Son Dakika Haberleri: Adana'daki Seçim Yarışı

Adana'daki Seçim Yarışı

Adana'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na Aday Olanlar Arasındaki Mücadele Yerel Yayın Yapan Bir Dergiye Koltuk Kapma Mücadelesi Olarak Kapak Yapıldı.

27.03.2009 18:07
Adana'daki Seçim Yarışı,
Adana'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olanlar arasındaki mücadele yerel yayın yapan bir dergiye koltuk kapma mücadelesi olarak kapak yapıldı.

Dergi seçim mücadelesini; koltuğa sıkı sıkıya oturan ve bırakmak istemeyen MHP Adayı Aytaç Durak'ı kaldırmak için sağ tarafından AK Parti adayı Mehmet Ali Bilici, sol tarafından da CHP Adayı Ümit Özgümüş çekip kaldırmaya çalışırken resmediyor.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Yönetim Kurulu Üyesi Jale Karaşahinoğlu'nun imtiyaz sahibi ve yazıişleri müdürlüğünü yaptığı Medya Vizyon, ikinci sayısında Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda iddialı isimleri aynı koltuk etrafında bir araya getirdi.

Adayların hoşgörüsüne sığınarak fotomontajla bir kompozisyon oluşturmak istediklerini belirten Karaşahinoğlu, uzun yıllar belediye başkanlığı koltuğunda oturan Aytaç Durak'ın koltuğunu terk etmek istemediğini buna karşılık AK Parti Adayı Mehmet Ali Bilici ve CHP adayı Ümit Özgümüş'ün koltuğu kapmakta ısrarlı olduğunu vurguladı.

Seçim öncesi bir araya gelmeyen, iddialı adayları fotomontajla ve farklı bir mizansenle, başkanlık koltuğu etrafında birleştirdiklerini belirten Karaşahinoğlu, böylece 29 Mart yerel seçimlerinin adaylar için önemine dikkat çektiklerini ifade etti. (CİHAN)

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.04.2015 04:42:37. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Adana'daki Seçim Yarışı
[Hata Bildir]