SON DAKİKA MAGAZİN HABERLERİ HABERLERİ

Son Dakika Magazin Haberleri Haberleri

03:32
Yurtdışına Rekor Kitap Desteği KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in tüm Bakanlık birimlerine etkin çalışma talimatı vermesinin ardından kültürden turizme her alandan başarı haberleri geliyor.
02:33
12 Milyonluk Konvoy 13 Şubat 'ta vizyona girecek olan 'Kod Adı K.O.Z.' filminde; her şeyin gerçeğine uygun olarak yapılması için hiçbir masraftan kaçınılmadı. Türk siyasetinin yakın tarihine ışık tutacak olan, dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Cem ..
23:50
Kurtalan ve Eruh'ta Kobani Kutlamaları Siirt'in Kurtalan ve Eruh ilçelerinde IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine kutlama yapıldı.
Kurtalan ve Eruh'ta Kobani Kutlamaları
23:11
Kızıltepe'de Kobani Kutlamaları YPG güçleri ve Peşmergenin, terör örgütü IŞİD'i Kobani'den püskürttüğü haberleri üzerine Mardin Kızıltepe'de kutlama yapıldı.
Kızıltepe'de Kobani Kutlamaları
23:09
Adıyaman'da Kobani Kutlaması Suriye'nin Kobani kasabasının YPG'nin eline geçtiği haberleri birçok ilde olduğu gibi Adıyaman'da da sevinçle karşılandı.
Adıyaman'da Kobani Kutlaması
22:46
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Siverek ilçesinde IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine yapılan kutlamaların ardından izinsiz gösteri yapmak isteyen gruba polis müdahale etti.
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar
21:01
Diyarbakır'da Kobani Coşkusu Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır'da kutlama yapıldı.
Diyarbakır'da Kobani Coşkusu
20:56
İzmit'te Kobani Kutlaması Kocaeli'nin İzmit ilçesinde Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine kutlama yapıldı.
İzmit'te Kobani Kutlaması
20:43
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Kocaeli'nin İzmit ilçesinde Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine kutlama yapıldı.
20:23
Cepte Windows 10 Bilmecesi! Windows 10 güncellemesi, sizin Windows Phone'lu telefonunuza gelecek mi; gelmeyecek mi?
20:20
Tunceli'de Kobani Zaferi Kutlamaları Tunceli'de, IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine kutlama yapıldı.
Tunceli'de Kobani Zaferi Kutlamaları
20:04
Sosyal Medya Derneğinden 'Haksız Kazanç' Açıklaması İstanbul Sosyal Medya Dernek Başkanı (SOSMED) Mehmet Yunus Bağışlar, “19 Yaşında Para Basıyor” başlıklı habere ilişkin açıklamalarda bulundu.
Sosyal Medya Derneğinden 'Haksız Kazanç' Açıklaması
19:50
AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı'nda Devir Teslim AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığında devir teslim AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığında devir teslim töreni düzenlendi.
AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı'nda Devir Teslim
19:22
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar - Başhekim Açan IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar- Mardin'in Nusaybin ilçesinde IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine yapılan kutlamalar sırasında evinin önünde oynarken silahla yaralanan 5 yaşındaki çocuk tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi- İl Emniyet Müdürlüğü olayın fail ya da faillerinin yakalanması için çalışmaların sürdüğünü açıkladı Nusaybin'de IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine yapılan kutlamalar esnasında evinin önünde oynarken
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar - Başhekim Açan
19:04
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır'da kutlama yapıldı.
18:58
Hakkari ve Çukurca'da Kobani Kutlaması Suriye'nin Kobani kentinin kontrolünün tamamen YPG güçlerinin eline geçtiği haberleri üzerine Hakkari ve Çukurca ilçesinde kutlama yapıldı.
Hakkari ve Çukurca'da Kobani Kutlaması
18:53
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Mardin'in Nusaybin ilçesinde IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine yapılan kutlamalar sırasında evinin önünde oynarken silahla yaralanan 5 yaşındaki çocuk tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi İl Emniyet Müdürlüğü olayın fail ya da faillerinin yakalanması için çalışmaların sürdüğünü açıkladı.
18:50
AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığında Devir Teslim AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığında devir teslim töreni düzenlendi.
18:46
AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığında Devir Teslim AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığında devir teslim töreni düzenlendi.
18:33
Hakkari ve Çukurca'da Kobani Kutlaması Suriye'nin Kobani kentinin kontrolünün tamamen YPG güçlerinin eline geçtiği haberleri üzerine bugün de Hakkari ve Çukurca İlçesi'nde kutlama yapıldı.
