SON DAKİKA İSPİR HABERLERİ

Son Dakika İspir Haberleri

14:04
Konya - - Cumhurbaşkanına Hakaretten Yargılanacak M.e.a.: Davayı Değil, Okulumu Düşünüyorum Cumhurbaşkanına hakaretten yargılanacak M.E.A.: Davayı değil, okulumu düşünüyorum ADALET Bakanlığı'nın 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan yargılanmasına izin vermesi üzerine Konya 3'üncü Çocuk Mahkemesi'nde yargılanacak olan lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A.,"Davayı değil, okulumu düşünüyorum.
Konya - - Cumhurbaşkanına Hakaretten Yargılanacak M.e.a.: Davayı Değil, Okulumu Düşünüyorum
12:50
Cumhurbaşkanına Hakaretten Yargılanacak M.e.a.: Davayı Değil, Okulumu Düşünüyorum Adalet Bakanlığı'nın 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan yargılanmasına izin vermesi üzerine Konya 3'üncü Çocuk Mahkemesi'nde yargılanacak olan lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A.,"Davayı değil, okulumu düşünüyorum.
Cumhurbaşkanına Hakaretten Yargılanacak M.e.a.: Davayı Değil, Okulumu Düşünüyorum
17:56
Elazığ Valisi Koçak, Ağın İlçesini Ziyaret Etti Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, Ağın ilçesini ziyaret ederek ilçe idarecileri ve esnaflarla bir araya gelirken tarihi binalar ve Ağın Köprüsü’nde inceleme de bulundu.
Elazığ Valisi Koçak, Ağın İlçesini Ziyaret Etti
12:30
Çocuk Dostu Şehirler Projesi UNICEF ve Yüreğir Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen ''Çocuk Dostu Şehirler Projesi''nin Yüreğir Çocuk Eylem Planı Çalıştayı başladı.
21:01
Konya Adalet Bakanlığı İzin Verdi, Konya'da Liseli Genç Yargılanacak Adalet Bakanlığı izin verdi, Konya'da liseli genç yargılanacak KONYA'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği suçlamasıyla tutuklanan ve yapılan itiraz sonucu 2 gün sonra tahliye olan lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A.'nın 'Cumhurbaşkanı'na hakaret' suçundan yargılanmasına Adalet Bakanlığı izin verdi.
Konya Adalet Bakanlığı İzin Verdi, Konya'da Liseli Genç Yargılanacak
19:21
Bakanlık Onayladı, Liseli Genç Erdoğan'a Hakaretten Yargılanacak Konya'da Cumhurbaşkanı'na hakaret ettiği suçlamasıyla tutuklanan lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A.'nın yargılanmasına, Adalet Bakanlığı izin verdi.
Bakanlık Onayladı, Liseli Genç Erdoğan'a Hakaretten Yargılanacak
17:59
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakaret Ettiği İddiası Konya'da 16 yaşındaki M.E.A. hakkında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret iddiasıyla hazırlanan iddianamede 1 ila 4 yıl arasında hapis cezası istendi.
09:46
AK Parti İspir Kadın ve Gençlik Kolları Kongreleri AK Parti İspir Kadın ve Gençlik kolları 5. Olağan Kongresi yapıldı.
AK Parti İspir Kadın ve Gençlik Kolları Kongreleri
14:06
Salahaddin Hünü: "Kredilerinizi Zamanında Ödeyin" S.S İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 2014 yılı 63. Olağan Genel Kurulu yapıldı.
Salahaddin Hünü: 'Kredilerinizi Zamanında Ödeyin'
14:15
Erzurum Yürüyen Budalalar' Erzurum'da Uluslarası bir tekstil acentası çalışanlarının, Fransız reklamcı Jacques Seguela'nın 'Anneme Reklamcı Olduğumu Söylemeyin' adlı kitabındaki, 'Yürüyen bir budala, oturan 10 entelektüelden iyidir' sözünden hareketle 'Yürüyen Budalalar' adını verdikleri Türklerden oluşan 39 kişilik seyahat grubu, 2015'in ilk gezisini Erzurum'a düzenledi.
Erzurum Yürüyen Budalalar' Erzurum'da
18:52
Iğdır-Ağrı Karayolu Ulaşıma Açıldı Kar yağışı ve tipi nedeniyle kapanan Iğdır Ağrı karayolunun ulaşıma açıldığı bildirildi.
Iğdır-Ağrı Karayolu Ulaşıma Açıldı
09:59
Dilekler Gerçek Oluyor" Projesi İstanbul'daki Tarabya İngiliz Okulları öğrencileri başlattıkları "Dilekler Gerçek Oluyor" Projesi ile İspir'e geldi.
