SON DAKİKA ISPARTA HABERLERİ

Son Dakika Isparta Haberleri

18:28
Antalya-Isparta Karayolundaki Kaza Antalya-Isparta karayolunda 2 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasında hayatını kaybeden ikinci kişinin kimliği belirlendi.
18:04
CHP'li Dokuzcan: Kadınlar İçin Cumhuriyet Tarihinde Belki En Önemli Seçim Chp Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimler için "Bu bir tercih seçimi, kadınlar açısından belki de Cumhuriyet tarihinde yapılacak en önemli seçim. ya kadın erkek eşitliğine giden yolu seçeceğiz ya başka bir şeyi" dedi.
CHP'li Dokuzcan: Kadınlar İçin Cumhuriyet Tarihinde Belki En Önemli Seçim
18:01
Antalya-Isparta Karayolundaki Kaza Antalya-Isparta karayolunda 2 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasında yaralanan 7 kişinin kimlikleri belli oldu.
17:49
Minibüs Tırın Dorsesine Çarptı: 2 Ölü, 6 Yaralı Minibüs tırın dorsesine çarptı: 2 ölü, 6 yaralı Antalya-Isparta Karayolu'nda meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, ikisi çocuk 6 kişi yaralandı.
Minibüs Tırın Dorsesine Çarptı: 2 Ölü, 6 Yaralı
17:43
Tır'la Minibüs Çarpıştı: 2 Ölü, 7 Yaralı Antalya- Isparta Karayolu'nda bugün TIR ile minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi öldü, 3'ü çocuk 7 kişi yaralandı.
Tır'la Minibüs Çarpıştı: 2 Ölü, 7 Yaralı
17:24
Enerji Firmasına 15 Metre Pankartlı Protesto Antalya'da elektrik dağıtım hizmeti veren CLK Adeniz'in fatura tarihlerinde yaptığı değişiklik sonrası abonelerine iki aylık fatura göndermesini protesto etmek için Halkevi üyesi bir grup, Cumhuriyet Meydanı'nda 15 metre uzunluğunda pankart açtı.
Enerji Firmasına 15 Metre Pankartlı Protesto
17:20
Minibüs, Karşı Yönden Gelen TIR'ın Dorsesine Çarptı: 2 Ölü, 6 Yaralı Antalya-Burdur il sınırında direksiyon hakimiyetini kaybeden minibüs şoförü, karşı yönden gelen TIR'a çarptı. Kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 6 kişi yaralandı.
Minibüs, Karşı Yönden Gelen TIR'ın Dorsesine Çarptı: 2 Ölü, 6 Yaralı
16:40
Yüksek Bedelli Elektrik Faturalarına Tepkiler Devam Ediyor Antalya, Budur ve Isparta illerinin elektrik dağıtımını üstlenen şirketin gecikmeli gönderdiği yüksek bedelli elektrik faturalarına vatandaşların tepkisi devam ediyor.
16:20
Minibüs, Karşı Yönden Gelen Tır'ın Dorsesine Çarptı: 2 Ölü, 6 Yaralı Antalya-Burdur il sınırında meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 6 kişi yaralandı.
Minibüs, Karşı Yönden Gelen Tır'ın Dorsesine Çarptı: 2 Ölü, 6 Yaralı
16:03
CHP Kadın Kolları 5. Eşgüdüm Batı Akdeniz Bölge Toplantısı CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Dokuzcan: "Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kollarına laf uzatanlara cevabımızı, 2015 seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisini iktidar yaparak vereceğiz"
15:41
Antalya Tır'la Minibüs Çarpıştı 2 Ölü, 7 Yaralı Tır'la minibüs çarpıştı: 2 ölü, 7 yaralı (1) ANTALYA- Isparta Karayolu'nun 40'ıncı kilometresinde 42 AJA 55 plakalı TIR ile 27 P 2279 plakalı minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen kazada ilk belirlemere göre biri çocuk 2 kişi öldü, 7 kişi de yaralandı.