Hakkari ve Çukurca'da Kobani Kutlaması
17:47
Hdp Heyeti, Kobani'de (Ayn El Arap) İncelemelerde Bulundu IŞİD ile bazı Kürt grupları arasındaki çatışmalar HDP heyeti, IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine, ilçeye giderek incelemelerde bulundu.
Hdp Heyeti, Kobani'de (Ayn El Arap) İncelemelerde Bulundu
17:30
Çukurcada Kobani Sevinci HAKKARİ (İHA) – Kobani’nin YPG güçlerinin eline geçmesi, Hakkari’nin Çukurca ilçesinde sevinçle karşılandı.
Çukurcada Kobani Sevinci
17:14
Silvan'da Kobani Kutlaması IŞİD’in Kobani’de başarısız olduğu haberleri üzerine Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Diyarbakır’ın Silvan ilçe teşkilatınca şölen düzenlendi.
Silvan'da Kobani Kutlaması
16:13
Şırnak Valisi İpek'ten İdil Açıklaması Şırnak Valisi Hasan İpek İdil’de Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) üyelerinin silahlı yürüyüş yapıldığına dair basında çıkan haberleri yalanlarken, "YDG-H üyesi olduğu değerlendirilen bir grubun örgüt propagandası yapmak ve buradaki vatandaşları provoke etmek amacıyla Turgut Özal Mahallesi üzerinden toplanıp ara sokaklardan taziye çadırına doğru yürüdükleri ve slogan attıkları bilgisi elde edilmiş, bunun üzerine gerek grubun kamu düzenini bozmasına engel olmak, gerekse yasa dışı
Şırnak Valisi İpek'ten İdil Açıklaması
16:02
Kobani'de Son Durum Ve Gelişen Haberler Kobani'de son durum ve gelişen son haberleri sizler için haberimizde topladık. Kobani'de neler oldu? Kobani'de son durum ne? İşte cevaplarıyla tüm ayrıntılar...
15:14
Rapor: Qualcomm ve Lg, Snapdragon 810 Yüzüne Mahkemelik Olabilir! Samsung'la alakalı gelişmeden sonra Koreli diğer şirket LG Snapdragon 810 konusunda sert bir adım atabilir.
Rapor: Qualcomm ve Lg, Snapdragon 810 Yüzüne Mahkemelik Olabilir!
15:06
Hdp'li Yüksekdağ: Mermer Gibi 'İç Güvenlik Paketi'yle Karşımıza Çıktılar HDP Eşbaşkanı Figen Yüksekdağ, çözümün teminatının iktidar, cumhurbaşkanı değil halklar olduğunu söyledi.
Hdp'li Yüksekdağ: Mermer Gibi 'İç Güvenlik Paketi'yle Karşımıza Çıktılar
14:21
Emre Altuğ Çağla Şikel ile Boşanmalarının Nedenini Açıkladı Türkiye’nin en çok beğenilen çiftlerinden olan Çağla Şikel ve Emre Altuğ sürpriz bir şekilde boşanmıştı.
Emre Altuğ Çağla Şikel ile Boşanmalarının Nedenini Açıkladı
14:13
HDP'den Yunanistan ve Kobani'ye Selam HDP'li Figen Yüksekdağ, Yunanistan'da seçimleri kazanan Syriza'nın zaferini kutladı, IŞİD'in Kobani'den çıkartılması nedeniyle YPG, YPJ ve Peşmerge'ye selam gönderdi.
HDP'den Yunanistan ve Kobani'ye Selam
13:56
Işid ile Bazı Kürt Grupları Arasındaki Çatışmalar HDP heyeti, IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine, ilçeye giderek incelemelerde bulundu.
13:50
Siyasetçiler Artık Köy Köy Dolaşmayacak Türk mühendisler tarafından üretilen hologram teknolojisiyle seçimlerde siyasetçiler köy köy dolaşmayarak, aynı anda 10 yerde miting yapabilecek.
Siyasetçiler Artık Köy Köy Dolaşmayacak
13:32
Nihat Doğan'dan Sert Açıklamalar Ünlü türkücü Nihat Doğan, konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programında "Siyaset defterini kapatıp kapatmadığı" sorusuna çok konuşulacak cevaplar verdi.
12:52
İSKİ'nin Kademeli Su Tarifesi Mahkemelik Oldu İstanbul’da şebeke suyu kullanımı ile ilgili yeni düzenleme, tüketici dernekleri tarafından yargıya taşındı.
İSKİ'nin Kademeli Su Tarifesi Mahkemelik Oldu
12:50
THY İstanbul Bağdat Seferini Operasyonel Nedenlerden İptal Etti Bağdat seferini karşılıklı olarak iptal etti.
