02:0300
SON DAKİKA ALTINDAĞ HABERLERİ

Son Dakika Altındağ Haberleri

   

  Başkent'e Alternatif İçme Suyu Hattı Döşeniyor

  Başkent'e Alternatif İçme Suyu Hattı Döşeniyor

  Ankara Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü, Başkent'in içme suyu ihtiyacını karşılayan ana iletim hatlarını yenileme ve alternatif hattın döşenmesine devam ediyor. (Dün 11:16)

   

  Genç Birlik Ağrı Şubesi Protokol Ziyaretinde Bulundu

  Ağrı Valisi Mehmet Tekinarslan'ı ziyaret eden birlik üyeleri, Vakıf ve çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Başkan Gökçek'ten Kılıçdaroğlu'na "Hodri Meydan"

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik, “Televizyonda çıkıp konuşalım. İstersen yanına Melih Gökçek’i de al” davetine, “Hodri meydan. Buyursun, hemen yarın çıkalım. Benim istediğim değil, kendisinin istediği Halk TV’de çıkalım” cevabını verdi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Ak'taş' Gibi Konutlar

  Ak'taş' Gibi Konutlar

  Ankara’da kentsel dönüşümün mimarı olan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, çarpık yapılaşmanın önüne geçmekte kararlı. Altındağlı vatandaşların daha modern yaşam alanlarına kavuşması için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Başkan Tiryaki, Aktaş Mahallesi’nde de kentsel dönüşüm adına önemli mesafe kat etti. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Altındağ'a 4 Yeni Cami Daha

  Altındağ'a 4 Yeni Cami Daha

  Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, mahalle camileri uygulamasını sürdürüyor. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Ankara'da Elektrik Kesintisi

  Ankara'nın bazı ilçelerinde 25 Temmuz Cuma günü elektrik kesintisi yapılacak. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Liseli Canan'dan 10 Gündür Haber Yok

  Liseli Canan'dan 10 Gündür Haber Yok

  Kütahya'nın Simav İlçesi'nde, 16 yaşındaki kızları Canan Baysarı'nın bir genç tarafından zorla kaçırıldığını iddia eden ailesi, onu bulmak için 10 gündür dedektif gibi izini sürüyor. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Liseli Canan'dan 10 Gündür Haber Yok

  Liseli Canan'dan 10 Gündür Haber Yok

  Kütahya’nın Simav ilçesinde 16 yaşındaki Canan’ın bir genç tarafından zorla kaçırıldığını iddia eden gözü yaşlı ailesi, onu bulmak için 10 gündür dedektif gibi izini sürüyor. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Liseli Canan'dan 10 Gündür Haber Yok

  Liseli Canan'dan 10 Gündür Haber Yok

  Kütahya’nın Simav ilçesinde Kız Meslek Lisesi Kuaförlük Bölümünde okuyan kızları 16 yaşındaki Canan’ın bir genç tarafından zorla kaçırıldığını iddia eden gözü yaşlı ailesi, onu bulmak için 10 gündür dedektif gibi izini sürüyor. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Kütahya'da 16 Yaşında Kızın Kaçırıldığı İddiası

  Simav ilçesinde, 16 yaşındaki kız çocuklarının kaçırıldığını iddia eden aile 9 gündür çocuklarını arıyor. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Başkan Tiryaki'nin İftar Buluşmaları Sürüyor

  Başkan Tiryaki'nin İftar Buluşmaları Sürüyor

  Ramazan ayı boyunca Altındağlı vatandaşlarla birlikte, önemli isimleri iftar sofrasında misafir eden Altındağ Belediyesi, bu kez Türkiye Genç İşadamları Derneği ve yerel basın mensuplarını ağırladı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  İstanbul'da Elektrik Kesintisi

  İstanbul'da Elektrik Kesintisi

  Anadolu yakasında 5 ilçenin bazı bölgelerine yarın elektrik verilemeyecek. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Faili Meçhul Davasında Tarihi İtiraflar

  Faili Meçhul Davasında Tarihi İtiraflar

  Faili meçhul cinayetlere ilişkin davada Ayhan Çarkın tarihi itiraflarda bulundu. Çarkın, "ellerime kürt kanı bulaşmadı ama üzerime kanları sıçradı" dedi. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin Dava