09:14
Özel Tarabya Anadolu Lisesinden Kardeş Okul Ziyareti İstanbul Özel Tarabya Anadolu Lisesi tarafından kardeş okul olarak seçilen İspir ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Zeyrek İlkokulu, Özel Tarabya Anadolu Lisesi heyeti tarafından ziyaret edildi.
Özel Tarabya Anadolu Lisesinden Kardeş Okul Ziyareti
11:57
Bir Yılda 320 Kez "Hayata" Uçtu Sağlık Bakanlığı tarafından hayata geçirilen sağlık uygulaması kapsamında Erzurum ve çevre illere hizmet veren ambulans helikopter, bir yılda 320 vaka taşıdı.
12:31
Yurtta Kış Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki kar yağışı ve tipi nedeniyle Erzurum, Ardahan, Kars, Ağrı ve Iğdır'da bin 483 köy ve mahalle yoluna ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
10:23
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli Erzurum'da etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle 7 ilçedeki tüm okullarla 10 ilçenin kırsal kesimindekilere ve taşımalı eğitim yapılan okullara bugün ara verildi.
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli
19:21
Taklit ve Tağşiş Yapan İşletmeler Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, kasap köfte, lahmacun, sucuk, döner, peynir, kaymak, tereyağı, yoğurt, çikolata, bitkisel yağ ve süt benzeri ürünlerin üretiminde taklit ve tağşiş yapan işletmeler ve ürünlerini açıkladı.
18:46
Ardahan Göle Kaymakamı 4 Saat Mahsur Kaldı Ardahan'da gün boyu etkili olan tipi nedeniyle Göle, Çıldır, Posof ile Artvin'in Şavşat ilçesi arasında karayolunda ulaşım durdu.
Ardahan Göle Kaymakamı 4 Saat Mahsur Kaldı
18:23
Tipi ve Çığ Yüzünden Erzurum'da Ulaşım Durdu (7) Göle KAYMAKAMI 4 SAAT MAHSUR KALDI Ardahan'da gün boyu etkili olan tipi nedeniyle Göle, Çıldır, Posof ile Artvin'in Şavşat ilçesi arasında karayolunda ulaşım durdu.
Tipi ve Çığ Yüzünden Erzurum'da Ulaşım Durdu (7)
15:49
Erzurum'da Ulaşıma Kar Engeli Erzurum'u çevre illere bağlayan yollarda tipi ve kuvvetli rüzgar nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.
Erzurum'da Ulaşıma Kar Engeli
15:45
Öğretmenlikten Gurmeliğe Uzanan Yol Emekli öğretmen Ayten Çetin için girişimcilik bir tutkuyla başlamış.
Öğretmenlikten Gurmeliğe Uzanan Yol
11:00
Erzurum Tipide 10 Araçta 50 Kişi Mahsur Kaçkar Dağları'nın güney kesiminde Çoruh Vadisinde yer alan İspir ilçesinden Erzurum'a gitmek için yola çıkan 10 araç içindeki 50 yolcu, tipi nedeniyle mahsur kaldı.
Erzurum Tipide 10 Araçta 50 Kişi Mahsur
10:35
Tipide 10 Araçta 50 Kişi Mahsur Kaçkar Dağları'nın güney kesiminde Çoruh Vadisi'nde yer alan İspir İlçesi'nden Erzurum'a gitmek için yola çıkan 10 araçtaki 50 yolcu, tipi nedeniyle Gölyurt geçidinde mahsur kaldı.
Tipide 10 Araçta 50 Kişi Mahsur
15:59
Sekmen: "Çocuklarımızı İslam Şuuruyla Yetiştirelim" Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 2014’ün son gününde hemşerileriyle "Müslümanların Tarihi" adlı konferansta bir araya geldi.
Sekmen: 'Çocuklarımızı İslam Şuuruyla Yetiştirelim'
15:04
BBP Genel Başkanı Destici, Maden İş Sendikası Yönetimini Kabul Etti BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Eğer siz kendi TÜİK verilerine göre açlık sınırı bin 200 lira diyorsanız, o zaman asgari ücretinizin de bin 200 lira olması lazım" dedi.
16:39
Cumhurbaskanı'na Hakaretten 2 Gün Tutuklu Kalan Liseli: 'Okuluma Kavuştuğum İçin Mutluyum' Konya'da geçen salı günü 'Devrim şehidi' Kubilay'ı Anma töreninde yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği suçlamasıyla 2 gün tutuklu kalan lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A. bugün okuluna gitti.
