05:1700
SON DAKİKA ÇORUM HABERLERİ

Son Dakika Çorum Haberleri

  Alaca Marka Kente Olma Yolunda İlerliyor

  Alaca Marka Kente Olma Yolunda İlerliyor

  Çorum’un Alaca Belediyesi, hayata geçirdiği alt ve üst yapı yatımlarıyla ilçede büyük bir değişim ve dönüşümün yaşanmasına imza attı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Çorum'da Cinayet Sanıklarına 18'er Yıl Hapis Cezası

  Çorum'da Cinayet Sanıklarına 18'er Yıl Hapis Cezası

  Çorum'da bir kişinin öldürülmesi bir kişinin de yaralanmasına neden olan olayla ilgili yargılanan Mustafa İçli ve Taner Kaya, 18 yıl 4'er ay hapis cezasına çarptırıldı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Çorum'daki Cinayet Davası

  Çorum'da iki grup arasında çıkan ve bir kişinin ölümü, bir kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan silahlı kavgaya karıştıkları iddia edilen biri tutuklu iki sanık, 18 yıl 4'er ay hapis cezasına çaptırıldı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  İstanbul Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonuna Tepki

  İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonuna Tepki

  Aktif Eğitimciler Sendikası üyeleri, Zaman gazetesi okurlarından oluşan grup, İstanbul merkezli "paralel yapı" operasyonunu Çorum Adliye Sarayı önünde protesto etti. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Yerel Medyadan Özgür Medya Eylemine Destek

  Yerel Medyadan Özgür Medya Eylemine Destek

  Özgür medyaya yapılan polis baskınına tepki göstermek isteyenler bugün yeniden Çorum Adalet Sarayı önünde toplandı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Çorum'da Elektrik Kesintisi

  Kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yapılacak teknik çalışmalardan dolayı Mecitözü ve Kargı ilçelerinde programlı elektrik kesintisi uygulanacağı belirtildi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 05:17:00. #1.12#