SON DAKİKA MUHAMMED CETİN/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Muhammed Cetin/biyografisi Haberleri

 • 09:39Dr. Çetin Emzirmenin Önemine Dikkat ÇektiDr. Çetin Emzirmenin Önemine Dikkat Çekti1-7 Ekim Emzirme Haftası ile ilgili olarak bir açıklama yapan Erzincan Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mehmet Oğuz Çetin, emzirmenin önemine dikkat çekti.
 • 23:42Gamze Hicran Çetin 'Karlar Düşer'Gamze Hicran Çetin 'Karlar Düşer'O Ses Türkiye'nin 6 Ekim Salı yayınlanan bölümünde Gamze Hicran Çetin, Karlar Düşer şarkısını seslendirdi.
 • 18:36Küçük Mülteci Muhammed Beş Gündür KayıpBerlin’de dört yaşındaki bir mülteci çocuk kayıplara karıştı.
 • 09:30Galatasaray, Muhammed Demir'i Transfer EdiyorGalatasaray, Muhammed Demir'i Transfer EdiyorGalatasaray, Gaziantep'in golcüsünü transfer etmek için harekete geçerken son teklif paketinde, Koray Günter artı Tarık Çamdal'ın bonservisi ve bir miktar para önerisi var.
 • 15:45Davut Çetin: Davut Çetin: "Eylül Ayı Enflasyonu Beklentilerin Üzerinde"Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, 2015 Eylül ayı enflasyonun beklentilerin üzerine çıktığını söyledi.
 • 11:39Muhammed", 2015 Bitmeden Vizyona Girecekİranlı yönetmen, yapımcı ve senarist Mecid Mecidi, Hz. Muhammed'in çocukluğunu konu alan filmi "Muhammed" 2015 yılı bitmeden Türkiye'de gösterilecek.
 • 20:11İranlı Yönetmenin İranlı Yönetmenin "Muhammed" Filmi Türkiye'de Gösterime GirecekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Filmin özel gösterimi için gelen davetliler ve filmden kareler- İranlı yönetmen Mecid Mecidi ile röportaj İranlı yönetmen, yapımcı ve senarist Mecid Mecidi, Hz. Muhammed'in çocukluğunu konu alan "Muhammed" filminin yakında Türkiye'de vizyona gireceğini söyledi.
 • 18:43MHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin, Beypazarı'ndaMHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, seçim çalışmaları kapsamında Ankara'nın Beypazarı ilçesinde muhtarlarla buluştu.
 • 18:32İranlı Yönetmenin "Muhammed" Filmi Türkiye'de Gösterime Girecekİranlı yönetmen, yapımcı ve senarist Mecid Mecidi, Hz. Muhammed'in çocukluğunu konu alan "Muhammed" filminin yakında Türkiye'de vizyona gireceğini söyledi.
 • 15:41MHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin, Beypazarı'ndaMHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin, Beypazarı'ndaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin'in açıklamaları-Beypazarı ziyareti ve ilçe başkanlığı ziyareti MHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin, Beypazarı'nda- Çetin: "İnsanların problemlerinin TBMM'de çözümü noktasında, ihtiyaç hissedilen kanunların hazırlanması noktasında, yerinde tespitler yapmak amaçlı ziyaretlerde bulunuyoruz" MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, "İnsanların problemlerinin TBMM'de çözümü noktasında, ihtiyaç hissedilen kanunların hazırlanması noktasında, yerinde tespitler yapmak amaçlı ziyaretlerde bulunuyoruz" dedi.
 • 14:29MHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin, Beypazarı'ndaMHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, "İnsanların problemlerinin TBMM'de çözümü noktasında, ihtiyaç hissedilen kanunların hazırlanması noktasında, yerinde tespitler yapmak amaçlı ziyaretlerde bulunuyoruz" dedi.
 • 13:04Atso Başkanı Çetin: Dünyayı İzlemeyen, İçine Kapanmış Bir Ülke HavasındayızAtso Başkanı Çetin: Dünyayı İzlemeyen, İçine Kapanmış Bir Ülke HavasındayızTürkiye siyasetinde yaşanan gelişmeler, terör olayları ve ülkenin dış dünya ile ilgisini değerlendiren Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, “Dünyayı izlemeyen, kendi içine kapanmış bir ülke havasındayız.” dedi.