21:2400
SON DAKİKA GÖYNÜK HABERLERİ

Son Dakika Göynük Haberleri

  Milletvekilleri Akdoğan ve Kaya, Göynük'te

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan ile İstanbul Milletvekili Erol Kaya, Göynük ilçesinde ziyaretlerde bulundu. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  'Amacımız Mevcut Potansiyeli İmkâna ve Fırsata Dönüştürmek'

  "Amacımız Mevcut Potansiyeli İmkâna ve Fırsata Dönüştürmek"

  Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Göynük ilçesine gitti. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Göynük'ün Tarihi Evleri Restore Ediliyor

  Osmanlı dokusu ve mimarisinin korunduğu Göynük ilçesindeki tarihi binalar, restorasyon çalışmasıyla yeniden hayat buluyor Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle son 5 yılda 42 ev turizme kazandırılırken, 4 konak ve 11 evin restorasyonu için proje hazırlandı. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Nevşehir'de 21 Belde Belediyesi Kapandı

  2011 yılı adrese dayalı nüfus kayıt sistemine göre nüfusu 2 binin altında olan Nevşehir'deki 21 belde belediyesi kapandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Nevşehir'de 21 Belediye Kapandı

  Büyükşehir Belediyesi Kanunu ile birlikte Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından Nevşehir'de 21 belediye kapandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Bolu'nun İlçelerinde Kim Kazandı?

  Bolu'nun İlçelerinde Kim Kazandı?

  Resmi olmayan sonuçlara göre, Bolu'da belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 5'ini AK Parti, 3'ünü CHP aldı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Doğa Yürüyüşüne Yoğun İlgi

  Doğa Yürüyüşüne Yoğun İlgi

  Antalya Büyükşehir Belediyesi doğa yürüyüşü etkinliğinin birinci etabı olan ‘Göynük-Değirmendere Mahallesi-Kemer’ etabını doğaseverlerin katılımıyla gerçekleştirdi. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Manisa Soma Termik Santrali'nin Temeli Törenle Atıldı

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Manisa, ülkemiz toplam kurulu gücünün yaklaşık yüzde 3’ünü oluşturuyor. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Adayı Türel, Kemer'de Halkla Buluştu

  AK Parti Adayı Türel, Kemer'de Halkla Buluştu

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel, Seçim çalışmaları kapsamında Kemer’de ziyaretlerde bulundu. (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Eski Başkandan Kazan'a Destek

  Eski Başkandan Kazan'a Destek

  Kemal Kazan'a destek 15 yıl Göynük Belediye Başkanlığını yapmış olan Ahmet Çankaya'dan geldi. (12 Mart 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri