14:1500
SON DAKİKA İSPİR HABERLERİ

Son Dakika İspir Haberleri

  Elektrik Akımına Kapılan Kişi Öldü

  Nurhak ilçesinde, sulama kuyusunun bağlantısını kontrol etmek için tırmandığı direkte elektrik akımına kapılan kişi hayatını kaybetti. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Çoruh Temizlenecek

  Çoruh Temizlenecek

  Bayburt'ta birçok mahallede eş zamanlı olarak kanalizasyon çalışmaları sürerken bir taraftan da Atık Su Arıtma Tesisi'nin inşaatı son sürat devam ediyor. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  İspir'de Toplu Sünnet Şenliği

  İspir'de Toplu Sünnet Şenliği

  Erzurum Büyükşehir Belediyesi, "Hedef 2023 Çocuğu Sünnet Ettirmek" sloganı kapsamında İspir İlçesi’nde 100 çocuğu sünnet ettirdi. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Sekmen, İspir'de Halka İftar Yemeği Verdi

  Sekmen, İspir'de Halka İftar Yemeği Verdi

  Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin ilçelere yönelik iftar programları İspir ile sona erdi. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Saklı Cennet Misafirlerini Bekliyor

  Saklı cennet olarak bilinen 3300 metre yüksekliğindeki Kaçkar Dağları'nın zirvesinde bulunan "Yedi Göller" misafirlerini bekliyor İspir Kaymakamı Sözer: "Türkiye'nin saklı cenneti olarak bilinen 3300 rakımdaki yedi gölleri gelecek nesillere bırakmak ve buraya gelen ziyaretçi sayısını artırmak için yaptığımız. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Son Karacoğlan Anlatıcılarından İspir Onbaşı Vefat Etti

  Halk ozanı Karacaoğlan'ın hayatını türküleriyle anlatabilen ender kişilerden "İspir Onbaşı" lakablı Mehmet Koç 91 yaşında hayatını kaybetti. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Çayırözü HES İçin Acele Kamulaştırma Yapılacak

  Erzurum İspir'de kurulacak Çayırözü Regülatörü ve Hidroelektrik Santralinin yapımı amacıyla acele kamulaştırma yapılacak. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

  'Gelin' gibi süslenen güvercinler ihaleyle satılıyor -

  "Gelin" gibi süslenen güvercinler ihaleyle satılıyor -

  Şanlıurfa'da sahiplerinin "gelin" gibi süslediği güvercinler haftanın 5 günü ihaleyle satışa sunuluyor. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Gelin' Gibi Süslenen Güvercinler İhaleyle Satılıyor

  Gelin" Gibi Süslenen Güvercinler İhaleyle Satılıyor

  Güvercin besleme alışkanlığının yaygın olduğu Şanlıurfa'da "kuşçu kahvehaneleri" veya "kuş evleri"nde ihale düzenleniyor İhalede en fazla ''şebap'', ''ispir'', ''posta'' ve ''taklacı'' cins kuşlar ilgi görüyor. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Öso'nun Türkmen Komutanı Karslıgil Açıklaması

  "IŞİD terör örgütü, İran, İsrail ve Esed'in yaptığı bir örgüttür. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Türkiye'nin En Uzun Tüneli Ovit'te 10 Kilometre Yol Alındı

  Türkiye'nin En Uzun Tüneli Ovit'te 10 Kilometre Yol Alındı

  Karadeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin birbirne bağlayacak Ovit Tüneli'nin 2015 yılı sonunda bitirilmesi planlanıyor. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Türkiye'nin En Uzun Tüneli Ovit'te 10,6 Kilometre Yol Alındı

  Türkiye'nin En Uzun Tüneli Ovit'te 10,6 Kilometre Yol Alındı

  Rize-Erzurum karayolu güzergahındaki 2 bin 640 rakımlı Ovit Dağı'nda yapımı süren Ovit Tüneli'nin 10 bin 600 metrelik bölümü tamamlandı. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Beyşehir Emniyet Müdürü Macit Ankara'ya Uğurlandı

  Beyşehir Emniyet Müdürü Macit Ankara'ya Uğurlandı

  Konya'nın Beyşehir İlçe Emniyet Müdürü Erkan Macit ve ailesi son atama döneminde Emniyet Genel Müdürlüğüne tayini çıkması nedeniyle Ankara'ya uğurlandı. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Gençlik Kampları Ülkelerin Tanıtımını Sağlıyor

  Gaziantep ile Ludwigshafen'in ortak başarısı olan "Öğrenci Değişimi ve Gençlik Kampı" projesi tüm Almanya'ya tanıtıldı. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Gençlik Kampları Ülkelerin Tanıtımını Sağlıyor

  Gençlik Kampları Ülkelerin Tanıtımını Sağlıyor

  Gaziantep ile Ludwigshafen’in ortak başarısı olan ‘Öğrenci Değişimi ve Gençlik Kampı’ projesi Federal Almanya Cumhuriyeti Gençlik Bakanlığı tarafından tüm Almanya’ya tanıtıldı. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Erdoğan'ın Erzurum Mitingi (2)

