SON DAKİKA MUHAMMED CETİN/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Muhammed Cetin/biyografisi Haberleri

 • 17:49Gabriel: Avrupa'yı Yunanistan Konusundan Daha Çetin Sorunlar BekliyorGabriel: Avrupa'yı Yunanistan Konusundan Daha Çetin Sorunlar BekliyorAlman Sosyal Demokrat Parti (SPD) Genel Başkanı, Federal Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi Bakanı Sigmar Gabriel, Yunanistan’daki referandumu değerlendirdi.
 • 13:53Feride ÇetinFeride Çetin13.Adana Altın Koza Film Festivalinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldığı İki Genç Kız filmiyle oyunculuğa adım atan Feride Çetin, 48. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Film ödülünü kazanan Güzel Günler Göreceğiz sinema filminde Figen...
 • 14:06Çetin Doğan: Savcılığın Temyiz Talebi Reddedilsin, Beraat Onansın...Anadolu cumhuriyet Başsavcılığı'nın Balyoz Davası'nda aralarında Emekli Orgeneral Çetin Doğan'ın da bulunduğu 7 sanığa verilen beraat kararını temyiz etmesi, sanıkları harekete geçirdi.
 • 13:50Çetin Doğan: Savcılığın Temyiz Talebi Reddilsin, Beraat OnansınÇetin Doğan: Savcılığın Temyiz Talebi Reddilsin, Beraat OnansınAnadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Balyoz Davası'nda aralarında Doğan'ın da bulunduğu 7 sanığa verilen beraat kararını temyiz etmesi, sanıkları harekete geçirdi.
 • 12:09Çetin: Çetin: "Jurassıc Park Çukurova'nın Yüz Akı Olacak"Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ses, ışık ve harekete duyarlı dinozorların yer alacağı Jurassic Park’ın yapımının hızla devam ettiğini belirterek, “Bu park eğlence merkezi ve ilgi odağı olacak.
 • 17:09Atso Başkanı Davut Çetin, Enflasyon Rakamlarını DeğerlendirdiAtso Başkanı Davut Çetin, Enflasyon Rakamlarını DeğerlendirdiAntalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) tarafından açıklanan Haziran ayı enflasyon rakamlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 12:59Başkan Çetin İlçe Halkına İftar VerdiPursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, her yıl olduğu gibi bu sene de hemşerileriyle bir araya gelerek iftar yaptı.
 • 14:14Medipol Başakşehir'de Musa Muhammed ve Cenk Ahmet İmzaladıMedipol Başakşehir, Cenk Ahmet Alkılıç ile 2+1 yıllık, Nijeryalı Musa Muhammed ile de 3+1 yıllık sözleşme imzaladı.
 • 13:45İngiltere'de "Hz. Muhammed Karikatürleri" Sergisi Tartışmasıİngiltere'nin başkenti Londra'da eylül ayında açılması planlanan "Hazreti Muhammed karikatürleri" sergisi tartışmalara neden oldu.
 • 13:35Yeni Malatyaspor Muhammed Reis ve Ramazan Sal ile GörüşüyorYeni Malatyaspor Muhammed Reis ve Ramazan Sal ile GörüşüyorTransferde sıcak saatler yaşayan PTT 1. Lig ekibi Yeni Malatyaspor, Nijeryalı Mba transferinin ardından ses getirecek iki transfere daha imza atmaya hazırlanıyor.
 • 08:58Türkiye Kamu-sen Nevşehir Temsilcisi Çetin AçıklamasıTürkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilcisi Turgay Çetin, Çin zulmünün, Müslüman Türklerin yaşadığı Doğu Türkistan’da devam ettiğini ve Ramazan ayında bile zulmün artarak sürdüğü Çin’de yaşananları büyük bir üzüntü ile takip ettiklerini söyledi.
 • 13:23Çetin Kılınç Kilis Vali Yardımcılığına AtandıÇetin Kılınç Kilis Vali Yardımcılığına AtandıSarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç, Kilis Vali Yardımcılığı’na atandı.
 • 14:07Suriyeli Muhammed Şifa ArıyorSuriyeli Muhammed Şifa ArıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çadırkentten detay görüntü, - Küçük Muhammed'in yaşadığı çadırdan detay, - Küçük Muhammed'in ailesinden detay görüntü, - Küçük Muhammed ile röportaj, - Küçük Muhammed'in annesi ile röportaj, Suriyeli Muhammed şifa arıyor- Doğuştan kafatasının sol kısmında kemik bulunmayan ve şişlik oluşan ayrıca sağ tarafı felç olan 9 yaşındaki Suriyeli Muhammed Hisro, kendisine "şifa" olacak eli bekliyor- Anne Şadiye Hisro: - "İnşallah oğlum, Türkiye'de tedavi görür ve ameliyat edilir. Oğlumun sağlığına kavuşmasından başka bir şey istemiyorum" SALİM TAŞ - Suriye'deki iç savaştan kaçarak ailesiyle Türkiye'ye sığınan ve rahatsızlığı nedeniyle kafası sürekli büyüyen ayrıca sağ tarafı felç olan 9 yaşındaki Muhammed Hisro, Türkiye'de şifa bulmak istiyor.