Antalya Tır'la Minibüs Çarpıştı 2 Ölü, 7 Yaralı
15:34
Minibüs Tırın Dorsesine Çarptı: 2 Ölü, 6 Yaralı Antalya Isparta Karayolu'nda meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, ikisi çocuk 6 kişi yaralandı.
15:24
Antalya'da 3 Gün Elektrik Kesintisi Yaşanacak Antalya’da bakım yapılacağı gerekçesiyle şehirde 3 gün süreyle elektrik kesintisi yaşanacak.
14:59
Antalya'da Fırtına ve Yağış Antalya'da fırtına ve yağış- Kent merkezinde sabah saatlerinden itibaren fırtına ve yağış etkili olmaya başladı- Rüzgarın saatteki hızı, zaman zaman 93 kilometreye kadar çıktı Antalya'da sabah saatlerinden itibaren etkili olmaya başlayan fırtına ve yağış hayatı olumsuz etkiliyor.
Antalya'da Fırtına ve Yağış
13:01
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
12:54
Antalya'da Fırtına ve Yağış Antalya'da sabah saatlerinden itibaren fırtına ve yağış etkili olmaya başladı.
20:28
Meteorolojiden Karbonmonoksit Zehirlenmelerine Karşı Uyarı Antalya, Muğla Burdur ve Isparta'da güney yönlerden esen kuvvetli rüzgar sebebiyle vatandaşlar, karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı uyarıldı.
Meteorolojiden Karbonmonoksit Zehirlenmelerine Karşı Uyarı
17:22
Emniyetteki Görev Değişiklikleri Isparta Emniyet Müdürlüğüne atanan Altan, göreve başladı.
15:50
Somali'nin Ispartalı Çocukları da Karnelerini Aldı Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak BM Mülteci Yüksek Komiserliğinin koordinesinde geçici olarak Isparta'ya yerleştirilen mültecilerin çocukları, karne sevincini yaşadı.
Somali'nin Ispartalı Çocukları da Karnelerini Aldı
15:46
CLK İtirazları Değerlendirecek Antalya, Burdur ve Isparta'nın elektrik dağıtımını sağlayan CLK Akdeniz Dağıtım Şirketi, elektrik faturası yüksek gelen vatandaşların itirazlarını değerlendirecek.
CLK İtirazları Değerlendirecek
15:36
Isparta'da Fransız Mizah Dergisi Protesto Edildi Isparta'da Gül Platformu üyeleri, Charlie Hebdo dergisinde yayımlanan ve Hz. Muhammed'i tasvir eden karikatürlere tepki gösterdi.
15:14
Meteoroloji'den Batı Akdeniz İçin Yağış Uyarısı Meteoroloji yetkilileri, Batı Akdeniz'in bu geceden itibaren yağışlı havanın etkisi altına gireceği konusunda vatandaşları uyardı.
Meteoroloji'den Batı Akdeniz İçin Yağış Uyarısı
11:46
Somali'nin Ispartalı Çocukları da Karnelerini Aldı Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak BM Mülteci Yüksek Komiserliğinin koordinesinde geçici olarak Isparta'ya yerleştirilen mültecilerin çocukları, karnelerini aldı.
11:16
Vergi Borcuna En Sadık İl Kocaeli Sanayi kenti Kocaeli, 2014'te yüzde 91,8'lik tahsilat oranıyla vergi toplamada en iyi performans sergileyen il oldu.
11:13
Antalya'da 2014 Yılında 62 227 Konut Satış Sonucu El Değiştirdi ANTALYA(İHA)Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Konut Satış İstatistikleri Aralık 2014 verilerine göre, Türkiye genelinde 2014 yılında 1 165 381 konut satış sonucu el değiştirirken, Antalya’da da 62 227 konut satış sonucu el değiştirdi.
10:57
Erdekspor'da Didim Belediyespor Maçı Hazırlıkları Bölgesel Amatör Lig (BAL) 8. Grup takımlarından Erdekspor, Didim Belediyespor ile deplasmanda oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını sürdürdü.
08:54
Kuvvetli Yağış ve Fırtına Uyarısı Bodrum Kaş arasında fırtına, Muğla ve bazı ilçelerinde kuvvetli yağış bekleniyor.
