11:5800
SON DAKİKA MUSTAFA SARIGÜL HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Sarıgül Haberleri


MUSTAFA SARIGÜL

ADAY-CHP-İSTANBUL-BÜYÜKŞEHİR

1956 yılında Erzincan'da doğdu.

Eğitimine sırasıyla Talatpaşa İlköğretim okulu, Şişli Ortaokulu, Zincirlikuyu Yapı Teknik Lisesi'nde devam etti ve Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden mezun oldu.

İş yaşamına Kağıthane Belediyesi,... Devamı

  CHP'li Mustafa Sarıgül Bodrum'da Açıklaması

  CHP'li Mustafa Sarıgül Bodrum'da Açıklaması

  "Bütün demokratik ülkelerde ilk turda her parti kendi adayını gösterir. İkinci turda zaten çatı adayı oluşuyor" (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Sarıgül, Maden İşçilerini Ziyaret Etti

  Sarıgül, Maden İşçilerini Ziyaret Etti

  Şişli eski Belediye Başkanı ve 30 Mart yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mustafa Sarıgül, enerji ve maden işçilerinin direniş çadırını ziyaret etti. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Sarıgül'ün Getirdiği Erzak, Soma'ya Gönderilecek

  Sarıgül'ün Getirdiği Erzak, Soma'ya Gönderilecek

  CHP'li Mustafa Sarıgül tarafından bir kamyonla Yatağanlı enerji ve maden işçilerine dağıtılmak üzere getirilen erzak, sendikalar tarafından Soma'ya gönderilmek üzere teslim alındı. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Mustafa Sarıgül, Muğla'da Açıklaması

  CHP'li Mustafa Sarıgül, Muğla'da Açıklaması

  "Birinci turda ortak aday, ortada kalır. Ortak adayın kolay kolay sahibi olmaz. Ortak adayın kampanyasında kimse hızlı bir şekilde hareket etmez. O yüzden birinci turda herkes kendi adayını göstermeli" (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Sarıgül'den Bayrak ve Cumhurbaşkanlığı Değerlendirmesi

  Muğla Büyükşehir Belediyesi ve yeni kurulan ilçelerden Menteşe Belediyesi'ni ziyaret eden Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Diyarbakır 2'nci Hava Kuvveti Komutanlığı'ndaki Türk bayrağının indirilmesi ile Cumhurbaşkanlığı seçimini değerlendirdi. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Mustafa Sarıgül'e Yatağan'da Yoğun İlgi

  Mustafa Sarıgül'e Yatağan'da Yoğun İlgi

  Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Örgütü’nün daveti üzerine Muğla’ya gelen Şişli Eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül Yatağan’da CHP Yatağan İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Osman Gürün: Benim İçin Sarıgül İBB Başkanıdır

  Osman Gürün: Benim İçin Sarıgül İBB Başkanıdır

  Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Mustafa Sarıgül'ün manevi olarak İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı olduğunu belirtti. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Kılıçdaroğlu'ndan Mustafa Sarıgül'e Sürpriz Telefon

  Kılıçdaroğlu'ndan Mustafa Sarıgül'e Sürpriz Telefon

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu "çatı aday" formülünü eleştiren Mustafa Sarıgül'ü arayarak kritik süreçte partiye destek olması uyarısında bulundu. (07 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Milletvekili Önen'den Oy Pusulalı Cumhurbaşkanlığı Mesajı

  Milletvekili Önen'den Oy Pusulalı Cumhurbaşkanlığı Mesajı

  AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin Önen, sosyal medya sitesinden, üzerinde '10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Oy Pusulası' yazılı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafının yer aldığı oy pusulası paylaştı. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması

  "Eğer bir süreç, adına 'çözüm süreci' diyorsunuz. Bir süreç başarılıysa insanlar dağa mı çıkar yoksa kente mi inerler? (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  AK Partili Vekilden 'Cumhurbaşkanlığı Oy Pusulası' Tweeti

  AK Partili Vekilden "Cumhurbaşkanlığı Oy Pusulası" Tweeti

  AK Partili Vekil Emin Önen, Twitter'dan, '10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Oy Pusulası' yazılı temsili oy pusulası fotoğrafı paylaştı. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Ak Partili Önen'den 'Cumhurbaşkanlığı Oy Pusulası' Tweetı

  Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin Önen, sosyal medya sitesi twitterdan, üzerinde '10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Oy Pusulası' yazılı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafının altında 'evet' yazılı temsili oy pusulası fotoğrafı paylaştı. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Ak Partili Kapusuz: Çatı Kurulamadan Çatırdıyor

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, Mustafa Sarıgül'ün "Ortak aday ortada kalır, Ortak adaya kimse destek vermez" sözlerini "çatı kurulmadan çatırdıyor" ifadeleri ile değerlendirdi. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Sarıgül: CHP Yerel Seçimlerde Sandıkları Koruyamadı

  Sarıgül: CHP Yerel Seçimlerde Sandıkları Koruyamadı

  İngiltere parlamentosu'nda konuşan CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, 30 Mart yerel seçimlerinde CHP'nin yeteri kadar sandıkları koruyamadıklarını belirterek, "Sandıklara sahip çıkılamadığı sürece 500 defa da seçim yapılsa sonucu farklı olmaz" dedi. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Sarıgül: 'Çatı Aday Ortada Kalır. Ortak Adayın Sahibi Olmaz'

  Sarıgül: "Çatı Aday Ortada Kalır. Ortak Adayın Sahibi Olmaz"

  İngiliz Parlamentosunda konuşan eski Şişli Belediye Başkanı ve son yerel seçimlerdeki CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde muhalefetin oluşturmaya çalıştığı çatı aday konusunda, “Çatı aday zaten ikinci turda oluşuyor. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Mustafa Sarıgül: 'Çatı Aday Ortada Kalır'

  Mustafa Sarıgül: 'Çatı Aday Ortada Kalır'

  İngiliz Parlamentosunda konuşan eski Şişli Belediye Başkanı ve son yerel seçimlerdeki CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili konuştu. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Mikrofonun Sihirli Sesleri Ödüllerini Aldı

  Mikrofonun Sihirli Sesleri Ödüllerini Aldı

  Radyocuların ödüllendirildiği ve alanında bir ilk olan Sihirli Mikrofon Ödüllerinin bu yıl ikincisi düzenlendi. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Sarıgül Çatı Adaya Karşı

  Sarıgül Çatı Adaya Karşı

  Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Londra'da katıldığı bir konferansta, cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin konuştu. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Marmara Radyosu'na Ödül

  Marmara Radyosu, 2.Sihirli Mikrofon Ödül Töreni'nde, 'Yılın Üniversite Radyosu' seçildi. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.07.2014 11:58:38. #1.13#