meclisinin Kararlarına Uymakla Mükelleftir
14:50
'Şişli'de Abartılacak Problem Yok' Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile yardımcısı Emir Sarıgül arasında yaşanan çekişme sürüyor.
'Şişli'de Abartılacak Problem Yok'
13:00
Şişli'deki İnönü-Sarıgül Gerilimi CHP'yi Harekete Geçirdi Şişli Belediyesi'nde Emir Sarıgül'ün makam odası dahil bütün birimler yeni binaya taşındı, Başkan eski binada tek başına kaldı. Gerilim genel merkezi harekete geçirdi.
Şişli'deki İnönü-Sarıgül Gerilimi CHP'yi Harekete Geçirdi
18:59
Şişli Belediye Başkanı İnönü, Berlin'de Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, "Sarıgül ile şayet gizli bir buluşma yapmak istesem, bunun için Almanya'ya gelmeye değmez." dedi.
17:26
Şişli Belediye Başkanı İnönü, Berlin'de Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, "Sarıgül ile şayet gizli bir buluşma yapmak istesem, bunun için Almanya'ya gelmeye değmez." dedi.
21:00
Sarıgül'den Simav İlçesine Ziyaret Şişli eski Belediye Başkanı ve 29 Mart yerel seçimlerin CHP'den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mustafa Sarıgül, Simav ilçesini ziyaret etti.
Sarıgül'den Simav İlçesine Ziyaret
19:26
Sarıgül'den Simav İlçesine Ziyaret İstanbul'un Şişli ilçesinin eski Belediye Başkanı ve 29 Mart yerel seçimlerin CHP'den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mustafa Sarıgül, Simav ilçesini ziyaret etti.
18:22
CHP'li Sarıgül'den, Sandığa Gitmeyen Kuşu Halkına Destek Chp'li Mustafa Sarıgül, Yerel Yönetimler Yasası kapsamında nüfusu 2 binin altına düştüğü için belde statüsünü kaybederek köye dönüşen ve iki kez sandığa gitmeyerek tepkisini gösteren Kütahya'nın Simav İlçesi'ne bağlı Kuşu'da yaşayanları ziyaret etti.
CHP'li Sarıgül'den, Sandığa Gitmeyen Kuşu Halkına Destek
18:14
Uşak CHP'li Sarıgül'den Kuşulular'a Destek CHP'li Mustafa Sarıgül, Yerel Yönetimler Yasası kapsamında nüfusu 2 binin altına düştüğü için belde statüsünü kaybederek köye dönüşen ve iki kez sandığa gitmeyerek tepkisini gösteren Kütahya'nın Simav İlçesine bağlı Kuşu'da yaşayanları ziyaret etti.
Uşak CHP'li Sarıgül'den Kuşulular'a Destek
17:53
Mustafa Sarıgül Simav'da Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Kütahya’nın Şaphane ve Simav ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.
Mustafa Sarıgül Simav'da
13:32
Kılıçdaroğlu, Başkanlarla Yerel Yönetimleri Konuştu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde partisince düzenlenen bölge toplantısına katıldı.
Kılıçdaroğlu, Başkanlarla Yerel Yönetimleri Konuştu
12:41
Kılıçdaroğlu ile Buluştular Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde partisince düzenlenen bölge toplantısına katıldı.
Kılıçdaroğlu ile Buluştular
17:42
Tunceli Olaylarıyla İlgili Komisyon Kuralım Dedik, AKP'lilerce Reddedildi' Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, her ülkenin tarihinde yanlışlıklar, eksiklikler, hatalar, acı olaylar olduğunu ama önemli olanın ülkelerin kendi tarihleriyle yüzleşmesi olduğunu söyledi.
15:43
Kılıçdaroğlu'nun Kayınvalidesi Gözyaşlarıyla Uğurlandı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 88 yaşında vefat eden kayınvalidesi Fatma Özdağ'ın cenazesi, Tunceli'nin Nazimiye ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.
Kılıçdaroğlu'nun Kayınvalidesi Gözyaşlarıyla Uğurlandı
14:48
Kılıçdaroğlu'nun Kayınvalidesinin Cenazesi Toprağa Verildi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesi Fatma Özdağ'ın cenazesi, Tunceli'nin Nazımiye ilçesine bağlı Ayranlı köyünde toprağa verildi.