16:50
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu (1) TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu-AK Parti'li milletvekillerinin verdiği 4 ayrı yasa teklifinin birlikte görüşülmesine muhalefet tepki gösterdi-Usul tartışmasının ardından teklifler birleştirildi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, AK Parti'li milletvekillerinin verdiği 4 ayrı torba yasa teklifinin görüşülmesine başlandı.
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu (1)
16:42
TBMM Genel Kurulu'nda PKK Tartışması Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nun 46. Birleşimi saat 14.00’de yoklamasız açıldı.
16:07
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu (2) TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu-AK Parti'li milletvekillerinin verdiği 4 ayrı yasa teklifinin birlikte görüşülmesine muhalefet tepki gösterdi-Usul tartışmasının ardından teklifler birleştirildi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, AK Parti'li milletvekillerinin verdiği 4 ayrı torba yasa teklifinin görüşülmesine başlandı.
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu (2)
15:56
Tüsiad'ın Yeni Yönetim Kurulu TÜSİAD 45. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi.
15:31
Emo Antalya Şube Başkanı Metin: Vatandaş, Clk'ya Mahküm Değil Antalya, Burdur ve Isparta'nın elektrik dağıtımını sağlayan Cengiz Limak Kolin'e(CLK) şirketi, ödeme düzenlemesi yaptığı gerekçesiyle vatandaşa 2-3 aylık faturayı tek seferde yansıtmıştı.
14:18
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu AK Parti'li milletvekillerinin verdiği 4 ayrı yasa teklifinin birlikte görüşülmesine muhalefet tepki gösterdi Usul tartışmasının ardından teklifler birleştirildi.
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu
14:01
Badminton Anadolu Yıldızlar'da Adana Karması Grup Şampiyonu Oldu Badminton Federasyonu faaliyet programında yer alan Anadolu Yıldızlar Badminton Ligi Akdeniz Gurup Birinciliği müsabakaları Hatay’da yapıldı.
Badminton Anadolu Yıldızlar'da Adana Karması Grup Şampiyonu Oldu
12:43
Makü Rektörü Saatçı: Koyun ve Keçi Memleket Meselesi Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Saatçı, küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinin tam anlamıyla memleket meselesi olduğunu söyledi.
Makü Rektörü Saatçı: Koyun ve Keçi Memleket Meselesi
12:03
Batı Akdeniz Küçükbaş Hayvancılık Çalıştayı Antalya, Isparta ve Burdur'dan katılan küçükbaş hayvan yetiştiricilerinin katıldığı çalıştayda, akademisyenler tarafından küçükbaş hayvan yetiştiriciliği anlatıldı Mehmat Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Saatcı: "Keçi, çalı yiyor, diken yiyor et ve süt üretiyor.
11:29
Türkiye'nin Küçükbaş Hayvan Varlığı 12,5 Milyon Azaldı Türkiye’nin küçükbaş hayvan varlığı son 22 yılda 12,5 milyon azaldı.
Türkiye'nin Küçükbaş Hayvan Varlığı 12,5 Milyon Azaldı
11:24
Kayak Merkezlerinde Son Durum En fazla kar kalınlığı Kocaeli'ndeki Kartepe Kayak Merkezinde 276, en düşük kar kalınlığı ise 5 santimetreyle Ankara'daki Elmadağ Kayak Merkezinde ölçüldü.
Kayak Merkezlerinde Son Durum
11:08
Tedavi Olurken Hayvanları Unutmadılar Isparta Devlet Hastanesi Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi'nde tedavi gören hastalar, sokak hayvanları için atık şişe ve kartonlardan yuva ve yemlik yaptı.
Tedavi Olurken Hayvanları Unutmadılar
10:29
Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Müsabakaları Badminton Federasyonu faaliyet programında yer alan “Anadolu Yıldızlar Badminton Ligi Akdeniz Gurup Birinciliği” Hatay’da sona erdi.
Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Müsabakaları
10:00
Tedavi Olurken Hayvanları Unutmadılar Kış döneminde dışarıda yiyecek bulamayan ve barınma güçlüğü çeken hayvanlar için Isparta Devlet Hastanesi Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezinde örnek bir çalışma yapıldı.
Tedavi Olurken Hayvanları Unutmadılar
08:36
Meteorolojiden Kuvvetli Rüzgar Uyarısı Bodrum ve Kaş'ta kuvvetli rüzgar bekleniyor.
Meteorolojiden Kuvvetli Rüzgar Uyarısı
21:20
Isparta'da Gözaltına Alınan 3'ü Eski 10 Polis Adliyeye Sevk Edildi Isparta'da gözaltına alınan 3'ü eski 10 polis adliyeye sevk edildi (ek) TUTUKSUZ YARGILANMAK ÜZERE SERBEST BIRAKILDILAR Isparta merkezli operasyonda 'resmi belgede sahtecilik', 'haberleşmenin gizliliğini ihlal ve iftira' iddiasıyla gözaltına alınan, aralarında meslekten ihraç edilmiş emniyetçilerinde de bulunduğu 10 şüpheli tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Isparta'da Gözaltına Alınan 3'ü Eski 10 Polis Adliyeye Sevk Edildi
20:33
10 Emniyet Görevlisi ile İlgili Adli Kontrol Yok Isparta merkezli 6 ilde eş zamanlı düzenlenen operasyonda gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan emniyet mensuplarıyla ilgili açıklama yapan Av. Hıdır Yıldız, hakimin adli kontrol kararı uygulanmadığını söyledi.
10 Emniyet Görevlisi ile İlgili Adli Kontrol Yok
20:18
Isparta Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu - 10 Zanlı, Tutuksuz Yargılanmak Üzere Serbest Bırakıldı Isparta merkezli "Paralel Yapı" operasyonu- Isparta merkezli 6 ilde düzenlenen operasyonda mahkemeye sevk edilen 10 zanlı, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı Isparta merkezli 6 ilde düzenlenen operasyonda mahkemeye sevk edilen 10 zanlı, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Isparta Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonu - 10 Zanlı, Tutuksuz Yargılanmak Üzere Serbest Bırakıldı
19:34
Antalya Sosyal Medya Paylaşımları Kızılay Müdürünü İşinden Etti Sosyal medya paylaşımları Kızılay müdürünü işinden etti Türk Kızılayı Batı Akdeniz Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Isparta Kan Merkezi'nde 2008'den beri müdür olarak görev yapan emekli yarbay Şerafettin Kılınçel, sosyal medyada işadamı Reza Zarrab ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la ilgili paylaşımları nedeniyle açılan soruşturma neticesinde görevden alındı.
Antalya Sosyal Medya Paylaşımları Kızılay Müdürünü İşinden Etti
19:33
10 Emniyet Görevlisi ile İlgili Adli Kontrol Yok Isparta merkezli 6 ilde eş zamanlı düzenlenen operasyonda gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan emniyet mensuplarıyla ilgili açıklama yapan Av. Hıdır Yıldız, hakimin adli kontrol kararı uygulanmadığını söyledi.
10 Emniyet Görevlisi ile İlgili Adli Kontrol Yok
19:32
Isparta'da Gözaltına Alınan 3'ü Eski 10 Polis Adliyeye Sevk Edildi (2) Tutuksuz YARGILANMAK ÜZERE SERBEST BIRAKILDILAR Isparta merkezli operasyonda 'resmi belgede sahtecilik', 'haberleşmenin gizliliğini ihlal ve iftira' iddiasıyla gözaltına alınan, aralarında meslekten ihraç edilmiş emniyetçilerinde de bulunduğu 10 şüpheli tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Isparta'da Gözaltına Alınan 3'ü Eski 10 Polis Adliyeye Sevk Edildi (2)
19:18
Algı Operasyonu 2. Gününde Çöktü, Polislere Adli Kontrol Verilmedi Isparta'da aralarında polis şeflerinin de bulunduğu 10 polise yönelik düzenlenen operasyon 2. gününde çöktü.
19:12
Isparta Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu Isparta merkezli 6 ilde düzenlenen operasyonda mahkemeye sevk edilen 10 zanlı, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 18:18:13. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ISPARTA HABERLERİ
[Hata Bildir]