SON DAKİKA KADİR DOĞULU HABERLERİ

Son Dakika Kadir Doğulu Haberleri

23:47
Devletin Zirvesi Bu Düğünde Buluştu Bakan Davutoğlu'nun Kızının Düğününde Devletin Zirvesi Bir Araya Geldi.
Devletin Zirvesi Bu Düğünde Buluştu
13:07
Yönetmeni İşinden Etti Gossip Girl’den esinlenilerek çekilen “Küçük Sırlar” dizisinde önceki hafta yönetmen Çakıroğlu ile Su karakterini canlandıran Kobal arasında tartışma yaşandı.
18:07
Öğrenci Olaylarında 1 Polise Tutuklama Muğla'daki Olaylarda Bir Öğrencinin Tabancayla Vurularak Ağır Yaralanmasıyla İlgili Adliyeye Sevk Edilen 1 Polis Memuru Tutuklandı.
Öğrenci Olaylarında 1 Polise Tutuklama
10:28
İstanbul'da Kültür Sanat 'Yüreklendirme Konserleri' Usta Sanatçıları Aynı Sahnede Buluşturacak.
08:32
Kadir Has Üniversitesi Khasfest 2010 ile Sınırsız Eğlence Zirveye Çıkıyor! Tam 12 yıldır, düzenlendiği ilk günden günümüze bir "Üniversite Festivali" nden çok daha fazlasını yaşatan Khasfest, 8 Mayıs Cumartesi günü SINIRSIZ EĞLENCE mottosu ile geri dönüyor.
Kadir Has Üniversitesi Khasfest 2010 ile Sınırsız Eğlence Zirveye Çıkıyor!
15:18
Billur Kalkavan'ın Konuğu Kemal Doğulu Oldu! Kemal Doğulu Turk Max'ta yayınlanan Billur Kalkavan'ın sunduğu "Konuşmazsak Çatlarız" programında yine iddialı açıklamalarda bulundu.
Billur Kalkavan'ın Konuğu Kemal Doğulu Oldu!
13:40
Dünya, Alman Birliği'ni Kutlamak İçin Berlin'de Avrupa, 'Berlin Duvarı'nın Yıkılışının 20. Yıldönümünü Kutluyor. 'Soğuk Savaş'ın Simgesi Olan Berlin Duvarı'nın Yıkılışı Almanya'nın Birleşmesinin Önünü Açmıştı. Duvar Yıkılışının Yıldönümü Bugün Brandenburg Kapısı Önünde Resmi Bir Kutlama Töreni Düzenleniyor. Törene 34 Ülkeden Yeni ve Eski Devlet Başkanı Katılıyor.
02:23
Eşcinsellerin Yürüyüşüne Alman Vekil Desteği Lambada İstanbul Lbgtt Dayanışma Derneği Üyeleri "Eşcinsel Onur Haftası" Kutlamaları Çevresinde Dün Taksim'de Eylem Yaptı.
Eşcinsellerin Yürüyüşüne Alman Vekil Desteği
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 23:11:28. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KADİR DOĞULU HABERLERİ
[Hata Bildir]