Cumhurbaskanı'na Hakaretten 2 Gün Tutuklu Kalan Liseli: 'Okuluma Kavuştuğum İçin Mutluyum'
14:47
11 Yıldır Okutuluyor Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından, şehitler için 11 yıldır aralıksız mevlit okutuluyor.
11 Yıldır Okutuluyor
15:20
Cumhurbaşkanına Hakaret İddiasıyla Tutuklanan Liseli Genç Tahliye Edildi Konya’da Şehit Teğmen Kubilay’ı anma programında yaptığı basın açıklamasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla tutuklanan 16 yaşındaki lise öğrencisi M.E.A. tahliye edildi.
Cumhurbaşkanına Hakaret İddiasıyla Tutuklanan Liseli Genç Tahliye Edildi
11:38
Erdoğan'a Hakaretten Tutuklanan 16 Yaşındaki Öğrenci Tahliye Edildi Konya'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği suçlamasıyla tutuklanan 16 yaşındaki lise öğrencisi M.E.A., itiraz üzerine bugün tahliye edildi.
Erdoğan'a Hakaretten Tutuklanan 16 Yaşındaki Öğrenci Tahliye Edildi
11:14
Erdoğan'a Hakaretten Tutuklanan Liseli Tahliye Oldu(1) Konya'da devrim şehidi Mustafa Fehmi Kubilay için düzenlenen anma töreninde yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği suçlamasıyla tutuklanan 16 yaşındaki lise öğrencisi M.E.A., itiraz üzerine bugün tahliye edildi.
09:37
Cezaevinde "Uyanış" Erzurum Kalkınma Vakfı (ER-VAK) Gençlik Komisyonu Tiyatro Ekibi tarafından, uyuşturucu bağımlılığına dikkat çekmek için daha önce Atatürk Üniversitesi Kültür ve Gösteri Merkezin ‘de, İspir’de ve Oltu’da sergilenen ’Uyanış’ adlı tek perdelik tiyatro oyunu Erzurum Açık Ceza İnfaz Kurumu yerleşkesin ‘de sahnelendi.
Cezaevinde 'Uyanış'
20:24
Konya Baro Başkanı Tutuklama Kararı Uygun Değil Konya'da geçen salı günü 'Devrim şehidi' Kubilay'ı Anma töreninde yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği suçlamasıyla dün okulda gözaltına alınıp çıkarıldığı mahkemece tutuklanan lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A.'nın avukatı Barış İspir'in bugün 2. Sulh Ceza Mahkemesi'ne itirazda bulundu.
Konya Baro Başkanı Tutuklama Kararı Uygun Değil
17:12
16 Yaşındaki Liselinin Erdoğan'a Hakaretten Tutuklanmasına İtiraz (3) Tutukluluğa İTİRAZ KARARI YARINA KALDI Konya'da geçen salı günü 'Devrim şehidi' Kubilay'ı Anma töreninde yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği suçlamasıyla dün okulda gözaltına alınıp çıkarıldığı mahkemece tutuklanan lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A.'nın avukatı Barış İspir bugün 2'nci Sulh Ceza Mahkemesi'ne itirazda bulundu.
16:29
Kılıçdaroğlu'ndan 16 Yaşındaki Liselinin Tutuklanmasına İlk Tepki CHP lideri Kılıçdaroğlu, 16 yaşındaki lise öğrencisinin Erdoğan'a hakaretten tutuklanmasını, sosyal medyadan verdiği mesajla eleştirdi.
Kılıçdaroğlu'ndan 16 Yaşındaki Liselinin Tutuklanmasına İlk Tepki
15:37
Erzurum Coşkun ve Safi ile Buluşuyor… Erzurum’un şiir saati olarak adlandırılan ‘’Ve Şiir ‘’ programı 26 Aralık 2014 Cuma günü saat 19.00 da Erzurum Büyükşehir Belediyesi Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’ de yapılacak.
Erzurum Coşkun ve Safi ile Buluşuyor…
14:03
16 Yaşındaki Liselinin Erdoğan'a Hakaretten Tutuklanmasına İtiraz (2) Kafelerde GARSONLUK YAPARAK OKUL HARÇLIĞINI ÇIKARTIYORMUŞ Konya'da geçen salı günü 'Devrim şehidi' Kubilay'ı anma töreninde yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği suçlamasıyla dün tutuklanan lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A., babası Mehmet A.'dan boşanıp ikinci evliliğini yapan annesi Nazmiye G.'nin yanında kalıyor.
16 Yaşındaki Liselinin Erdoğan'a Hakaretten Tutuklanmasına İtiraz (2)
13:42
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakaret Edildiği İddiası Bir grup avukat, Konya'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla tutuklanan lise öğrencisi ile ilgili karara itiraz etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakaret Edildiği İddiası
13:08
Davutoğlu'ndan 16 Yaşında Tutuklanan Liseli İçin İlk Yorum Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretten tutuklanan 16 yaşındaki lise öğrencisi için, "Makama saygı gösterilmeli." dedi.
Davutoğlu'ndan 16 Yaşında Tutuklanan Liseli İçin İlk Yorum
12:50
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakaret Ettiği İddiası Konya'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla tutuklanan lise öğrencisinin avukatları, karara itiraz etti.
12:13
Konya 16 Yaşındaki Liselinin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakaret Suçundan Tutuklanmasına İtiraz Edildi Konya'da geçen salı günü 'Devrim şehidi' Kubilay'ı Anma töreninde yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla tutuklanan lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A.'nın avukatı Barış İspir, liseli gencin tutuklanmasına itirazda bulundu.
Konya 16 Yaşındaki Liselinin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakaret Suçundan Tutuklanmasına İtiraz Edildi
12:11
16 Yaşındaki Liselinin Erdoğan'a Hakaretten Tutuklanmasına İtiraz Konya'da geçen salı günü 'Devrim şehidi' Kubilay'ı Anma töreninde yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği suçlamasıyla tutuklanan lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A.'nın avukatı Barış İspir, tutukluluğa itirazda bulundu.
16 Yaşındaki Liselinin Erdoğan'a Hakaretten Tutuklanmasına İtiraz
11:51
Başkentte Kültür Sanat Devlet Opera ve Balesi, 30 Aralık'ta ATO Congresium'da vereceği Yeni Yıl Konseri ile sanatseverlerin karşısına çıkacak.
Başkentte Kültür Sanat
00:49
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakaret Ettiği İddiası Konya'da, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret ettiği öne sürülen lise öğrencisi tutuklandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakaret Ettiği İddiası
21:08
Konya Tutuklama Kararına İtiraz Edilecek Cumhurbaşkanı'na hakaret suçundan tutuklanan M.E.A.'nın avukatı Barış İspir, M.E.A.'nın 18 yaşından küçük olduğu için ifadesinin Çocuk Şubesi'nde alınması gerektiğini belirtti.
Konya Tutuklama Kararına İtiraz Edilecek
20:19
16 Yaşındaki Liseli, Erdoğan'a Hakaretten Tutuklandı(4) Tutuklama KARARINA İTİRAZ EDİLECEK Cumhurbaşkanı'na hakaret suçundan tutuklanan M.E.A.'nın avukatı Barış İspir, M.E.A.'nın 18 yaşından küçük olduğu için ifadesinin Çocuk Şubesi'nde alınması gerektiğini belirtti.
16 Yaşındaki Liseli, Erdoğan'a Hakaretten Tutuklandı(4)
11:52
Devletin "Şefkat Eli" Her Gün Kapılarını Çalıyor Kahramanmaraş'ta "Sağlıklı ve Mutlu Yaşam Projesi" kapsamında ihtiyaç sahibi, yaşlı ve bakıma muhtaçlar her gün evlerinde ziyaret edilerek ihtiyaçları gideriliyor.
18:30
Ervak Gençlik Oltu'da Uyuşmamak İçin Uyan Diyecek ERVAK Gençlik Komisyonu’nun organizesinde yönetmenliğini Ferhat Raşit Kına’nın yaptığı, Neslihan Narmanlıoğlu’nun yazdığı tek ‘UYANIŞ’ oyunu, Atatürk Üniversitesi Kültür ve Gösteri Merkezi ve İspir kültür Merkezi gösterilerinin ardından 20 Aralık 2014 Cumartesi günü Oltu Efkan Ala Kültür Evi’nde sahnelenecek.
Ervak Gençlik Oltu'da Uyuşmamak İçin Uyan Diyecek
10:59
Er-Vak Gençlik Tiyatro Kulübü İspir Turnesinde... Son yıllarda gençler arasında yaygınlaşan uyuşturucu bağımlılığına karşı farkındalık oluşturmak ve kamu oyunu bilinçlendirmek maksadıyla ER-VAK Gençlik Komisyonu Tiyatro Kulübünün sahneye koyduğu “Uyanış” isimli tek perdelik oyun İspir de ilgi ile izlendi.
Er-Vak Gençlik Tiyatro Kulübü İspir Turnesinde...
15:23
Otomobil Fiyatına Güvercin Şanlıurfa’da güvercinlere otomobil parası kadar değer biçiliyor.
09:24
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanırken, bazı yollar da kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapalı bulunuyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 06:09:35. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İSPİR HABERLERİ
[Hata Bildir]