11:11
Siyasetçiler Artık Köy Köy Dolaşmayacak Türk mühendisler tarafından üretilen hologram teknolojisiyle seçimlerde siyasetçiler köy köy dolaşmayarak, aynı anda 10 yerde miting yapabilecek.
Siyasetçiler Artık Köy Köy Dolaşmayacak
10:45
Mehmet Görmez'in Makam Aracı Şaşırttı
10:43
Mehmet Görmez'in Makam Aracı Şaşırttı 1 milyon TL'lik makam aracı iddiaları ile gündeme gelen Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Başbakan Davutoğlu'nu ziyarete eski model Mercedes'le geldi.
Mehmet Görmez'in Makam Aracı Şaşırttı
09:59
Unutulma Hakkı Geçmişe Bir Sünger Çekiyor İnternetteki arama motorlarına adı ve soyadı yazıldığında çıkan sonuçlardan rahatsız olan kişiler, unutulma hakkı talebinde bulunarak sildirme işlemini yapabiliyorlar.
Unutulma Hakkı Geçmişe Bir Sünger Çekiyor
09:36
27 Ocak Gazete Manşetleri ve Öne Çıkan Haberler 27 Ocak gazete manşetleri ve gündemden öne çıkan başlıklar. Güncel son dakika haberler ve en çok satan gazetelerin 1.sayfaları.
27 Ocak Gazete Manşetleri ve Öne Çıkan Haberler
09:35
Unutulma Hakkı Geçmişe Bir Sünger Çekiyor İnternetteki arama motorlarına adı ve soyadı yazıldığında çıkan sonuçlardan rahatsız olan kişiler, unutulma hakkı talebinde bulunarak sildirme işlemini yapabiliyorlar.
Unutulma Hakkı Geçmişe Bir Sünger Çekiyor
09:17
IŞİD Kobani'den Ayrıldı IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine, Tatvan'da kutlama yapıldı.
IŞİD Kobani'den Ayrıldı
08:54
Viranşehir'de Kobani Kutlaması Kobani’nin Kürt güçlerinin eline geçtiği haberleri üzerine Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde de kutlamalar yapıldı.
Viranşehir'de Kobani Kutlaması
06:12
ABD: IŞİD'in Kobani'den Püskürtülmesi Olumlu Bir Gelişme ABD Dışişleri Bakanlığı, Kobani'nin neredeyse tamamının Kürt gruplar ve Özgür Suriye Ordusuna geçmesini memnuniyetle karşıladı.
ABD: IŞİD'in Kobani'den Püskürtülmesi Olumlu Bir Gelişme
03:42
Tatvan'da Davul Zurnalı Kobani Kutlaması IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine, Bitlis'in Tatvan ilçesinde kutlama yapıldı.
Tatvan'da Davul Zurnalı Kobani Kutlaması
02:32
Mobilya Fuarı Kapılarını Açıyor Türkiye'nin en büyük mobilya fuarı İSMOB, bugün İstanbul Fuar Merkezi- CNR Expo'da açılıyor. Fuara 100 binin üzerinde ziyaretçinin gitmesi bekleniyor
01:15
Tatvan'da Kobani Sevinci Kobani'nin tamamen YPG'lilerin eline geçtiği haberlerinin ardından Bitlis’in Tatvan ilçesinde sevinç kutlamaları yapıldı.
Tatvan'da Kobani Sevinci
00:53
Kobani Zaferi, Tatvan'da Halay Çekilerek Kutlandı IŞİD’in Kobani’den püskürtüldüğü haberleri üzerine, Bitlis’in Tatvan ilçesinde kutlama yapıldı.
Kobani Zaferi, Tatvan'da Halay Çekilerek Kutlandı
00:02
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Şanlıurfa ve Siirt'te kutlama yapıldı.
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar
23:43
Ceylanpınar'da Kobani Kutlaması Suriye’nin Kobani kentinide kontrolün tamamen PYD’nin eline geçtiği haberleri nedeniyle Suriye’nin Rasulayn ve Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde kutlamalar düzenlendi.
Ceylanpınar'da Kobani Kutlaması
23:29
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar - Diyarbakır/ IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar- Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır, Batman, Şırnak, Siirt, Mardin ve ilçelerde kutlamalar yapıldı Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır, Batman, Şırnak, Siirt, Mardin ve ilçelerde kutlamalar yapıldı.
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar - Diyarbakır/
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 08:31:37. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MAGAZİN HABERLERİ HABERLERİ
[Hata Bildir]