Kılıçdaroğlu'nun Kayınvalidesinin Cenazesi Toprağa Verildi
14:31
Kılıçdaroğlu'nun Kayınvalidesinin Cenazesi Toprağa Verildi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesi Fatma Özdağ'ın cenazesi, Tunceli'nin Nazımiye ilçesine bağlı Ayranlı köyünde toprağa verildi.
Kılıçdaroğlu'nun Kayınvalidesinin Cenazesi Toprağa Verildi
14:13
Kılıçdaroğlu'nun Kayınvalidesi Toprağa Verildi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesi Fatma Özdağ'ın cenazesi, Tunceli'nin Nazımiye ilçesine bağlı Ayranlı köyünde toprağa verildi.
Kılıçdaroğlu'nun Kayınvalidesi Toprağa Verildi
14:08
Kılıçdaroğlu'nun Kayınvalidesinin Cenazesi Toprağa Verildi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesi Fatma Özdağ'ın cenazesi, Tunceli'nin Nazımiye ilçesine bağlı Ayranlı köyünde toprağa verildi.
Kılıçdaroğlu'nun Kayınvalidesinin Cenazesi Toprağa Verildi
13:31
Kılıçdaroğlu, Kayınvalidesini Son Yolculuğuna Uğurladı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kocaeli'nde hastanede hayatını kaybeden kayınvalidesi ve aynı zamanda teyzesi Fatma Özdağ'ı son yolculuğuna uğurladı.
12:42
Kemal Kılıçdaroğlu, Kayınvalidesinin Cenaze Törenine Katıldı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kayınvalidesi Fatma Özdağ’ın cenaze törenine katılmak üzere Tunceli’ye geldi.
Kemal Kılıçdaroğlu, Kayınvalidesinin Cenaze Törenine Katıldı
12:10
Kılıçdaroğlu'ndan Kayınvalidesine Son Görev CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, önceki gün hayatını kaybeden kayınvalidesi Fatma Özdağ'ı Tunceli'de düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurladı.
Kılıçdaroğlu'ndan Kayınvalidesine Son Görev
10:05
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Tunceli'ye Gitti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, uçakla geldiği Elazığ’dan karayolu ile kayınvalidesinin cenaze törenine katılmak üzere Tunceli’ye gitti.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Tunceli'ye Gitti
18:53
Kılıçdaroğlu Deniz Gezmiş'in Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN / İstanbul DHA CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki bir grup CHP'li 68 Kuşağı'nın öğrenci hareketi liderlerinden Deniz Gezmiş'in dün vefat eden 94 yaşındaki annesi Mukaddes Gezmiş'in evine gidip oğlu Bora Gezmiş'e taziye ziyaretinde bulundu.
Kılıçdaroğlu Deniz Gezmiş'in Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu
17:47
Kılıçdaroğlu'ndan Deniz Gezmiş'in Ailesine Taziye Ziyareti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz gün vefat eden Deniz Gezmiş'in 94 yaşındaki annesi Mukaddes Gezmiş için taziye ziyaretinde bulundu.
17:15
Kılıçdaroğlu'ndan Gezmiş Ailesine Taziye Ziyareti CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: ''Türkiye'nin en yürekli insanı Deniz Gezmiş'i askerler astılar.
Kılıçdaroğlu'ndan Gezmiş Ailesine Taziye Ziyareti
17:04
Kılıçdaroğlu'ndan Deniz Gezmiş'in Ailesine Taziye Ziyareti Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 68 Kuşağı'nın öğrenci hareketi liderlerinden Deniz Gezmiş'in dün vefat eden 94 yaşındaki annesi Mukaddes Gezmiş'in evine gidip oğlu Bora Gezmiş'e taziye ziyaretinde bulundu.
Kılıçdaroğlu'ndan Deniz Gezmiş'in Ailesine Taziye Ziyareti
18:24
Sarıgül'den Emine Ülker Tahran Yorumu Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Emine Ülker Tarhan'ın CHP'den istifa edip yeni parti kurmasıyla ilgili; "Bölünürsek küçülürüz, bütünleşirsek büyürüz " dedi.
Sarıgül'den Emine Ülker Tahran Yorumu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 12:51:17. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUSTAFA SARIGÜL HABERLERİ
[Hata Bildir]