16:4500
SON DAKİKA MUSTAFA SARIGÜL HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Sarıgül Haberleri


MUSTAFA SARIGÜL

ADAY-CHP-İSTANBUL-BÜYÜKŞEHİR

1956 yılında Erzincan'da doğdu.

Eğitimine sırasıyla Talatpaşa İlköğretim okulu, Şişli Ortaokulu, Zincirlikuyu Yapı Teknik Lisesi'nde devam etti ve Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden mezun oldu.

İş yaşamına Kağıthane Belediyesi,... Devamı

  Özkahraman'ın Cenazesi CHP'lileri Bir Araya Getirdi

  Chp İstanbul Bahçelievler eski İlçe Başkanı Hüseyin Özkahraman'ın kardeşi Mustafa Özkahraman için Yenibosna Cemevi'nde tören düzenlendi. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  CHP, Mehmet Bekaroğlu'na PM Üyeliği Teklif Etti

  CHP, Mehmet Bekaroğlu'na PM Üyeliği Teklif Etti

  CHP'nin eski vekil Mehmet Bekaroğlu'na PM üyeliği için teklif götürdüğü ortaya çıktı. Teklifi doğrulayan Bekaroğlu "Olumlu ya da olumsuz karar vermedim" dedi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Kılıçdaroğlu, CHP'yi Bırakma Şartını Açıkladı

  Kılıçdaroğlu, CHP'yi Bırakma Şartını Açıkladı

  Köşk seçimlerinde alınan başarısızlık sonrası istifaya davet edilen CHP Lideri Kılıçdaroğlu, 2015 seçimlerinde oy kaybetmeleri durumunda partiyi bırakacağını belirtti. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Şahin, Sarıgül ve Kocaoğlu'na Meydan Okudu

  Başkan Şahin, Sarıgül ve Kocaoğlu'na Meydan Okudu

  ALS'ye destek olan Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na meydan okudu. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Mansur Yavaş, İnce ve Kılıçdaroğlu'nu Karşı Karşıya Getirdi

  Mansur Yavaş, İnce ve Kılıçdaroğlu'nu Karşı Karşıya Getirdi

  CHP'de kızışan kurultay savaşında Muharrem İnce'nin yerel seçimlerin flaş ismi Mansur Yavaş için harekete geçmesi Kılıçdaroğlu'nu endişelendirdi. (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Haluk Koç: 'Kurultayın tarihi ve yapılacağı yer bellidir' -

  Haluk Koç: "Kurultayın tarihi ve yapılacağı yer bellidir" -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 28 Ağustos'taki yemin törenine ilişkin, "Sayın Genel Başkanımız, yemin törenine katılmayacak. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Haluk Koç, Alman istihbaratının Türkiye’yi dinlemesine ilişkin, “Dışişleri Bakanı ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan neden bu konuda hiçbir şey söylemiyorlar. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Koç: Anayasal Kurumlar Görevlerini Yapamaz Hale Getirildi (2)

  'gül, PARTİYE KAZANDIRDIĞI DAVUTOĞLU'NA RAKİP OLACAK' Abdullah Gül için bundan sonraki sürecin nasıl olacağına dair yorumda bulunan Haluk Koç, Gül'ün oyun dışı bırakıldığını iddia etti. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (2) "(Erdoğan'ın yemin töreni) Sayın Genel Başkanımız, yemin törenine katılmayacak. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Koç (2/son): Kılıçdaroğlu Erdoğan'ın Yemin Törenine Katılmayacak

  CHP'li Koç (2/son): Kılıçdaroğlu Erdoğan'ın Yemin Törenine Katılmayacak

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun 12. Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 28 Ağustos'ta Meclis'te yapılacak yemin törenine katılmayacağını söyledi. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Turgay Ece Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Turgay Ece Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Galatasaray’ın eski yöneticilerinden ve futbolcularından Turgan Ece son yolculuğuna uğurlandı. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Turgan Ece'nin Naaşı Toprağa Verildi

  Galatasaray'ın önceki gün hayatını kaybeden eski futbolcu ve yönetici Turgan Ece son yolculuğuna uğurlandı. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Turgan Ece, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Turgan Ece, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Geçtiğimiz günlerde vefat eden Galatasaray'ın eski futbolcularından ve idarecilerinden Turgan Ece, son yolculuğuna uğurlandı. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.10.2014 16:45:00. #1.11#