  Sanıklardan eski Özel Harekat Polisi Çarkın: "Bunlar, dönemin cumhurbaşkanının, başbakanlarının, MGK'nın, İçişleri Bakanlığının, bakanlığa bağlı İstihbarat ve Özel Harekat Daire Başkanlıklarının ve MİT'in içinde bulunan Kontrterör Daire Başkanlığının ve kurumlarının talimatları, bilgileri ve koordinasyonları vasıtasıyla, yani o dönemki devletin yöneticilerinin bilgileri dahilinde işlenmiş cinayetlerdir" Sanıklardan Nurettin Güven, iddianamede maktul olarak geçen Tarık Ümit'in yurt dışında (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Faili Meçhul Cinayetler Davası Ayhan Çarkın: Faili Meçhul Cinayetler Dönemin Cumhurbaşkanı ve...

  Eski Özel Harekat Polisi Ayhan Çarkın, savunmasında, "Bu cinayetler dönemin cumhurbaşkanın, başbakanlarının, MGK'nın, İçişleri Bakanlığının ve bu bakanlığı bağlı İstihbarat Daire Başkanlığının ve Özel Harekat Daire Başkanlığının ve MİT'in içinde bulunan Kontrterör Daire Başkanlığının ve kurumlarının talimatları bilgileri ve koordinasyonları vasıtasıyla, yani o dönemki devletin yöneticilerinin bilgileri dahilinde işlenmiş cinayetlerdir. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

  Adliyede Market Arabasıyla Taşındı

  Adliyede Market Arabasıyla Taşındı

  Türkiye'nin en büyük adliyelerinden biri olan İzmir Bayraklı Adliye Sarayı'nda tekerlekli sandalye krizi yaşandı. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Bornova'da 'Dost Kart' Eylül'de Başlıyor

  Bornova'da "Dost Kart" Eylül'de Başlıyor

  Üniversite kenti Bornova’da hem üniversite öğrencilerine ucuz alışveriş imkanı verecek hem de esnafın işlerini arttıracak proje için düğmeye basıldı. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Aski Çalışması İçin İstanbul Yolu'na Geçici Düzenleme

  ASKİ Genel Müdürlüğü tarafından içme suyu boru hattı çalışması nedeniyle İstanbul Yolu ( Yenimahalle İlçesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı) ile Varlık Mahallesi'nin içinden geçen Tanzimat Caddesi kesiştiği noktada 8 – 15 Temmuz tarihleri arasında trafik akışının tek şeritten sağlanacağı belirtildi. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Başkent'te 111 Bin 637 Adet Korsan Kitap Ele Geçirildi

  Ankara Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü Fikri Mülkiyet Suçları Büro Amirliği yaptıkları çalışmalar sonucu önceden tespit edilen noktalara eş zamanlı operasyon düzenledi. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Ankara'da Korsan Kitap Operasonu

  Başkentte piyasaya korsan yayın sürenlere yönelik düzenlenen operasyonda 111 bin 637 korsan kitap ele geçirildi, 3 kişi gözaltına alındı. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Başkentte Milyonluk Korsan Kitap Operasyonu

  Ankara'da eş zamanlı yapılan korsan kitap operasyonunda, mali değeri 2 milyon TL'yi aşan korsan kitap ele geçirildi. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki'nin Adı Caddeye Verildi

  Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki'nin Adı Caddeye Verildi

  Ankara'nın Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'nin adı, Dörtdivan ilçesinde bir caddeye verildi. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Hamamönü'ndeki Stantlar Avm Gibi

  Hamamönü'ndeki Stantlar Avm Gibi

  Altındağ Belediyesi tarafından her yıl Ramazan ayında Hamamönü’ne kurulan stantlar oldukça ilgi çekiyor. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  İki Güzel Gelenek Altındağ'da Canlanıyor

  İki Güzel Gelenek Altındağ'da Canlanıyor

  Altındağ Belediyesi, yitik taşı ve sadaka taşı örnekleriyle Türk kültür mirasına verdiği önemi bir kez daha gözler önüne serdi. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Ankara Büyükşehir'den Halk İftarları

  Ankara Büyükşehir'den Halk İftarları

  Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Halk İftarı”nın altıncısı Altındağ’da gerçekleştirildi. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Doktor Beklerken Kapıya Polis Geldi

  İzmir'de 4 yıl önce dünyaya gelen ve 'Mavi kalp sendromu' teşhisi konulan, 3 günlükken ilk açık kalp ameliyatı, 8 aylıkken de ikinci ameliyatı geçiren Yusuf Baran Kalko'nun ailesi, Sağlık Bakanlığı'nın devreye girmesiyle İstanbul'daki bir hastanede ameliyatını beklerken, polislerin eve gelmesi üzerine şaşkına döndü. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Barıştıkları Gün Eşini Öldüren Koca Tutuklandı

  Barıştıkları Gün Eşini Öldüren Koca Tutuklandı

  İzmir'in Bornova ilçesinde barıştığı gün 26 yaşındaki eşini öldüren koca tutuklandı. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İzmir'deki Cinayet

  Bornova ilçesinde tartıştığı karısını tabancayla öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan kişi tutuklandı. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İzmir'de Barıştığı Gün Eşini Öldüren Koca Tutuklandı

  İzmir'de Barıştığı Gün Eşini Öldüren Koca Tutuklandı

  İzmir'in Bornova ilçesinde barıştığı gün eşi Ş.A.'yı "Beni aldattı" diyerek çocuklarının yanında öldüren koca Ayhan A. tutuklandı. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  4 İlin Milletvekili Sayısı Değişti, İstanbul 88 Milletvekili Çıkaracak

  4 İlin Milletvekili Sayısı Değişti, İstanbul 88 Milletvekili Çıkaracak

  Yüksek Seçim Kurulu, illerin seçim çevrelerini ve milletvekili sayılarını yeniden belirledi. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Eşini Öldürüp Sigara Yaktı, Polisi Bekledi

  Eşini Öldürüp Sigara Yaktı, Polisi Bekledi

  İzmir'in Bornova İlçesi'nde, bir süre önce kocasıyla tartıştıktan sonra 5 çocuğuyla ağabeyinin yanına giden 27 yaşındaki Şadiye Aslan, barışmak için kendini alıp eve götüren kocası 34 yaşındaki A.A. tarafından tabancayla vurularak öldürüldü. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Barıştığı Gün Kocası Tarafından Öldürüldü

  Barıştığı Gün Kocası Tarafından Öldürüldü

  İzmir'in Bornova ilçesinde beş çocuk annesi 26 yaşındaki Ş.A., barıştığı gün kocası 34 yaşındaki A.A. tarafından vurularak öldürüldü. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Eşini Öldürdü, Kapının Önünde Sigara İçip Polisleri Bekledi

  İzmir'in Bornova ilçesinde 34 yaşındaki Ayhan Aslan, eşi 27 yaşındaki Şadiye Aslan'ı barışmak için alıp eve götürdükten sonra tabancayla öldürdü. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Barıştığı Gün Eşini Öldürdü

  Barıştığı Gün Eşini Öldürdü

  İzmir'in Bornova ilçesinde, tartıştıkları için ailesinin yanına giden eşiyle barışıp, eşini tekrar evine getiren şahıs, geldiği günün gecesi 5 çocuğunun annesi Şadiye A.'yı aldattığı iddiasıyla öldürdü. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Bakan Işık, Ulucanlar Cezaevi'nde İftar Yaptı

  Bakan Işık, Ulucanlar Cezaevi'nde İftar Yaptı

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, “Artık dünyada en güçlü 10 ülkeden birisi Türkiye olmalı. Tarihte bu böyleydi, inşallah yarın da öyle olacak. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Açıklaması

  "Tüm Türk tarihinde ilk defa cumhurbaşkanı, halkın doğrudan oyuyla seçilecek. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Şehitliklere Gelen Öğrencilere Konuk Evi

  Çanakkale'nin Eceabat İlçesi'ne, İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü'nün kontrolörlük hizmetleriyle 730 kişi kapasiteli öğrenci konuk evi yapılıyor. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Eceabat'a 730 Kişilik Konuk Evi Yapılıyor

  Eceabat'a 730 Kişilik Konuk Evi Yapılıyor

  Çanakkale’nin Eceabat ilçesine İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü’nün kontrolörlük hizmetleriyle ‘Öğrenci Konuk Evi’ yapılacak. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Eceabat'ta Öğrenci Konukevi Yapılıyor

  Eceabat'ta Öğrenci Konukevi Yapılıyor

  Eceabat ilçesinde 730 kişilik öğrenci konuk evi inşa ediliyor. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Marmaris'te 2 Kişi Ölü Bulundu

  Marmaris'te 2 Kişi Ölü Bulundu

  Kiraladıkları yazlıkta tatil yapan çift silahla vurulmuş halde bulundu. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.07.2014 02:03:16. #1.12#