  Başbakan Erdoğan'ın Erzurum Mitingi (2)

  Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, "10 Ağustos'ta bir ilk yaşanacak. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Vali Büyük, Atf'nin Onursal Başkanı

  Vali Büyük, Atf'nin Onursal Başkanı

  Kısa adı ATF olan ve Kozan, Saimbeyli, Feke, Tufanbeyli, Aladağ, İmamoğlu ve Sarıçam ilçelerine ait derneklerin bir araya gelmesiyle oluşan Adana Toroslar Federasyonu Başkanı Cenap Erol ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İspir Fasulyesi Markalaştı

  Erzurum'un İspir ilçesinde yetişen ve yılda yaklaşık 300 ton üretilen İspir fasulyesi 'Coğrafi İşaret Tescil Belgesi' ile markalaştı ve hologramlı birer kiloluk özel paketiyle satışa çıktı. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  İspir Fasulyesi Artık Bir Marka

  İspir Fasulyesi Artık Bir Marka

  İspir fasulyesi dünyaya açılıyor. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Çoruh Nehrinin Kirlilik Sorunu Çözülüyor

  Bayburt Belediyesi, dünyanın en hızlı akan nehirlerinden Çoruh'un, kanalizasyon ve evsel atıklar nedeniyle kirletilmemesi için çalışma yürütüyor. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  'Çağdaş Evliya Çelebi' 26 gündür yürüyor

  "Çağdaş Evliya Çelebi" 26 gündür yürüyor

  Samsun'dan yaya olarak yola çıkıp Gürcistan üzerinden Artvin'e gitmeyi planlayan 50 yaşındaki Gölpınar Yüksel, Rize'nin Çamlıhemşin ilçesindeki Kavrun Yaylası'na ulaştı. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Çağdaş Evliya Çelebi" 26 Gündür Yürüyor

  Yaya olarak Samsun'dan Gürcistan'a geçen, ardından da Kaçkarlar üzerinden Artvin'e ulaşmayı planlayan 50 yaşındaki Gölpınar Yüksel, Rize'nin Çamlıhemşin ilçesindeki Kavrun Yaylası'na geldi Yüksel: "Bu yaptığım sadece gezi değil, aynı zamanda spor yapıyorum. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Artık Sahte İspir Fasulyesi Satamayacaklar

  Artık Sahte İspir Fasulyesi Satamayacaklar

  Türkiye'de sadece İspir'de yetiştirilen ve dünyanın gaz çıkarmayan, kabuk atmayan tek kuru fasulyesi, özel ambalajlarda hologramlı üretiliyor. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Ertek: Önceliğimiz Mahallelerin Su Sıkıntısını Gidermek

  Ertek: Önceliğimiz Mahallelerin Su Sıkıntısını Gidermek

  Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Genel Müdürü Remzi Ertek, 6360 sayılı Büyükşehir Yasası kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  5. Soli Güneş Festivali

  5. Soli Güneş Festivali

  Mersin'in merkez ilçe Mezitli Belediyesi tarafından, 21 Haziran Dünya Güneş Günü nedeniyle bu yıl 5.'si düzenlen Soli Güneş Festivali başladı. (22 Haziran 2014 Pazar )

   

  İstanbul'da Elektrik Kesintisi

  İstanbul'da Elektrik Kesintisi

  Anadolu yakasındaki 9 ilçede 24 Haziran'da elektrik kesintisi uygulanacak. (22 Haziran 2014 Pazar )

   

  'Senfonik Neşet Ertaş Türküleri' -

  "Senfonik Neşet Ertaş Türküleri" -

  Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), dünya prömiyerini geçen ay gerçekleştirdiği "Senfonik Neşet Ertaş Türküleri"ni, 5. Soli Güneş Festivali kapsamında sanatseverlerle yeniden buluşturdu. (22 Haziran 2014 Pazar )

   

  Senfonik Neşet Ertaş Türküleri'

  Senfonik Neşet Ertaş Türküleri"

  Mersin Devlet Opera ve Balesi, dünya prömiyerini geçen ay gerçekleştirdiği "Senfonik Neşet Ertaş Türküleri"ni yeniden sanetseverlerle buluşturdu. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  MDOB Senfonik Neşet Ertaş Türkülerini Soli'de Seslendirecek

  MDOB Senfonik Neşet Ertaş Türkülerini Soli'de Seslendirecek

  MDOB, dünya prömiyerini geçen ay gerçekleştirdiği senfonik Neşet Ertaş türkülerini 5. Soli Güneş Festivali kapsamında sanatseverlerle buluşturacak. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Çukurova Çiftçisi, İkinci Ürün İçin İşbaşı Yaptı

  Çukurova Çiftçisi, İkinci Ürün İçin İşbaşı Yaptı

  Hububat hasadını tamamlayan çiftçiler, tarlalarına; susam, yerfıstığı ve mısır ekimine başladı. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.09.2014 14:15:54. #1.12#